Ekipa Rocksow na KSW 20

tomano

Jungle Fight
Heavyweight
mariusz_pudzianowski_wywiad_ksw20_mmanewsPL.jpg



Z gory przepraszam, jesli znow uznacie temat za niepotrzebny, ale fajnie byloby zobaczyc ilu z grona tzw. "hardkorowych fanow", jak czesto siebie nazywacie, zamierza zasilic portfele federacji KSW, uswietnijac swoja obecnoscia nadchodzaca jubileuszowa gale o liczbie 20.


Podsumuje: Kto jedzie?


Moze dodatkowo wyplyna propozycje wspolnego podrozowania, w celu minimalizacji kosztow.
 
Cześć redaktor kokos. [strike]Chętnie zasilę portfele K&L za wspaniałe i logiczne zestawienia. Na pewno pojadę.[/strike]
 
A mnie ciekawi. Zawsze tyle krzyków, że KSW to program rozrywkowy dla nieznających się ludzi, a nie wydarzenie sportowe dla fanów. Ciekawe ilu z forum pojedzie. O PPV już nie mówie, bo większość pisała, że za 5zł kupi, a jak drożej to stream.
 
ja będę. mam 15 km do ergo, więc jaka by nie była rozpiska, to i tak będe
 
na KSW19 byłem, na 20 nie będę bo troche za daleko, ale na KSW21 jak będzie w Warszawie to znów jadę :) Zawsze są te dodatkowe emocje będąc na Hali, także polecam jeżeli ktoś ma blisko.
 
Ja mam 670 km więc może nie tym razem ale do Warszawy (310km) na 21 jadę bankowo :-)
 
Nie jadę, za daleko od mojego miejsca zamieszkania, a dopiero robię prawo jazdy. Do wawy się wybieram.
 
ok 530 km przede mną. Z taką rozpiską nawet nie myślę o tym, żeby się tłuc przez całą Polskę.
 
W rzeczy samej @TTTsssZZZ. A pozniej wielu zaskoczonych jest, ze KSW uderza w target "Januszow", a nie w "wiecznie usprawiedliwionych, z kilkoma alibi hardkorami"


Z przyjacielem jedziemy do Gdanska, a bilety juz kupilismy.


a dla wszystkich"Hardkorow" z pozdrowieniami , to ponizej prosze obejrzec:


 
A mnie ciekawi. Zawsze tyle krzyków, że KSW to program rozrywkowy dla nieznających się ludzi, a nie wydarzenie sportowe dla fanów. Ciekawe ilu z forum pojedzie. O PPV już nie mówie, bo większość pisała, że za 5zł kupi, a jak drożej to stream.



mam do Gdanska prawie 400km wiec taka podroz by mnie sporo wyniosla. Na ostatniej gali w ergo bylem bo byla dobra rozpiska a ta jest tragiczna i dlatego ani nie pojade, ani nie kupie ppv i ch.... Ci do tego
 
Jezeli chodzi o KSW to juz na paru galach bylem :) KSW Eliminacje I, 8, Extra,10,12,13,14,15,17,18 :) i na 20 tez sie wybieram 630km.
 
"ch.... Ci do tego"



Haha, to "Ci" napisane wielką literą mnie rozwaliło ;-).



400km w TLK albo InterRegio dla ucznia/studenta to nie jest duży wydatek. Ale rozumiem, że jeszcze opiekunowi byś musiał postawić bilet ;).
 
ja do tego podchodzę w ten sposob pewnie błędny, że jak mam wydać kasę nie mała na którą muszę dość ciężko pracować, żeby dostać produkt słabej jakości to nie ma sensu się pchać. do tego muszę doliczyć koszty dojazdu, jakiś nocleg co nad bałtykiem też do tanich rzeczy nie należy. Bardzo chciałem pojechać na MMAA3 i jeśli ta gala dojdzie do skutku i załapię się jeszcze na bilety to do Zielonej Góry z pewnością zawitam, bo zamiast w akcji oglądać Pudziana i innych "gwiazdorów" KSW wolę pojechać nawet za taką samą kasę i zobaczyć walkę Tomka Drwala, Pettera Sobotty i Damiana Grabowskiego, gdzie dostanę produky jakościowa warty swojej ceny. Można powiedzieć, że skoro uważam się za hardcorowego fana to powinienem jeździć na każdy możliwy event, niestety w naszym kraju uczciwa praca nie gwarantuje mi utrzymania i możliwości inwestowania w swoje pasje na takim poziomie na jakim bym chciał.
 
Ah, jak zwykle jakies glupie pisanie o wieku, nudne to sie robi i zalosne kiedy ktos pisze nieznajomemu ile ten ma lat.



Nie bede sie tlumaczyl zlepkowi literek z forum. Jezeli sprzedawany produkt jest beznadziejny to sie go nie kupuje, tak samo jest z galami. To ze jestem fanem mma oznacza ze mam jezdzic na kazda gale a zwlaszcza na ksw bo tak mi pisze tttttszzzzzz? Puknij sie w glowe czlowieku
 
A jezdzicie na jakiekolwiek gale? Czy tylko piszecie ze byscie sie wybrali a pozniej zawsze jakies "ale" za daleko, za drogo, za slaba rozpiska itp.
 
Ale MMAAttack mogło funkcjonować tylko dlatego, że właścicielowi nie przeszkadzały straty.



Nikt nie każe nikomu nigdzie jezdzić, tylko irytujące jest potem jak 90% komenatrzy jest takich, że freakfighty, rozpiska pod Kowalskich, można było lepszych, nieznanych ludziom, zawodników ściągnąć. Było wiele gal, które stawiały tylko na prawdziwych figterów... Większości już nie ma. Ostatnio ProFight miał kozacką rozpiskę... Prawda jest taka, że hardkorowych fanów jest niewielu, a większość robi łaskę jak obejrzy galę w TV. Z takim podejściem za 5 lat na ksw naprawdę będą walczyć Mroczki, bo to się OPŁACA i na tym robi się HAJS. Nikt nie będzie tracił swoich pieniędzy, żeby gale miały wysoki poziom sportowy. Dziwne nie? Właściciele nie chcą wydawać swoich pieniędzy, że ten 1000 userów co aktywnie pisze był zadowolony. A to źli ludzie.



Na MMAAttack 2 i tak z 70% osób na hali było dla Burneiki. Dlaczego KSW stało się popularne od występu Pudziana? Bo ludzie chcą walk celebrytów.



Nie musicie jezdzić tylko nie pierdolcie potem, że jest źle, bo skoro nie dajecie zarobić, to nie możecie wymagać.
 
Ja na galę nie jadę, ale na mediatreningu pojawię się na pewno. Oczywiście jeżeli będzie w Warszawie, bo do Warszawy daleko nie mam. :-)
 
bo skoro nie dajecie zarobić, to nie możecie wymagać.



bzdura stulecia



rozpiska jest dla mnie bardzo kiepska - nie jade, czy to dla Ciebie takie trudne do zrozumienia? I nie bede Ci tu robil listy gal na ktorych bylem bo nie bede sie nikomu tlumaczyl, wystarczy ze sam wiem ze czesto jezdze na te mniejsze i wieksze gale
 
TTTsssZZZ naprawdę 70 % przyszło na burneikę ? chyba troszkę zawyżyłeś. A nawet jeśli to MMAA2 z nieszczęśnym Najmanem i Burneiką w karcie i tak było galą z większą ilością interesujących, stojących na wysokim poziomie sportowym niż zapowiada się KSW 20. Le Bannera z ciekawosci się chce zobaczyć, Walkę Janka bo Janek to klasa i pojedynek przyjaciół i Reedy. Koniec emocji czysto sportowych.
 
@TTTsssZZZ, jak chleb jest mizerny, to idę do innej piekarni, a nie kupuję gniota. Gusta są różne. Jednego zadowoli rozpiska, inny uzna ją za żenadę. Można było napewno postarać się bardziej. Mnie się np. NIE PODOBA. W ogólę teraźniejsze KSW idzię w złym kierunku. Chyba, że celem jest aby były cztery, trzy gale w roku to inna sprawa. Ta budowa dobrej organizacji niedługo będzie wymagać solidnego remontu bo plany były dobre ale widać, że "fachowcy" robią obsuwę niestety.
 
Ale piekarni masz 100 tylko w swoim mieście ;-).



A KSW idzie w złym kierunku w jakim sensie? Dla kogo? Mniej zarabia? Jest mniej popularne?
 
Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma....



Moze kiedys UFC zawita do Polski :)
 
Mam do ergo równe 100 km, na 16tce byłem ale niestety na KSW20 nie moge być, choć chciałem.. sprawy rodzinne..
 
Back
Top