Elektryczny rower

panpan

KSW
Lightweight
Motocykl już mam ;)

A coś w ogóle możesz polecić?

Jak koniecznie ma stanąć na elektryku to polecam dozbierac trochę. W tych czasach za 3-3.5k to zwykły rower, raczej klasy średniej- jest do dostania a co dopiero elektryk. Polecam jeszcze poszperać cos w google i wybrać się do okolicznego sklepu/serwisu i zrobić zozeznanie

imassacre

Oplot Challenge
Middleweight
Jak koniecznie ma stanąć na elektryku to polecam dozbierac trochę. W tych czasach za 3-3.5k to zwykły rower, raczej klasy średniej- jest do dostania a co dopiero elektryk. Polecam jeszcze poszperać cos w google i wybrać się do okolicznego sklepu/serwisu i zrobić zozeznanie
Ufff, dzięki no to już wszystko wiem. Google to faktycznie fantastyczna strona. Jeszcze inny kolega mi polecił allegro, znasz? Też tam można poszperać. Ja to lubię szperać w ogóle. Pozdro

Kratta

Oplot Challenge
Middleweight
Nie wiem czy Ci to coś pomoże ale kumpel co mocno interesuje się rowerami dużo jeździ itp mówił że za mniej niż 10k to nówki nie ma co kupować . Chyba że uderzasz po jakiś używany.

Graf Ramolo

Jungle Fight
Bantamweight
Ej ja chciałem udzielić poważnej porady. Czasem można się opanować. Swoją, droga, dobre spostrzeżenie że to bardzoej forum prześmiewcze niż o MMA