1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Drwal: Nie ten dzień i nie ta walka

Discussion in 'Forum MMA' started by Paweł Kowalik, Sep 28, 2010.

1. Sports.pl Jak na chłodno odnosisz się do swojej postawy w walce z Branchem? Jakie błędy przede wszystkim zadecydowały o porażce?
    Tomasz Drwal: W tej walce nie byłem sobą. Nie wiem co się stało, za mało działania, za dużo myślenia. Poza tym tak jakbym się z formą nie wstrzelił. Nie ten dzień i nie ta walka.

Czy nadal masz zamiar walczyć w kategorii średniej, bo pojawiają się głosy, że ścinanie wagi Ci nie służy?
    Nie wiem jeszcze w jakiej kategorii będę walczył wszystko się okaże w najbliższym czasie.

Jaki masz plan na powrót do UFC? Jak często i na jakich galach chcesz walczyć?
    Parę dobrych walk i mogę wracać. Nikt mi nie powiedział, że drzwi są dla mnie zamknięte. Na razie to chcę chwilę odpocząć, a później będę myślał.

Rozważałeś w ogóle możliwość walk w Europie, gdy dowiedziałeś się o zwolnieniu?
    Okaże się w niedalekiej przyszłości na razie jest za wcześnie by o czymś takim mówić.

Chciałbyś w przyszłości stoczyć jeszcze kilka walk przed polską publicznością?
    Jeżeli była by taka możliwość i warunki były by spełnione to tak.

Cały wywiad: http://www.sports.pl/Sporty-walki/Tomasz-Drwal-Musze-jeszcze-wiecej-trenowac,artykul,87969,1,991.html

2. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    2,790
    Tak to jest Tomku jak się patrzy za ocean i ocenia, zamiast skupiać się na treningach :)

3. kirsky

kirsky Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    180
    Zdobyte Lajki:
    25
    Punkty:
    1,790
    Tak się zastanawiam z jakiego powodu wyłączacie możliwość komentowania w tym poście cenzura?, czy Wam po prostu nie odpowiada treść wpisów?
    Ja sam jestem ciekaw co poniektórzy by tutaj pisali.

4. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Championship
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    25,676
    Zdobyte Lajki:
    35,979
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    Żeby wpisywać komentarze w miejscu w którym autor wrzucił swoją pracę

Co wy tak z tą cenzura :D

5. wzi13

wzi13 Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    83
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    @Def co to zmienia skoro komenty pojawiaja sie zarowno na forum jak i na stronie?

6. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Championship
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    25,676
    Zdobyte Lajki:
    35,979
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    Pojawiają się tylko jeśli my wrzucimy najpierw coś na główną

W drugą stronę nie działa to niestety. Jeszcze tego nie rozkminiliśmy jak to zrobić

7. pereiro

pereiro Jungle Fight
    Bantamweight

Komentarze:
    214
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Ciekawe o jakiej to gali w Europie Nasz Tomasz myśli :D

8. kermit

kermit Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    164
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    A ciekawe na czyjej to gali chciałby zawalczyć przed polską publicznością :D

9. wzi13

wzi13 Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    83
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Tomek z tego co wiem ma dobry kontakt z ludzmi od AoF - moze planuja cos. Poza tym mimo wszystko w kraju mamy nie tylko KSW bo do tego chyba pijecie... wystep na BOTE np. to raczej zadna ujma.

@Def ok nie wiedzialem, mimo wszystko ten temat tak czy inaczej jest na glownej wiec... ;-)

10. tsatsiki

tsatsiki WSOF
    Featherweight

Komentarze:
    3,169
    Zdobyte Lajki:
    2,097
    Punkty:
    2,790
    przed podpisaniem kontraktu z UFC Tomek był w teamie BOTE i jeżeli z nimi również ma dobre relacje to KSW mu wcale nie jest potrzebne do szczęścia

11. sawikoslokos

sawikoslokos Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    185
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    2,790
    Nie wydaje się wam dziwne ze po krytyce Drwala nagle KSW zrezygnowało na jakiś czas z Pudziana, Warszawy jako miejsca Gal, i reszty "Walk dla Kowalskich" ?

12. Koper2007

Koper2007 Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,103
    Zdobyte Lajki:
    13
    Punkty:
    2,790
    sawikoslokos pudzian nie musi być na każdej gali, gdyby pudzian występowałby na każdym KSW to byłoby nudne. Chcą także sprawdzić jak sprzeda się gala bez celebrytów. Włodarze KSW pierdolą opinię Drwala bo biznes is biznes. W wywiadzie mówili, że w Warszawie jest im łatwiej zorganizować gale ponieważ zawodnicy na miejscu, łatwiejszy dojazd kibiców etc.

EDIT:
    Jak chcesz porozmawiać o tym z Kawulskim to jest on na tej stronie pod nickiem Yoshihiro

13. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    747
    Punkty:
    2,790
    KSW planowało galę bez Pudziana na długo przed krytyką Drwala.

14. Guest

Guest Guest

...lubiłem Tomka, kibicowałem mu zawsze, ale po co te spinki z KSW? a przede wszystkim to jego ostatnia walka była w top5 najgorszych jakie widziałem, więc.. do roboty Tomek trenuj ciężko a efekty przyjdą bo talent masz!

Share This Page