Detektyw Kaczka na Tropie: zadyma na ważeniu przed KSW 26

Anonymous

NoLife FC
di-T05MVLBD.jpg


W tym odcinku postaram się przyjrzeć i wyciągnąć właściwe wnioski z zajścia, jakie miało miejsce na piątkowym ważeniu przed KSW 26. Bohaterami incydentu byli zawodnicy walki wieczory: Machał Materla i Jay Silva.
Poniżej, dla przypomnienia, krótki materiał video:




Foto-analiza:



di-7BUK3KA5.jpg

Na fotce 1 widzimy pozornie pewnego siebie Materle. Trochę trzyma emocje na wodzy • nie jest to dobre dla zdrowia.

di-DFI0FXAE.jpg

di-V0PBX4QL.jpg

Fotka 2 i 3 pokazuje początek gry Jaya, który poprzez miny, słowa i zaznaczony różowy sikor, próbuje wyprowadzić Materlę z równowagi i jak pokazuje coraz bardziej zaciśnięta pięść Michała • udaje mu się to.

di-6OT1FKZJ.jpg

Fotka nr 4 pokazuje jak Jay chce zaznaczyć swoją przewagę psychologiczną nad Michałem • szydera na twarzy i jedziemy.

Kolejne fotki pokazują, że plan Silvy zadziałał. Prześledźmy fotki • ..
di-COIKMNWS.jpg

Fotka 5 • Materla przechodzi do ataku, delikatnie maskuje uderzenie głową, by po chwili spróbować odepchnąć Silvę.
di-BM62B066.jpg

Fotka 6- Dalszy przebieg akcji • sikor nadal w grze.
di-H2KCAEDB.jpg

Fotka 7 • Tu Silva kontratakuje: zbija dłonie Michała i ma wybór: strzelić w twarz, bądź • przejdźmy do kolejnych fotek:
di-J1SXD2FQ.jpg

Fotka 8 • Szybki atak Silvy
di-DUJ17E1K.jpg

Fotka 9 • efekt końcowy: Materla bezwładnie leci w objęcia Martina. Silva dał upust swej agresji. Michał nie.

Wnioski:
  • Różowy sikor
  • Udana próba zdenerwowanie Materli -udana
  • Próba pokazania, jak Materla jest spokojny - nieudanaPuszczenie nerwów u Materli (pozornie skontrolowane)Pokaz szybkości Silvy: zbicie rąk Michała i energiczne odepchnięcie oponenta


Werdykt sędziowski: Silva wygrał rundę nr 1 • ważenie. Pokazał przewagę szybkości, wyprowadził Materlę z równowagi, sam, gdy został przez Polaka trącony głową i odepchnięty, nie stracił głowy. Zademonstrował tzw. agresję kontrolowaną.
Mając na uwadze stałe tłumienie emocji przez Michała, rysę w pamięci, jaką zrobił nokaut w ich drugim pojedynku, formę Silvy i jego szybkość, przewiduję, że Michał zbyt emocjonalnie podejdzie do walki (Silva potrafi bardziej się kontrolować) , co spowoduje, że Michał wda się w bójkę z Jay • em i ponownie spotka się z matą ringu.
And New •
 
@up: rozwiń chlopie, jak nie masz nic merytorycznego w zanadrzu, to proszę Cię - daruj sobie takie komentarze.
 
Nie powiem Kaczka , że sam pomysł na prawdę ciekawy i ma swój potencjał . Oczywiście tylko wtedy , jeśli zaczniesz się zajmować " dlaczego gala odwołana " , " dlaczego organizacja upadła " , " dlaczego zawodnik X zrezygnował " i wszystko co chcieli byśmy wiedzieć , a nie zostaje podane do publicznych informacji ,a całe sytuacje mają miejsce pod stołem do wiadomości zainteresowanych . Czyli mówię o solidnej pracy dzienikarskiej i konkretnym śledztwie następnie ujawnieniem faktów danej sprawy .



Wybacz , ale skoro coś wymyśliłeś , to szanuj sobie to . A nie bierzesz pod lupę , sprzeczkę na ważeniu mało istotną ,wczoraj to interesowało , a dziś " kogo to obchodzi " dziś czekamy na wojnę .



pozdrawiam.
 
Spoko Mr. Hyde.



Aczkolwiek popłynąłem z nurtem tego co interesuje ludzi tu zgromadzonych bardziej niż analizy ciosów 12:6, czy pozycji 6:9







Choć i czas tworzenia artykułów jest nie bez znaczenia. Na ten poświęciłem prawie 3 dni, gdzie bywało , że na dochodznie poświęcałem 30 minut.



Edit. A co do wojny - będzie z pewnoscią i oby moja analiza komuś w gardle nie stanęła po



War Cipek!
 
Wazenie i sprzeczka w piątek a na jej analize potrzebowałeś 3 dni? Czyli analizowales sprzeczke zanim sie odbyla? :D Popraw mnie jesli sie myle
 
Nie mam/miałem zmiaru cię krytykować " pozytywny z ciebie świr " jednak analiza sprzeczki zawodników wydaje mi się mało interesująca . Za to praca solidna praca dzienikarska w twoim wykonaniu mogła by wzbudzić zainteresowanie , jak i sam z chęcią bym śledził taki cykl.



Powodzenia !
 
Nie zgodzę się z detektywem Kaczką. Materiał wideo pokazuje, że Materla podejmował swoje działania z zachowaniem zimnej krwii. Wskazuje na to pełna kontrola tego co się działo, brak odowiedzi na zaczekę słowną i olanie całej sprawy zaraz o odepchnięciu.


Michal zareagował z wyrachowaną precyzją. Zaznaczył swoją pozycję i nie pozwolił przeciwnikowi wejść sobie na głowę. Natomiast Silva liczył mocno na prowokację i przepychankę słowną i fizyczną. Niestety dla niego, przeliczył się i wyszedł na błazna.
 
Po przepychance na ważeniu oceniamy szybkość jaką będą dysponować zawodnicy w walce? :-) Nie wykluczam opcji, że Jay wszedł do głowy Michałowi na tyle, że zobaczymy bardzo taktyczną walkę bez większych emocji, czy zwrotów akcji, jednak mam nadzieję, że ten scenariusz się nie sprawdzi, a obaj dadzą dobrą walkę i wygra lepszy.
 
W poscie widac faworyzowanie Silvy. Cala akcje na wazeniu moznaby zinterpretowac na kilka roznych sposobow i tyle. Ty wybrales ten najbardziej po mysli swojego faworyta . Moj stosunek do tych wnioskow jest taki sam, jak do tego, ze Materla ma 35 % szans na wygrana.;)



A cala sytuacje odbieram z grubsza tak jak @Heban.
 
Brak pomysłu na siebie, stąd zapewne te niepotrzebne tematy. Raczej powinieneś startować w konkurencji kaczy vs pudelek w doszukiwaniu się kontrowersji. A to tak naprawde słaba gra aktorska ze strony czarnego
 
A to tak naprawde słaba gra aktorska ze strony czarnego


a moim zdaniem naprawdę dobra gra aktorska. ilu użytkowników forum dało się nabrać to głowa mała. nie mowiac o Januszach. Dziś z kilkoma typowymi Januszami rozmawiałem i podjarani walką jak nigdy. :-) Jay!
 
Co kto woli, mnie to w żaden sposób nie rusza, marny teatrzyk uprawia Jay, ale skoro ciemny lud to kupuje to prosze bardzo, są różne podejścia na różne tematy. Najważniejsze by szaraki, czy przysłowiony Janusz był tak jak piszesz podjarany, bo przecież o tego widza tu chodzi
 
Toć ja jestem za Materlą, ale bądźmy poważni, Materla jeśli już, to tylko przez decyzję





Mając na uwadze stałe tłumienie emocji przez Michała, rysę w pamięci, jaką zrobił nokaut w ich drugim pojedynku, formę Silvy i jego szybkość, przewiduję, że Michał zbyt emocjonalnie podejdzie do walki (Silva potrafi bardziej się kontrolować) , co spowoduje, że Michał wda się w bójkę z Jay • em i ponownie spotka się z matą ringu.
 
Back
Top