Elektryczny rower

Motocykl już mam ;)


A coś w ogóle możesz polecić?

Jak koniecznie ma stanąć na elektryku to polecam dozbierac trochę. W tych czasach za 3-3.5k to zwykły rower, raczej klasy średniej- jest do dostania a co dopiero elektryk. Polecam jeszcze poszperać cos w google i wybrać się do okolicznego sklepu/serwisu i zrobić zozeznanie
 
Jak koniecznie ma stanąć na elektryku to polecam dozbierac trochę. W tych czasach za 3-3.5k to zwykły rower, raczej klasy średniej- jest do dostania a co dopiero elektryk. Polecam jeszcze poszperać cos w google i wybrać się do okolicznego sklepu/serwisu i zrobić zozeznanie
Ufff, dzięki no to już wszystko wiem. Google to faktycznie fantastyczna strona. Jeszcze inny kolega mi polecił allegro, znasz? Też tam można poszperać. Ja to lubię szperać w ogóle. Pozdro
 
Nie wiem czy Ci to coś pomoże ale kumpel co mocno interesuje się rowerami dużo jeździ itp mówił że za mniej niż 10k to nówki nie ma co kupować . Chyba że uderzasz po jakiś używany.
 
Ej ja chciałem udzielić poważnej porady. Czasem można się opanować. Swoją, droga, dobre spostrzeżenie że to bardzoej forum prześmiewcze niż o MMA
 
Za 3 k można latać przez cały tydzień.
A potem z powrotem do roboty i harówka żebyś za rok mógł znowu polatać przez tydzień ;)

Co do roweru - wybór padł na polskiego producenta i kosztował troche ponad 3k. Teraz mogę latać co dzień nie tylko jeden tydzień w roku.
 
A potem z powrotem do roboty i harówka żebyś za rok mógł znowu polatać przez tydzień ;)

Co do roweru - wybór padł na polskiego producenta i kosztował troche ponad 3k. Teraz mogę latać co dzień nie tylko jeden tydzień w roku.
Co kupiłeś?
 
Back
Top