Euro 2012

fusel

EFC Africa
Heavyweight
euro-2012-official-logo1.png




No Panowie, losowanie tuz tuz. W cieniu kretactwa Pana Kreciny ( i Laty oczywiscie tez) poznamy rywali na Euro :)



Wasze typy, jako ze nie tylko MMA czlowiek zyje.



Ja bym widzial grupe z Rosja, Grecja i Czechami :)
 
Dobry temat. Moja propozycja: zostawić w temacie tylko "Euro 2012" -i oprócz losowania wszystko związane z mistrzostwami mozna by tu zawrzeć (jeśli zamysł autora był inny - przepraszam).
 
Czy ta drużyna, rzekomo reprezentacja Polski, wyjdzie z jakiejkolwiek grupy?



T A K I C H U J:



1321203314_pzpn.jpg
 
Anglia, Portugalia, Francja



Serio chciałbym aby trafili na najtrudniejszą grupę bo uważam, że nic nie lepiej nie motywuje Polaków jak silny przeciwnik,
 
Moja grupa śmierci



POLSKA



NIEMCY



ANGLIA



ROSJA



i masz 11 listopada to przy tym bedzie piknik :D
 
Moja grupa:



- Polska



- Bezludna wyspa



- Dzieci z Bulerbyn



- Reprezentacja bezdomnych











A tak na serio, to mam wyjebanę na tą pseudo reprezentację. Dopóki w kadrze będą grały farbowane lisy pokroju Beniszów, Polańskich, Obraniaków i innych cudów na kiju to życzę tej zbieraninie PZPNu samych porażek.
 
Osobiście mam wyjebane na piłkę nożną, reprezentacja Polski - 5 z zagranicy, Wisła Kraków - 2 Polaków w składzie, ale za granicą nie jest lepiej. Co gorsza jest to sport dla panienek (niestety niezbyt ładnych) i symulantów, nie chodzi o to, by strzelić bramkę, tylko wymusić faul...Niestety, nie wygrają nawet z Bezludną Wyspą. Reprezentacja Polski to taki Marcin Najman w światowym footballu.
 
Zachowaj sobie swoje płacze dla siebie. Poziom idiotyzmu twojego toku rozumowania jest podobny do kogoś, kto mówi, że bjj jest gejowskie ;)
 
Jeszcze 2 lata temu to od rana bym myślał tylko o tym losowaniu. A teraz będę o nim pamiętał tylko dzięki fuselowi :P



Ogólnie podzielam zdanie GLF. Zresztą zaglądamy chyba na tę samą stronę o piłce ;)
 
Grupa A
1. Polska
2. Rosja
3. Szwecja
4. Republika Czeska

Grupa 'Śmierci'
1. Hiszpania
2. Niemcy
3. Portugalia
4. Francja
 
Niektorych to naprawde nie rozumiem, skoro macie wyjebany to na jakiego wala wchodzicie w ten temat,a co gorsza wstawiacie komentarz ?
 
Nieważne jaka grupa będzie, Polska jak zwykle zagra trzy mecze na dużej imprezie piłkarskiej: mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor.
 
najlawiejsza to wiadomo rosja, czechy i grecja bodaj (nie pamietam koszykow), tlko odpasc z takiej grupy to juz lipa, wiec lepiej zeby byla troche mocniejsza :D







no i mamy jedna pewnosc, ze po 3 meczach polacy na pewno nie wyjada do domu :P
 
kaczka:
Twoja propozycja byla dobra, bo w sumie po co milion watkow na temat Euro - losowanie, typy, czy finaly. Tak wszystko bedzie w jednym
 
tvp1, eurosport, orange sport a jak nie masz tv to na necie znadziesz pod tym adresem http:// sport .tvp .pl /pilka-nozna /euro-2012 /wideo/euro-2012-ceremonia-losowania-grup/5062326
 
Back
Top