Diablo

Oczywiście, kulawa jak skurwysyn ale poziom humoru wynagrodził wszystko, wracając do d4 myślę że jak wjedzie dodatek to gra będzie wyglądać jak na premierę powinna
mialem kupowac sprzet do gry bo moj nie uciagnie, ale po nieprzychylnych opiniach sie wstrzymalem. Daj Boze, zaczekam na dodatek.
 
Oczywiście, kulawa jak skurwysyn ale poziom humoru wynagrodził wszystko, wracając do d4 myślę że jak wjedzie dodatek to gra będzie wyglądać jak na premierę powinna
Ten dodatek, co ma kosztować 400zł? Ta gra to jedno wielkie gówno i blizzard ma zamiar co roku rzucać dodatek za grubą kasę.
Jebać ich.
 
I na dodatek zamiast dać jakiegoś paladyna czy innego pojeba, to ponoć jakiś szaman ma być, no ale potencjał jest, muszą się uzbroić przed poe2
 
Ta gra nie może nawet butów czyścić Poe 1.
Kurwa że to po angielsku jest, ja nigdy w to nie grałem ale słyszałem wiele porównań do diablo, w sumie często też że to lepsza gra, mógłbyś coś więcej o niej tak powierzchownie napisać? Jakiś skrót fabuły czy cos, o co w tej grze chodzi itp.
 
Kurwa że to po angielsku jest, ja nigdy w to nie grałem ale słyszałem wiele porównań do diablo, w sumie często też że to lepsza gra, mógłbyś coś więcej o niej tak powierzchownie napisać? Jakiś skrót fabuły czy cos, o co w tej grze chodzi itp.
Akurat fabuła to tam jest najmniej istotna, hack and slash jest od mordowania hord potworów :D
Gra jest za darmo, jedyne co polecam sobie dokupić to kilka zakładek w skrzyni, żeby się graty i wszystkie zbierane klejnoty/karty miały gdzie pomieścić (zapłacisz może z 50zł i masz to już na zawsze, nawet po wyjściu PoE 2 będziesz je miał w nowej grze).

Co do reszty to trzebaby napisać elaborat, bo jest to potężny produkt z najbardziej rozbudowanymi mechanikami w tego typu tytułach. Począwszy od drzewka rozwoju postaci, które Cie przerazi jak je pierwszy raz zobaczysz :D.
Tutaj filmik sprzed 3 lat, ale zobacz sobie
 
Ten dodatek, co ma kosztować 400zł? Ta gra to jedno wielkie gówno i blizzard ma zamiar co roku rzucać dodatek za grubą kasę.
Jebać ich.
Ciekaw jestem jak będzie ze sprzedażą. Ludzie wyczekiwali na D4 i dali się ponieść obietnicą (niestety w tym ja). Gra nie jest zła, ale.... no właśnie gra wygląda jak półprodukt... niestety mamy ten sam przypadek co z Cyberpunk. Terminy i $$$. Ponadto chyba pierwszy raz (chyba) dodatek ma wyjść tak wcześnie. To tylko pokazuje, że gra jest w :gdzie: i szukają wyjścia m.in. PR-owego jak temu zaradzić. Aktualnie rynek jest cięższy niż x lat temu i gry muszą wejść na wyższy poziom. Niestety aktualny blizz to już nie ten sam blizz a maszynka do robienia pieniędzy na starych tytułach i nostalgii fanów. Trzymam kciuki za PoE2 i może tak być, że mi nie podjedzie jak PoE1, ale widać, że devy słuchają społeczności a co najważniejsze nie boją się dorzucać nowych rzeczy.
 
Ciekaw jestem jak będzie ze sprzedażą. Ludzie wyczekiwali na D4 i dali się ponieść obietnicą (niestety w tym ja). Gra nie jest zła, ale.... no właśnie gra wygląda jak półprodukt... niestety mamy ten sam przypadek co z Cyberpunk. Terminy i $$$. Ponadto chyba pierwszy raz (chyba) dodatek ma wyjść tak wcześnie. To tylko pokazuje, że gra jest w :gdzie: i szukają wyjścia m.in. PR-owego jak temu zaradzić. Aktualnie rynek jest cięższy niż x lat temu i gry muszą wejść na wyższy poziom. Niestety aktualny blizz to już nie ten sam blizz a maszynka do robienia pieniędzy na starych tytułach i nostalgii fanów. Trzymam kciuki za PoE2 i może tak być, że mi nie podjedzie jak PoE1, ale widać, że devy słuchają społeczności a co najważniejsze nie boją się dorzucać nowych rzeczy.
Też się dałem nabrać po otwartej becie. Tutaj w przeciwieństwie do CP2077 nie ma co liczyć na jakąś refleksję blizzarda. Będą doić frajerów z każdym kolejnym dodatkiem, jakimiś śmiesznymi battle passami.
Złotówki więcej na to gówno nie dam.
 
ja poczekam aż wyjdzie jakaś wersja ultimate razem z dodatkiem i będzie to latało w górę okolicach 100 zeta. byłem mocno napalony na premierę, ale po fali krytyki jaka się wylała na grę powiedziałem pas.
 
Back
Top