EA SPORTS™ UFC®

Na razie mamy serię eventów, w których do zdobycia są treningowe paczki. Czyżby taki był pomysł na dwutygodniową przerwę? A co w przypadku, kiedy przyjdą trzytygodniowe przerwy na jesień?
Może to po prostu propozycja EA Sports z gatunku "innych"- w sensie, że to coś innego, niż to, że zawsze w LE do wygrania byli zawodnicy.
Tak z innej beczki, to kupiłem dzisiaj paczkę tą za 300k i nie żałuję, bo pewnie jakbym kupił 150 paczek za 2k, to bym wylosował z 6 Jorgensenów i 3 Holly Holm, a z tej za 300 wypadł mi Cain :)
 
No nie wierzę z paczki za 300k wypadł mi fioletowy Dodson. Nie powinien wyskoczyć jakiś złoty a nie fioletowy?
 
Mam buGa w challenges. Automatycznie mi zaliczylo niedokończone challenge, a teraz przy trzecim slocie ciągle ładuje się i od razu zalicza nowy challenge (ale nie dodaje kasy)
 
Masakra. Myślałem, że za 300 to już przypilnują aby dawało dobrych fighterów. Współczuję :/
 
Mam pytanie do osób grających Philem Davisem...
Również macie spore problemy z trenowaniem go, szczególnie w poczatkowym etapie?
U mnie jest tragedia,praktycznie nie wypadają umiejętności dla niego.
 
Jest nowy event z randomowymi paczkami do wygrania, ale czy ktoś jest jeszcze chętny zbierania 2,5k lub 5k na paczkę i nie wiadomo kto wypadnie???

Ukończyłem gre Mirem - jak każdym boksującym grało mi się nim bardzo dobrze. Często obala jak Maia, którym teraz zacząłem grać i rzeczywiście jest fajny.
 
Czy jest możliwe, że niektórzy zawodnicy mają słabszą defensywę w stojce? Maia sporo zbiera, a gram jak zawsze...
 
A pewnie zauważyliście, że Miocić będzie nowo dodanym zawodnikiem, a Dodson to był purpurowy, a teraz zmienił się na złotego.
 
Zauważyłem, podczas ostatniego eventu miałem okazję walczyć przeciwko niemu kilka razy. Jestem ciekaw jak będzie się nim grało, bo z pokonaniem go nie miałem większych problemów :)
 
U mnie nie ma RDA, jedynie się pojawiła info o championach kierująca do sklepiku. Więcej zawodników ma zmienioną rangę np. Mendes

No rzeczywiście, ale jak było to info, to miałem RDA właśnie. Ciekawe, do czego prowadzą te podwyższenie rang.
 
No rzeczywiście, ale jak było to info, to miałem RDA właśnie. Ciekawe, do czego prowadzą te podwyższenie rang.
Może nowi zawodnicy na miejsce starych zwolnionych miejsc + dodałbym w grze, aby to już wszyscy Mistrzowie byli dostępni do grania.
 
Teraz jak wylosuje ci zawodnika ktorego juz masz jest zdecydowanie wiecej expa. Za Winelanda dostalem 70 exp czyli tyle ile za powtorke Conora i Fabera, a za Davisa 120.

U was tez srednia kategoria jest najlepsza?
 
Już prędzej powinni Asię dodać. Myślę że bardziej na to zasługuje :)
Nie to żebym nie lubił Janka.
 
Nowy event i nowe wyzwanie, ale nabicie 10 tysięcy punktów za Champion Pack to czyste szaleństwo i hardkor dla mega wytrwałych
 
Kiedyś nabiłem 9k. 10k do zrobienia, ale skąd mam mieć gwarancję, że nie powtórzy się zawodnik? -_-
 
Frankie wczoraj wpadł :star wars:

CM88Lg7WsAAhokv.jpg
 
Back
Top