Dlaczego Shinya Aoki trenuje w Evolve MMA?

Madman

Bellator
Welterweight
I od kiedy, bo ja o tym fakcie dowiedzialem sie niedawno.
Czy może podjęcie treningów w tym kraju ma na celu promowanie MMA i jest związane z ONE FC?
 
A jak długo już tam jest?
I czy to zmiana klubu na stałe czy Shinya planuje powrót do Japonii gdy już w stojce będzie się czuł pewniej?
 
Miałem okazję spytać się o to właściciela Evolve, Chatriego Sityodtonga. Oto jego odpowiedź:



"Shinya znał sie dobrze z jednym z naszych mistrzów świata w Muay Thai Muangfalekiem Kiatvichianem. Zaprosiłem go na seminarium i został na jakieś 10 dni z nami. Krótko po tej wizycie spytał się mnie czy mógłby dołączyć do obozu Evolve permanentnie i tutaj przygotowywać się do walk. Spodobało mu się trenowanie tutaj dlatego, że mamy tylu świetnych zawodników z każdej dyscypliny. Shinya jest niesamowitym fighterem i wspaniałym człowiekiem. W rzeczywistości jest szczodry i skromny. Zaprosiłem go więc do naszej ekipy. To sytuacja, gdzie każdy jestr zwycięzcą. Evolve pomaga Shinyi zostać najlepszym fighterem jakim może zostać. On już zrobił postępy w każdej płaszczyźnie MMA... uderzanie, obalenia, parter itd. W międzyczasie bardzo nam pomaga w trenowaniu pozostałych zawodników naszego obozu. Jak mówiłem, każdy zyskuje. Evovle to rodzina, on nam daje wszystko a my to odwzajemniamy."
 
Dzieki za info TJ i Venom. Shinya to bestia w parterze. Jezeli teraz szkoli stojke u takich mistrzow, to niedlugo z jego zasiegiem, moze siac pogrom w wadze lekkiej UFC. Mam nadzieje, ze jest ambitny i jak zauwazy, ze juz w swoim kraju nie ma zadnych wyzwan, to podpisze umowe z UFC.
 
On sam mówi że chce walczyc w UFC ale zdaje sobie sprawe że jeszcze dużo mu brakuje do poziomu UFC i musi jeszcze potrenować.
 
Back
Top