Do wszystkich oszukanych, przez szmaciarzy z ustawionego szamba, zwanego FAME MMA.

Status
Not open for further replies.
profesjonalny sedzia, ktory pozwolil, zeby amator byl okladany przez 20 kg ciezszego przeciwnika
 
ZAMYKAM TEMAT
comment_GFsFbPrx8R0yurC24IV5AEHR4P5gnfl9,w400.jpg
 
Buhahahahahaha
"doszło do błędnego zastosowania przepisów" hahahahaha to wtedy w innych walkach też źle punktowali czy jak ? czy tylko na tą walkę wywiało im z głowy za co daje się punkty w walce ? hahahaha
 
Wysłałem, ale rozumiem ze danych nie trzeba podawać w celu wysłania zgłoszenia i już mogę zamknąć stronę ? :awesome:
 
Wysłałem, ale rozumiem ze danych nie trzeba podawać w celu wysłania zgłoszenia i już mogę zamknąć stronę ? :awesome:
To się wjebałeś Bastian teraz. Skoro składasz doniesienie do CBA to oczywiste, że w przypdku dalszych działań t.j sprawy w sądzie, będziesz wezwany w roli świadka. Wcześniej prawdopodobnie dostaniesz wezwanie na przesłuchanie na swój lokalny komisariat.
 
To się wjebałeś Bastian teraz. Skoro składasz doniesienie do CBA to oczywiste, że w przypdku dalszych działań t.j sprawy w sądzie, będziesz wezwany w roli świadka. Wcześniej prawdopodobnie dostaniesz wezwanie na przesłuchanie na swój lokalny komisariat.
tak sie wali donosy
 
Niektórzy to są talentami. Wyzywają osoby zgłaszające oszustwo jako upośledzenie umysłowe, jednocześnie bagatelizując jawne oszustwo, gdzie zwycięzcą wskazany jest osobnik, który nawet nie był stanąć o własnych siłach przy ogłaszaniu werdyktu.
:korwinlaugh:
@HardyTC
12 stron najebane, a nikt nie ogarnął, że CBA nie zajmuje się sprawami podmiotów prywatnych :roberteyeblinking:.
To się wjebałeś Bastian teraz. Skoro składasz doniesienie do CBA to oczywiste, że w przypdku dalszych działań t.j sprawy w sądzie, będziesz wezwany w roli świadka. Wcześniej prawdopodobnie dostaniesz wezwanie na przesłuchanie na swój lokalny komisariat.
jw. - upiekło mu się
 
Last edited:
Policzyli sobie że na większości kuponów z kasjo był jeszcze bonus więc mogli sobie pozwolić na pr'ową akcje zwrot. Wiekszy wałek maskuje mniejszy, na ten moment sytuacha "wyczyszczona" :fjedzia: Historia oczywiscie zmyślona
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top