Drwal: Nie ten dzień i nie ta walka

P

Paweł Kowalik

Guest
Sports.pl Jak na chłodno odnosisz się do swojej postawy w walce z Branchem? Jakie błędy przede wszystkim zadecydowały o porażce?
Tomasz Drwal: W tej walce nie byłem sobą. Nie wiem co się stało, za mało działania, za dużo myślenia. Poza tym tak jakbym się z formą nie wstrzelił. Nie ten dzień i nie ta walka.

Czy nadal masz zamiar walczyć w kategorii średniej, bo pojawiają się głosy, że ścinanie wagi Ci nie służy?
Nie wiem jeszcze w jakiej kategorii będę walczył wszystko się okaże w najbliższym czasie.


Jaki masz plan na powrót do UFC? Jak często i na jakich galach chcesz walczyć?
Parę dobrych walk i mogę wracać. Nikt mi nie powiedział, że drzwi są dla mnie zamknięte. Na razie to chcę chwilę odpocząć, a później będę myślał.

Rozważałeś w ogóle możliwość walk w Europie, gdy dowiedziałeś się o zwolnieniu?
Okaże się w niedalekiej przyszłości na razie jest za wcześnie by o czymś takim mówić.

Chciałbyś w przyszłości stoczyć jeszcze kilka walk przed polską publicznością?
Jeżeli była by taka możliwość i warunki były by spełnione to tak.

Cały wywiad: http://www.sports.pl/Sporty-walki/Tomasz-Drwal-Musze-jeszcze-wiecej-trenowac,artykul,87969,1,991.html
 
Tak się zastanawiam z jakiego powodu wyłączacie możliwość komentowania w tym poście cenzura?, czy Wam po prostu nie odpowiada treść wpisów?
Ja sam jestem ciekaw co poniektórzy by tutaj pisali.
 
Żeby wpisywać komentarze w miejscu w którym autor wrzucił swoją pracę


Co wy tak z tą cenzura :D
 
@Def co to zmienia skoro komenty pojawiaja sie zarowno na forum jak i na stronie?
 
Pojawiają się tylko jeśli my wrzucimy najpierw coś na główną


W drugą stronę nie działa to niestety. Jeszcze tego nie rozkminiliśmy jak to zrobić
 
A ciekawe na czyjej to gali chciałby zawalczyć przed polską publicznością :D
 
Tomek z tego co wiem ma dobry kontakt z ludzmi od AoF - moze planuja cos. Poza tym mimo wszystko w kraju mamy nie tylko KSW bo do tego chyba pijecie... wystep na BOTE np. to raczej zadna ujma.


@Def ok nie wiedzialem, mimo wszystko ten temat tak czy inaczej jest na glownej wiec... ;-)
 
przed podpisaniem kontraktu z UFC Tomek był w teamie BOTE i jeżeli z nimi również ma dobre relacje to KSW mu wcale nie jest potrzebne do szczęścia
 
Nie wydaje się wam dziwne ze po krytyce Drwala nagle KSW zrezygnowało na jakiś czas z Pudziana, Warszawy jako miejsca Gal, i reszty "Walk dla Kowalskich" ?
 
sawikoslokos pudzian nie musi być na każdej gali, gdyby pudzian występowałby na każdym KSW to byłoby nudne. Chcą także sprawdzić jak sprzeda się gala bez celebrytów. Włodarze KSW pierdolą opinię Drwala bo biznes is biznes. W wywiadzie mówili, że w Warszawie jest im łatwiej zorganizować gale ponieważ zawodnicy na miejscu, łatwiejszy dojazd kibiców etc.

EDIT:
Jak chcesz porozmawiać o tym z Kawulskim to jest on na tej stronie pod nickiem Yoshihiro
 
...lubiłem Tomka, kibicowałem mu zawsze, ale po co te spinki z KSW? a przede wszystkim to jego ostatnia walka była w top5 najgorszych jakie widziałem, więc.. do roboty Tomek trenuj ciężko a efekty przyjdą bo talent masz!
 
Back
Top