EA SPORTS™ UFC®

O co chodzi z tymi eventami? Chujowo, że Gus u mnie mnie kopie bo poodblokowywało same techniki pięściarskie. Odblokowało mi Khabiba ale czekam na Conora :D
 
Gus nie kopie.
Trzeba czekać do końca eventu.
A jeśli sobie nabiję więcej niż 4000 to mogę po prostu wybrać kilka nagród?

Chujowo, że Gus u mnie mnie kopie bo poodblokowywało same techniki pięściarskie. Odblokowało mi Khabiba ale czekam na Conora :D

każdy zawodnik ma chyba swój stały zestaw ciosów. Zresztą już na początku, zanim się odblokują możesz podejrzeć co jest w którym slocie.
 
11195290_644571439012130_1479880214_n.jpg


- Michael McDonald
- Benson Henderson
- Khabib Nurmagomedov
- Rory MacDonald
- Francis Carmont
- Martin Kampmann
- Pascal Krauss
-Alexander Gustafsson
- Ryan Bader.

Na Conora chyba nie ma co liczyć ze skrzynki/nagrody.
 
Na Conora chyba nie ma co liczyć ze skrzynki/nagrody.

No oszaleli na punkcie tej irlandzkiej kózki. Grają godzinami, dniami, nocami, zaniedbują dzieci, żony, narzeczone, rodziny całe po to by w skrzynce znaleźć kózkę Conora... cyrkowca bez gardy. :rofl:
 
No oszaleli na punkcie tej irlandzkiej kózki. Grają godzinami, dniami, nocami, zaniedbują dzieci, żony, narzeczone, rodziny całe po to by w skrzynce znaleźć kózkę Conora... cyrkowca bez gardy. :rofl:

Oj nie przesadzaj, aż tak wiele się czasu na to nie poświęca(znaczy mówię o sobie:shy:), ale żeby mi się Conor trafił to bym nie pogardził! :tease:
 
ale żeby mi się Conor trafił to bym nie pogardził!
I tego Ci życzę... Wam wszystkim spragnionym tego, którego upokorzy Jose Aldo na kilka dni przed moimi urodzinami i to dla mnie będzie najlepszy prezent od UFC. Lepszy niż Irlandzka kózka w skrzynce.
 
Jaki jest max level? Ja się zastanawiam czemu jest aż taka dysproporcja między moim Gusem a resztą zawodników w punktach życia przy 40 walce, czasem nawet 2000 różnicy mimo, że różnią się niewiele poziomem.
 
Chyba 50 lvl, nie wiem dokładnie bo nie zwracałem uwagi. Na ostatniej walce miałem około 11k zdrowia, a JBJ miał ponad 35k więc ta różnica jest jeszcze większa ;) I jednym lujem zabiera mi ponad 9k :d
 
Bezsens w chuj.

A co do opisywanego buga, zauważyłem, że zawsze się włącza jak już masz gościa na wykończeniu i w większości przypadków przegrywa się te walki.

Kolejna opcja bezsensowna to to, że jak mi Gus dostanie czysto to chwieje się na nogach w chuj czasu a te inne pajace potrafią być oszołomione po czym po chwili wypłacić luja na pół życia.

No i kolejna opcja której brakuje to multiplayer :)
 
Chyba 50 lvl, nie wiem dokładnie bo nie zwracałem uwagi. Na ostatniej walce miałem około 11k zdrowia, a JBJ miał ponad 35k więc ta różnica jest jeszcze większa ;) I jednym lujem zabiera mi ponad 9k :d
50 lvl jest ostatni - max
 
Na wolnych walkach mozna troche ponabijac skilla, znaczy hajs a potem skilla. Ewentualnie dluzsza przerwa od grania i hajs tez jest.
 
A po ilu godzinach gry stwierdziłeś, że czegoś Ci brakuje w tych starciach skoro to gra MMA... No właśnie faktycznie, parter... :applause::applause::applause:


Po 10 walkach:D. chodzi mi o to, że jak już wylosuje tą ikonkę do sprawoadzenia, to wyskakuje mi ten pasek na dole przy dojściu po nogi i nie wiem co mam zrobic aby go sprowadzić :D
 
Po 10 walkach:D. chodzi mi o to, że jak już wylosuje tą ikonkę do sprawoadzenia, to wyskakuje mi ten pasek na dole przy dojściu po nogi i nie wiem co mam zrobic aby go sprowadzić :D
Aha, o to pytałeś :cool:Musisz nacisnąć na ekran, jak ten ruchomy wskaźnik na pasku będzie w niebieskim polu.
Jest dłuższy kawałek ciemnoniebieski - jak tam się wstrzelisz to dostajesz komunikat "Good" i obalenie wchodzi "normalnie". Jak trafisz w ten króciutki, jasnoniebieski fragmencik to jest "Perfect" i lądujesz na górze od razu z trzema specjalami naładowanymi.
 
aha dzieki
Aha, o to pytałeś :cool:Musisz nacisnąć na ekran, jak ten ruchomy wskaźnik na pasku będzie w niebieskim polu.
Jest dłuższy kawałek ciemnoniebieski - jak tam się wstrzelisz to dostajesz komunikat "Good" i obalenie wchodzi "normalnie". Jak trafisz w ten króciutki, jasnoniebieski fragmencik to jest "Perfect" i lądujesz na górze od razu z trzema specjalami naładowanymi.

aha dzieki wielkie, nie ogarnąłem tego na samouczku i napierdzielałem tylko ile wlezie ;-).
 
Back
Top