Wywiad Don Kasjo pozwany o milion złotych – „Musimy wyciągać konsekwencje” – Wojciech Gola

Na biednego nie trafiło :beczka:
image_400x400.jpg
 
Mam nadzieję, że Fame wygra sprawę. Może jeden debil z drugim zaczną czytać co podpisują i respektować zapisy kontraktowe.
 
Chciałbym żeby Kasjo przegrał sprawę. To nie są niewolnicze kontrakty w fame mma tylko dostają za to gruby kwit, jakoś Kryche UFC potrafili wypozyczyć na walkę do MMA VIP.
 
Chciałbym żeby Kasjo przegrał sprawę. To nie są niewolnicze kontrakty w fame mma tylko dostają za to gruby kwit, jakoś Kryche UFC potrafili wypozyczyć na walkę do MMA VIP.
Jego może by tez wypożyczyli do innej federacji ale na pewno by się nie zgodzili by został włodarzem innej federacji:lol:
 
wtedy to było w złotówkach

i w złotówkach dostali 0 EUR
0 zł

jakoś żadna firma windykacyjna nie wykupiła długu :waldeklaugh:

Były jeszcze lepsze hity z KSW: pamiętacie jak KSW groziło Najmanowi procesem za walkę K1 na MMAAttack?
Jak to mówił kelner: jak Najmanowi nie rozumie, że ma kłopoty to albo jest frajerem albo takiego udaje? I co?

Oni celują z nienaładowanej broni do zawodników MMA, którzy nie są w stanie zapamiętać własnych sponsorów, ale jeśli idzie do prawnika to te umowy są wyśmiewane. Tak jak kiedyś kilka mln zł za tego boksera Grabowskiego od Wasilewskiego...

Ale takie nie sprawdzanie czy kary umowne są legalne to wcale takie rzadkie nie jest. Słyszałem o ananasach, którzy do umowy z zarobkami 6 tys. brutto wpisywali kary pół miliona zł :muttley:

Ale Rozpara jest ogarnięty i mówił że kara musi być proporcjonalna do zarobków czyli możliwe że Fame nie celuje z nienaładowanej broni
 
i w złotówkach dostali 0 EUR
0 zł

jakoś żadna firma windykacyjna nie wykupiła długu :waldeklaugh:

Były jeszcze lepsze hity z KSW: pamiętacie jak KSW groziło Najmanowi procesem za walkę K1 na MMAAttack?
Jak to mówił kelner: jak Najmanowi nie rozumie, że ma kłopoty to albo jest frajerem albo takiego udaje? I co?

Oni celują z nienaładowanej broni do zawodników MMA, którzy nie są w stanie zapamiętać własnych sponsorów, ale jeśli idzie do prawnika to te umowy są wyśmiewane. Tak jak kiedyś kilka mln zł za tego boksera Grabowskiego od Wasilewskiego...

Ale takie nie sprawdzanie czy kary umowne są legalne to wcale takie rzadkie nie jest. Słyszałem o ananasach, którzy do umowy z zarobkami 6 tys. brutto wpisywali kary pół miliona zł :muttley:

Ale Rozpara jest ogarnięty i mówił że kara musi być proporcjonalna do zarobków czyli możliwe że Fame nie celuje z nienaładowanej broni
Rozpara jest ogarnięty wiec nie rzucałby słów na wiatr.
Nie osmieszaliby się raczej pseudo pozwem gdyby wiedzieli ze go nie wyegzekwują :lol:
 
Rozpara jest ogarnięty wiec nie rzucałby słów na wiatr.
Nie osmieszaliby się raczej pseudo pozwem gdyby wiedzieli ze go nie wyegzekwują :lol:
KSW do dzisiaj ośmiesza się grożeniem pozwami z dupy. Ostatnio usłyszałem taki tekst, że dzieci w piaskownicy jak się kłócą to rzucają w siebie piaskiem. Później te same dzieci dorastają i rzucają pismami procesowymi z dupy :muttley:

Ale to chyba nie wiem jakiś chyba znak, że polski kapitalizm z trudem się rodzi. Kiedyś pracowałem dla niemieckiej firmy budowlanej podkupując Polaków i innych pracujących w DE albo na czarno albo na jakiś dziwnych umowach -aby przechodzili do niemieckich firm.
O Boże, człowieku: jeden właściciel firmy skończył z wyrokiem za stalking w DE i musiał płacić za koszty tłumacza języka polskiego bo słabo mówił po niemiecku w sądzie :waldeklaugh:

Minęło prawie 1,5 roku od sprawy Najmana z Herczykiem i wiesz może coś więcej?

Kasy nie wypłacili Najmanowi. To dużo, a Herczyka to chyba DOn Kasjo miał pozwać?
 
Back
Top