Dobra gierka na steam do 5 Euro :D

Pyrrus89

ONE FC
Light Heavyweight
Jako że mamy teraz letnią wyprzedaż na steamie, to chciałem się was poradzić, czy moglibyście polecić jakąś luźną gierkę tak do 5 euro? Wykosztowałem się już trochę wczoraj na dodatki do Rome 2 i z kwoty przeznaczonej na tegoroczne zakupy zostało mi właśnie gdzieś około tej sumy. Z góry dzięki za pomoc. :D
 
http://store.steampowered.com/sub/6121/
Kings Bounty bardzo fajna gra coś jak Heroes brakuje tylko multiplayera. Możesz przeżyć epicką przygodę w bajkowym świecie jeśli lubisz taki klimat to za tą cenę naprawdę polecam.

http://store.steampowered.com/app/282070/
This War of Mine. Polska produkcja, która ma bardzo dobre oceny i sam pewnie ją kupie tylko muszę dopakować portfel na steamie.

Dziękuję Ci bardzo za pomoc. Zdecyduje się na "This War of Mine", czegoś takiego jeszcze nie widziałem w grach i muszę się przyznać, że strasznie się na nią napaliłem. :lol:
 
Ja kupiłem Mass Effect za 2,49 euro, a zastanawiam się nad Dead Space 2 (też w tej cenie), jedynka mi się podobała, no i Hotline Miami 2 za 3,74. Trzeba się spieszyć bo złoty ładnie oberwał po brexicie i będzie drożej.
 
Dokładnie, wczoraj jak kupowałem DLC do Rome 2 to euro kosztowało 4.38, dzisiaj patrzę, a już jest 4. 45. :o o:
 
Witajcie kochane nerdziki. Jako że ruszyła kolejna letnia wyprzedaż na steam, zatem tak jak przed rokiem, ponownie zachęcam do pochwalenia się swoimi zdobyczami. Co tam ciekawego tym razem upolowaliście i co możecie polecić? :lol:
 
Kupiłem
Soma


The Vanishing of Ethan Carter


Mother Russia Bleeds


Bayonetta


Na paru stronach też pojawiło się parę przecen by konkurować z steamem. Wziąłem Prey za 37zł i Dead Cells za 39zł. Grania mam na najbliższy miesiąc ;)
 
Ja na razie zakupiłem Risen 2 za 12 złociszy i 2 DLC do Attyli po dyszce. Kusi jeszcze Machinarium za 9zł. Jest tu jakiś spec od przygodówek?
 
Ja na razie zakupiłem Risen 2 za 12 złociszy i 2 DLC do Attyli po dyszce. Kusi jeszcze Machinarium za 9zł. Jest tu jakiś spec od przygodówek?
Machinarium jest dziwne,ale jak podejdzie ci klimat,to gra jest spoko. Poprzednie grałeś? ( samorost,etc?) są podobne w klimacie. Zresztą najnowsza też jest podobna,tylko już inna,hehe. :ponymindfuck:
 
Machinarium jest dziwne,ale jak podejdzie ci klimat,to gra jest spoko. Poprzednie grałeś? ( samorost,etc?) są podobne w klimacie. Zresztą najnowsza też jest podobna,tylko już inna,hehe. :ponymindfuck:


Dzięki za opinię. Niestety mam ogromne zaległości w przygodòwkach, a kiedyś uwielbiałem ten gatunek.
 
Za nieco ponad 30zł na Steam jest NBA 2k18 tylko ma okropne recenzje. Dawno nie bawiłem się w koszykówkę, ale czy warto się bawić w tę edycję?
 
Back
Top