EMEMA Fake Championship - pół żartem pół serio...

Szacun za wkład pracy, ale mi w ogóle nie podeszło. Męczyłem się podczas oglądania. "Komentator" ma jakąś dziwną, denerwująca manierę w głosie.
 
Dobrze zrobione, ale walki mało ciekawe a i komentarz gali za mało wyraźny. Ale nie poddawaj się, bo pomysł jest ciekawy.
 
Kilka tekstów niezle rozwalilo "no to można powiedzieć, że przestało być romantycznie" i kilka innych inteligentnych odniesień do historii postaci.
Widać, że trzeba popracować - nad pomysłem na formę komentarza, oraz więcej żartów :) Trójkąt szopena też rozbawił. Prosty żart, ale jary
 
LOL. Uwielbiam rzeczy bezcelowe i zupełnie niepotrzebne nikomu. Masz mojego kciuka w górze! :D
 
Szacun za wkład pracy, ale mi w ogóle nie podeszło. Męczyłem się podczas oglądania. "Komentator" ma jakąś dziwną, denerwująca manierę w głosie.
Dzięki, 3 część będzie krótsza z większym jajem... wokal orangutana Szymona niestety nie jest już do zmiany :)

Dobrze zrobione, ale walki mało ciekawe a i komentarz gali za mało wyraźny. Ale nie poddawaj się, bo pomysł jest ciekawy.
thx... rozumiem :)

Kilka tekstów niezle rozwalilo "no to można powiedzieć, że przestało być romantycznie" i kilka innych inteligentnych odniesień do historii postaci.
Widać, że trzeba popracować - nad pomysłem na formę komentarza, oraz więcej żartów :) Trójkąt szopena też rozbawił. Prosty żart, ale jary
Dzięki za zauważenie odniesień czasami edukacyjnych do zawodników :) komentarze będą szlifowane jeszcze bardziej... dzięki za konstruktywne uwagi

LOL. Uwielbiam rzeczy bezcelowe i zupełnie niepotrzebne nikomu. Masz mojego kciuka w górze! :D
Więcej info edukacyjnych będzie się pojawiać :) ...tak żeby wyciągnąć kilka istotnych informacji dotyczących bardzo znanych zawodników :) piona
 
Last edited by a moderator:
No nawet, nawet :) Z początku myślałem, że to jakieś dziadostwo tworzone przez młodziaka- jednak można się trochę pośmiać.

Komentator niezły zamulacz- w sumie spoko, ale mógłby być trochę wyraźniejszy.

Więcej technik, żeby było na co patrzeć.

No i wrzucaj tylko najlepsze pomysły, żeby się opłacało oglądać; czas wolny nie jest nieograniczony i większość musi selekcjonować, co obejrzeć.

Pozdrawiam
 
Back
Top