Dobra gierka na steam do 5 Euro :D

Pyrrus89

EFC Africa
Middleweight
Jako że mamy teraz letnią wyprzedaż na steamie, to chciałem się was poradzić, czy moglibyście polecić jakąś luźną gierkę tak do 5 euro? Wykosztowałem się już trochę wczoraj na dodatki do Rome 2 i z kwoty przeznaczonej na tegoroczne zakupy zostało mi właśnie gdzieś około tej sumy. Z góry dzięki za pomoc. :D

Pyrrus89

EFC Africa
Middleweight
http://store.steampowered.com/sub/6121/
Kings Bounty bardzo fajna gra coś jak Heroes brakuje tylko multiplayera. Możesz przeżyć epicką przygodę w bajkowym świecie jeśli lubisz taki klimat to za tą cenę naprawdę polecam.

http://store.steampowered.com/app/282070/
This War of Mine. Polska produkcja, która ma bardzo dobre oceny i sam pewnie ją kupie tylko muszę dopakować portfel na steamie.

Dziękuję Ci bardzo za pomoc. Zdecyduje się na "This War of Mine", czegoś takiego jeszcze nie widziałem w grach i muszę się przyznać, że strasznie się na nią napaliłem. :lol:

Kraver

ONE FC
Heavyweight
Ja kupiłem Mass Effect za 2,49 euro, a zastanawiam się nad Dead Space 2 (też w tej cenie), jedynka mi się podobała, no i Hotline Miami 2 za 3,74. Trzeba się spieszyć bo złoty ładnie oberwał po brexicie i będzie drożej.

Pyrrus89

EFC Africa
Middleweight
Dokładnie, wczoraj jak kupowałem DLC do Rome 2 to euro kosztowało 4.38, dzisiaj patrzę, a już jest 4. 45. :o o:

Pyrrus89

EFC Africa
Middleweight
Witajcie kochane nerdziki. Jako że ruszyła kolejna letnia wyprzedaż na steam, zatem tak jak przed rokiem, ponownie zachęcam do pochwalenia się swoimi zdobyczami. Co tam ciekawego tym razem upolowaliście i co możecie polecić? :lol:

Hang

WSOF
Light Heavyweight
Kupiłem
Soma

The Vanishing of Ethan Carter

Mother Russia Bleeds

Bayonetta

Na paru stronach też pojawiło się parę przecen by konkurować z steamem. Wziąłem Prey za 37zł i Dead Cells za 39zł. Grania mam na najbliższy miesiąc ;)

Pyrrus89

EFC Africa
Middleweight
Ja na razie zakupiłem Risen 2 za 12 złociszy i 2 DLC do Attyli po dyszce. Kusi jeszcze Machinarium za 9zł. Jest tu jakiś spec od przygodówek?

Drzewo

PRIDE FC
Heavyweight
Żółta Kartka
Ja na razie zakupiłem Risen 2 za 12 złociszy i 2 DLC do Attyli po dyszce. Kusi jeszcze Machinarium za 9zł. Jest tu jakiś spec od przygodówek?
Machinarium jest dziwne,ale jak podejdzie ci klimat,to gra jest spoko. Poprzednie grałeś? ( samorost,etc?) są podobne w klimacie. Zresztą najnowsza też jest podobna,tylko już inna,hehe. :ponymindfuck:

Pyrrus89

EFC Africa
Middleweight
Machinarium jest dziwne,ale jak podejdzie ci klimat,to gra jest spoko. Poprzednie grałeś? ( samorost,etc?) są podobne w klimacie. Zresztą najnowsza też jest podobna,tylko już inna,hehe. :ponymindfuck:

Dzięki za opinię. Niestety mam ogromne zaległości w przygodòwkach, a kiedyś uwielbiałem ten gatunek.

bart123

UFC
Flyweight
Za nieco ponad 30zł na Steam jest NBA 2k18 tylko ma okropne recenzje. Dawno nie bawiłem się w koszykówkę, ale czy warto się bawić w tę edycję?