Dziwny błąd w rankingach na mmarocks

fafarafa

Brutaal
Bantamweight
Witam
Chciałem zwrócić uwagę na pewną pomyłkę w rankingach na mmarocks mianowicie:
W rankingu mma w HW Junior Dos Santos jest przed Cainem Velasquezem (JDS 4, CV 5), natomiast w rankingu UFC CV jest 2 a JDS 3.
Może to i małe niedopatrzenie ale rzuca się w oczy :D
 
wstęp do rankingu UFC


"Mistrz UFC danej kategorii zawsze na pierwszym miejscu.


Ranking obejmuje tylko zawodników UFC i jest trochę inaczej zestawiany niż nasz ogólny ranking MMA. O miejscu zawodnika oprócz umiejętności i wygranych walk decyduje też pozycja w organizacji i szanse zawodnika na walkę pas mistrza. Dlatego zwykle na drugich i trzecich miejscach znajdują się pretendenci do pasów mistrzowskich."
 
"Ranking obejmuje tylko zawodników UFC i jest trochę inaczej zestawiany niż nasz ogólny ranking MMA. O miejscu zawodnika oprócz umiejętności i wygranych walk decyduje też pozycja w organizacji i szanse zawodnika na walkę pas mistrza. Dlatego zwykle na drugich i trzecich miejscach znajdują się pretendenci do pasów mistrzowskich."
 
kurwa kto taki ranking wymyslil to ja pierdole jak mozna lesnara na drugim miejscu plasowac .... kurwa ledwie 7 pojedynkow ma z czego 2 porazki co prawda mial pas ufc ale co kurwa dostal to powinien dalej spasc z carwinem ledwie wygral i co to sa umiejetnosci duze zal was
 
Ja bym ujął to tak, odrób lekcje, na temat powstawania rankingów i tego kto, za co w danym momencie na jakims miejscu jest :) Chociaż z tym nastawieniem nie sądze by argument za tym doszedł do Ciebie, "bo nie i ch*j". Może to kolejna prowokacja, nie wiem, ale ileż można tłumaczyć to samo...
 
Malinowsky nie czepiaj się chłopaka a pozatym zasuwaj na siłownie "Plecy same się nie zrobią" :D
 
Obiecuję że jak wrócę do domu to dam mu profilaktycznego bana. Miesięcznego. Tak żeby mógł się do lekcji przyłożyć. Z komórki nie będę grzebał w IP bo jeszcze pół małopolski zbanuję ;)
 
piotreks92



http://demotywatory.pl/524475/BRAZYLIJSKE-JIU-JITSU



:-) i nie pisz do chłopaka, bo powaznie ułamki nie są łatwe! :-)
 
Ten tekst powinnien być hiperłaczem do strony z rankingiem UFC. Może wtedy ludzi przeczytaliby tekst i nie zdawali ciągle tego samego pytania. Swoją drogą ranking UFC wydaje mi się niepotrzebny.
 
Back
Top