Disco Polo

comment_62sDQL0ejNQ6WUsN9MuVoLdt8w9itIq3.jpg




bez urazy :roberteyeblinking:
 
Tak właśnie wyglada piekło, IX krąg. Temat na cohones z przebojami disco polo. Dla największych pojebów i niegodziwców świata cały do sprawdzenia i przesłuchania. Ktoś powinien boską komedię zaktualizować
Kurła człowiekgo w amondo omijał go śpącego pod wejściem a ten Ci nóż w serce :lol:
 
Kurła człowiekgo w amondo omijał go śpącego pod wejściem a ten Ci nóż w serce :lol:
e tam mordo pomyłka. To mój ziomek, który za szofera robił tam kimał przy wejściu. Ja się trzymałem do końca :)
 
Swoją drogą ja tak czasem mam, że gdzieś przypadkiem mi się trafi jakiś stary kawałek i sobie człowiek przypomina :)
To co prawda nie disco polo. . . bardziej jakiś folk, uwczesny pop czy chuj wie co. W każdym bądź razie niedawno sobie przypomniałem i siada. Gimby pewnie nie znają, ale wasi rodzice napewno mieli ich kasete :D



i wersja "współczesna"



Mam przeczucie, że @duubertowa doceni :wink:
 
ja tam nie wiem, ale może @dizel77 to podważy, mi sie on spodobał bo ta nuta "Popłyniemy" jest kozak i gość ma w huuuuuy teledysków co sobie odpalam na moim 55-calowym tv w super jakości 1080p czy tam 4k :fjedzia:
A idź mi w chuj z takim pędzlem xD
 
Chcesz się nam do czegoś przyznać? Czy twoja dziewczyna ma na imię Wojtuś? :lol:

ale nie w tym znaczeniu co Magdalenie, chodziło o wkład w muzykę a nie wygląd (:
inne głośne nazwiska z Disco Polo aż tak aktywni na youtube nie są żeby robić aż tyle teledysków i tak fajnych
 
Back
Top