Euro 2016

Francja-Rumunia 1/2 1
Anglia-Rosja 1
Polska-Irlandia Płn. 1
do tego z copa america Urugwaj-Wenezuela 1

Francja wygra grupe
Anglia wygra grupe
Portugalia wygra grupe
Włochy 1-2
Czechy 1-3
 
Taa, a wygraja 3:2 jak z tymi kameruncami czy innymi chujami i bedzie placz. Oczyeiscie rownie dobrze moga wygrac 4:0. Ja mam zaklad specjalny fra chile i arg za 2.15
 
Francja-Rumunia przedział goli 2-3 po 1.90, kurs całkiem ciekawy
 
Taa, a wygraja 3:2 jak z tymi kameruncami czy innymi chujami i bedzie placz. Oczyeiscie rownie dobrze moga wygrac 4:0. Ja mam zaklad specjalny fra chile i arg za 2.15
Ale jestem Ci wdzięczny , że mnie przekonałeś do tego żeby to odpuścić bo coś Francji nie idzie
 
No niestety mi moją taśme na dzisiaj Francuzi uwalili bo mieli wygrać pierwszą połowę .
Puszcze pewnie jutrzejsze mecze tylko co polecacie w meczu Słowacja Walia ?
 
Moga miec ciezej niz Francuzi. Teraz jeszcze Rudiger odpadl, skrzydla Ukraincom moga wygrac mecz.
Zdziwie sie jak szwaby dostaną od nich w piczke.Co jak co ale jak jest dobry balet aka mocny turniej to Niemcy grają konsekwentnie i skutecznie.
Dla Polski lepiej jak Szkopy dostaną w dupe.
 
Zdziwie sie jak szwaby dostaną od nich w piczke.Co jak co ale jak jest dobry balet aka mocny turniej to Niemcy grają konsekwentnie i skutecznie.
Dla Polski lepiej jak Szkopy dostaną w dupe.
Ja też myślę, że Niemcy jedną bramką, ale trochę nerwów pewnie stracisz przez Yarmolenkę i Konoplyankę ;-)
 
Taa, a wygraja 3:2 jak z tymi kameruncami czy innymi chujami i bedzie placz. Oczyeiscie rownie dobrze moga wygrac 4:0. Ja mam zaklad specjalny fra chile i arg za 2.15
Jak w maslo (chuj, ze w meczu francji, nerwy do 89 minuty, a przez chile jakbym ogladal, to chyba bym zszedl)
 
Ktoś Anglię stawia? Kurs dosyć mocny, ja chyba za grosze na poczatek Anglie i Szkopow rzucę
 
Ktoś Anglię stawia? Kurs dosyć mocny, ja chyba za grosze na poczatek Anglie i Szkopow rzucę
anglia moim zdaniem zmieli ruskich. mam za drobne anglie+kane strzeli gola po kursie 4, anglie z handi -1 tez za drobne i wlasciwy kupon anglia z kursem 1.9
 
anglia moim zdaniem zmieli ruskich. mam za drobne anglie+kane strzeli gola po kursie 4, anglie z handi -1 tez za drobne i wlasciwy kupon anglia z kursem 1.9
Ruscy mają sporo kontuzji, ja chyba Anglię jakoś mocniej postawię
 
Przewidywany skład Anglików na dziś to ponoć:
Hart- Walker, Cahill, Smalling, Rose- Dier, Alli, Rooney- Lallana, Kane, Sterling.


Szczerze mówiąc to liczyłem na duet Kane-Vardy w ataku.
 
W sumie na Szwajcarie z popkiem fajny kurs. Na live zagram jak dojdzie do 2.
 
Ja zagrałem dzisiaj na luźno bez żadnego kombinowania na Szwajcarie Słowacje i Anglie
 
Szwajcaria weszla, na betsson darmowy zaklad 30zl na każdy mecz Polaków w grupie, polecam :)
 
@Gaara widzę, że dzis sporo na Anglię, zamierzasz sledzic euro i podawać nam pewexy? Jak mi Anglia wejdzie to grosze na start będę miał i mogę coś w tym Euro pograć :) jakaś rozpiske trzeba zrobić i stawiać :p
@edit trzymam kciuki :) chcesz sie czymś podzielic? :p ja nie wiem co stawiac, juz od kilku lat nie jestem na biezaco jak kiedys (btw, nie wiem co stawiac, ale stawiam, dobre..) i nie wiem jak nadrobić? Na pewno mecze oglądać i śledzić kto jaką forme ma
Edir2 co do Szwajcarii to trochę pod koniec sralem, ale jest ok :p
 
@Gaara widzę, że dzis sporo na Anglię, zamierzasz sledzic euro i podawać nam pewexy? Jak mi Anglia wejdzie to grosze na start będę miał i mogę coś w tym Euro pograć :) jakaś rozpiske trzeba zrobić i stawiać :p
do soboty bedzie mi ciezko ogladac kazdy mecz, ale pozniej bedzie lepiej. teraz moge dawac to co ja gram, no i na dzisiaj, glownie anglia.
oprocz tego ta szwajcara w kombi i walia, ale to sa kupony 5zlotowe z wysokimi kursami
 
do soboty bedzie mi ciezko ogladac kazdy mecz, ale pozniej bedzie lepiej. teraz moge dawac to co ja gram, no i na dzisiaj, glownie anglia.
oprocz tego ta szwajcara w kombi i walia, ale to sa kupony 5zlotowe z wysokimi kursami
Rozumiem, dzięki. Mam ciągle przed oczami nieskutecznego Rooneya nie wiem czemu jak sto lat nic nie oglądałem, kiedyś jak dzik sam wygrywal mecze, ale teraz mam obawy, tak czy siak, war Bispingi!
 
Rozumiem, dzięki. Mam ciągle przed oczami nieskutecznego Rooneya nie wiem czemu jak sto lat nic nie oglądałem, kiedyś jak dzik sam wygrywal mecze, ale teraz mam obawy, tak czy siak, war Bispingi!
anglia nie potrzebuje rooneya. tam robia robote kane i vardy w ataku, a w pomocy licze na alliego. moim zdaniem powinni zmiesc dzisiaj ruskich w slabej formie
 
Back
Top