Ekipa Rocksow na KSW 20

@TTTsssZZZ



Popularne jest jak cholera. Jak swego czasu Ich Troje. Czy mniej zarabia to nie wiem. Napewno więcej niż na początku. Ale w końcu się ludzie zorientują, że to nie do końca takie wyżyny jak wciskają promotorzy i ludzie od pr. Telewizyjne widowisko to nie wszystko. Chcąc się dobijać do sportowego świata a dając na główną galę "zawodników" z rekordami 0-0 lub podobnych dziwaków kładą sobię sami pinezkę pod dupsko. Rozumiem specyfikę, że trzeba czymś Janka Kowalskiego przyciągnąć itd. ale kiedyś się to skończy, bo to zwykłe zamydlanie oczu jest.
 
Dziekuja za zainteresowanie. Jak narazie 3 osoby sie zadeklarowaly, ze jada na KSW 20. Reprezentacja Rokcksow rosnie w sile :/
 
Myślisz, że każdy kto jedzie bedzie ci sie okreslał w temacie? Darmowe piwo gwarantujesz czy co?
 
Tego nie zakladam jajcarz. Aczkolwiek wydaje mi sie, ze nie bylby to jakis trud napisac tak jade/ nie, nie jade.
 
Kolegów szukasz czy co? Każdy jedzie swoją ekipą przeważnie i jeśli masz nadzieje, że podotykasz sie pisiorami z kims z forum, to prózne Twoje marzenia.
 
Ja mam do Ergo ok 700km z domu i dałem im zarobić bo kupiłem bilety na płycie sektor 303 po 200 pln.



Ogólnie to z ziomkiem jezdzimy po wszystkich galach zaczynając od KSW 10 do obecnej gali.



A jak najlepiej się poznać i tych Hardkorowych Fanów. Pomysł jest taki aby wyłonic zwycięscę na koszulkę COHONES i kto bedzie na gali z tego forum niech ubierze sie w tę koszulkę.
 
ja nie jeżdze na gale generalnie. Byłem na jednej mniejszej imprezie. Wole w telewizji, spokój, wszystko widać. Jeśli wybiorę się kiedyś to na jakąś galę UFC i to nie dlatego, że największa organizacja tylko ze względu na fakt jak to wszystko powstało. Ale ja się nie uważam w sumie za "hardkorowego fana mma". A czy ktoś jeździ czy nie to jego i sprawa moim zdaniem to o niczym nie świadczy. Komuś może wystarczyć oglądanie w TV. A MMArocks to nie jest fanklub, żeby organizować jakieś wspólne wyjazdy i wspólnie pokazywać siłe "prawdziwych fanów mma" xD
 
@Tomano


Czy odpowiedź na Twoje pytanie dotyczące obecności na gali KSW 20 jest koniecznością? Rozumiem, że od tego zależy mój byt na forum, lub co gorsza - całe moje życie? ;)
 
Nie widze nic dziwnego w tym pytaniu kto jedzie na KSW 20. Namowilem znajomych i w czteroosobowym skladzie z okolic Starogardu Gdanskiego pojawimy sie w Ergo Arenie 15 wrzesnia ;)
 
Zadalem proste pytanie. Oczekuje prostej odpowiedzi, ale na temat.


@Madzer, czytasz czasem swoje posty?
 
Miałem jechać do dzisiaj ale... http://www.mmarocks.pl/kamil-walus/jacek-wisniewski-debiutuje-w-mma-przeciwko-walusiowi-na-ksw-20/



Nie jadę :P
 
Nie ale liczyłem ,że dostanie zawodnika MMA ,a nie piłkarza.
 
Pół na pół, że przyjadę. Musiałbym prosto z urlopu jechać, a nie wiem w jakim będę stanie:-)
 
Z checia bym jechal jakby gala byla przynajmniej w Łodzi lub max Warszawie, jestem ze Śląska okolice Częstochowy, wiec dla mnie to by była udręka jechac nad morze. Ja byłem na KSW Extra w Dąbrowie Górniczej ( bo blisko ) i KSW 13 Kumite w Katowicach ( bo tez blisko ), bylem raz tez na MMA Challengers gali w Katowicach. Jezeli są jakies duze eventy na Ślasku to zawsze jade (procz MMA Attack 2 na ktorym nie bylem i bardzo żaluje...), ale za jakiegos wielkiego hardkorowego fana MMA nie uwazam sie, mam swoja wiedze o MMA, trenowalem MMA i bylem na kilku galach ot co.
 
@Madzer, czytasz czasem swoje posty?


Przede wszystkim, Ty zacznij czytać swoje tematy oraz wypowiedzi innych userów w nich zawarte. Zastanów się, czy Twoja działalność w tej postaci ma sens na tym forum. Bez odbioru.
 
Moim zdaniem jeżeli temat się nie podoba to po co się wypowiadacie, przecież on tylko zapytał.
 
Nie jadę na tę galę z wielu powodów. Przede wszystkim jednak dlatego, że rozpiska jest gówniana.
 
Bez przesady, ta rozpiska wyglada nienajlepiej ale gala moze byc dobra. Mnie interesuje masa rzeczy...Anzor jak da rade z tak doswiadczonym rywalem, co pokaze Wisnia, jak bedzie wygladac bratobojcza walka, co potrafi Mario w sportowym rywalem ktorego rekord sie odkryl po czasie, czy Janek otworzy sobie furtke do UFC, jak Rozal poradzi sobie z JLB i czy Karol udowodni, ze nalezy sie mu walka o pas...naprawde jestem ciekaw.
 
Ja niestety nie pojadę . Szczerze powiem że wole oglądać ksw w Tv nie wiem dlaczego . PPV wykupię jeśli bedzię taka potrzeba . Jeśli odbedzie sie MMA ATTACK 3 to pojadę z ciekawości zobaczyć jak to jest uczestniczyć w gali .
 
Temat może założony i z dobrej intencji. Tomano jak się z religią ogarnie, przeszanowany komtur pobożny to będzię ok : D



Madzer, daj szansę; ) ja nie pojadę, ani na żywo nie obejrzę, chociaż żadnej możliwości w przyszłości nie wykluczam.



Temat uważam za dobry ze względu takiego, że w przeszłości nie raz musiałem napieprzać gdzieś sam bo reszta zarobiona albo żona/dziewczyna nie pozwala; ) wtedy można by się zorganizować.Jeżeli temat ma posłużyć za przyszłe organizowaniedojazdu na gale to w porządku. Tylko niech mi tu zara ktoś nie wyjeżdża, że chcę się pisiorami podotykać bo k.o.:D
 
O moja religie sie nie martwcie. To moja prywatna sprawa. Ale wporzadku, nie bede tematow religii poruszal wiecej na forum.


Dzieki za zainteresowanie sie tym tematem. Moze rzeczywiscie wiecej osob bedzie jechac, a nie tylko Ci, ktorzy przyznali sie w tym temacie. Przez mysl mi nawet nie przeszlo, ze kogos z redakcji portalu moze nie byc we wrzesniu, a przeciez zaden redaktor nie napisal jeszcze w tym temacie.


A moze po prostu nie bedzie nikogo z redakcji mmarocks? o.O
 
Back
Top