Etherington kontra Bazelak

dewutrn

Maximum FC
Welterweight
B81121WIQAAPviw.jpg
:D
 
Last edited by a moderator:
Tylu polskich zawodników którzy by mogli zawalczyć na rynku angielskim a tu takie drewno biorą... A co z jego walką z Economu?
 
Pasmo zwyciestw Kamila otwiera mu nowe drzwi. Najlepszy przyklad na to, ze jak sie czegos bardzo pragnie i daje sie z siebie 100% to mozna to osiagnac. Brawo Kamil!
Kamil Bazelak do UFC !
 
Team Michelin! Kamil jestes dla mnie prawdziwym wojownikiem i wzorem do nasladowania.Obiecuje sobie,ze jak kiedykowliek bede mial corke to dam jej na imie Kamil szczesc Boze wielki patrioto!
 
Ze Stavem ma walczyć 28 lutego, tj. miesiąc wcześniej. Na stronie organizatora nie ma żadnego info, że ta walka odwołana.
 
Od tego mamy temat freakfighterzy...
Ja stworzyłem ten temat, tj. przeniosłem posty z Newsów MMA tutaj. Skoro ludzie chcą to komentować, to nie będziemy ciągle zrzędzić o koniec offtopu, tylko będziemy tworzyć nowe tematy. Wcześniej tak zrobiłem z wpisami o obcięciu jednej walki z KSW 30. Newsy MMA będą bardziej przejrzyste, a jak ktoś będzie chciał skomentować jakieś absurdalne zestawienie (czy inny powód dyskusji), to będzie miał gdzie. Jak kogoś nie interesuje Kamil Bazelak, to po prostu nie musi klikać w ten topic. Peace. :)
 
Ja tam jeszcze wyeksportowalbym gdzies Najmana i Bruneike z Ozdoba. Kamil pasuje na Wyspy jak znalazl bo tu naprawde wciaz prowrestling jest wsrod mas znacznie bardziej popularny niz MMA.
 
Last edited:
kurwa nie ogarniam. Jakim cudem on walczy na Bammie, jakim cudem dostał rewanż jak i pierwszą walke z Econmomou. wytłumaczy mi to ktoś. Ludzie w angli naprawde myslą że Badziewiak toi jakiś dobry Polski zawodnik czy o co chodzi. On ma jakiegoś menago? Tyle niewiadomych, żadnej odpowiedzi. Mnie to już sie w pale nie mieści co to sie wyprawia
 
@Szady - rozumiem, logiczne. Dobrze, że dbasz o porządek w Newsach Userów bo to bardzo pożyteczny temat, a często się robi syf.
 
Ja stworzyłem ten temat, tj. przeniosłem posty z Newsów MMA tutaj. Skoro ludzie chcą to komentować, to nie będziemy ciągle zrzędzić o koniec offtopu, tylko będziemy tworzyć nowe tematy. Wcześniej tak zrobiłem z wpisami o obcięciu jednej walki z KSW 30. Newsy MMA będą bardziej przejrzyste, a jak ktoś będzie chciał skomentować jakieś absurdalne zestawienie (czy inny powód dyskusji), to będzie miał gdzie. Jak kogoś nie interesuje Kamil Bazelak, to po prostu nie musi klikać w ten topic. Peace. :)
To może przydałby się osobny temat z Bazelakiem, skoro już ruszyły tematy fighterów.
No ale ja tego zakładał nie będę, ble.
Kamil albo ma dobrego agenta, albo walczy za grosze, albo po prostu popyt na ogóry jest większy niż na zawodników z krwi i kości (smalcu nie liczymy). Przecież zarówno Etherington, jak i tym bardziej Economou to goście, którzy pukają do drzwi drugiej ligi światowej wagi ciężkiej.... no ok, to nie brzmi tak dumnie, ale coś tam trenują.
 
WAR POLAK! Kiedyś widziałem z nim wywiad na Orange Sport i wydawał się całkiem spoko człowiekiem.
 
Ludzie w angli naprawde myslą że Badziewiak toi jakiś dobry Polski zawodnik czy o co chodzi. On ma jakiegoś menago?
Przecież to jest jawne sprowadzenie kelnera dla zawodnika, tak jak dla naszych na mniejsze gale sprowadzają białorusinów czy czechów.
 
Back
Top