1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Detektyw Kaczka na Tropie: zadyma na ważeniu przed KSW 26

Discussion in 'Cohones' started by Anonymous, Mar 22, 2014.

1. Anonymous

Anonymous NoLife FC

Komentarze:
    37,710
    Zdobyte Lajki:
    34,061
    Punkty:
    3,790

W tym odcinku postaram się przyjrzeć i wyciągnąć właściwe wnioski z zajścia, jakie miało miejsce na piątkowym ważeniu przed KSW 26. Bohaterami incydentu byli zawodnicy walki wieczory: Machał Materla i Jay Silva.
    Poniżej, dla przypomnienia, krótki materiał video:

Foto-analiza:

Na fotce 1 widzimy pozornie pewnego siebie Materle. Trochę trzyma emocje na wodzy • nie jest to dobre dla zdrowia.

Fotka 2 i 3 pokazuje początek gry Jaya, który poprzez miny, słowa i zaznaczony różowy sikor, próbuje wyprowadzić Materlę z równowagi i jak pokazuje coraz bardziej zaciśnięta pięść Michała • udaje mu się to.

Fotka nr 4 pokazuje jak Jay chce zaznaczyć swoją przewagę psychologiczną nad Michałem • szydera na twarzy i jedziemy.

Kolejne fotki pokazują, że plan Silvy zadziałał. Prześledźmy fotki • ..
    Fotka 5 • Materla przechodzi do ataku, delikatnie maskuje uderzenie głową, by po chwili spróbować odepchnąć Silvę.
    Fotka 6- Dalszy przebieg akcji • sikor nadal w grze.
    Fotka 7 • Tu Silva kontratakuje: zbija dłonie Michała i ma wybór: strzelić w twarz, bądź • przejdźmy do kolejnych fotek:
    Fotka 8 • Szybki atak Silvy
    Fotka 9 • efekt końcowy: Materla bezwładnie leci w objęcia Martina. Silva dał upust swej agresji. Michał nie.

Wnioski:
    • Różowy sikor
    • Udana próba zdenerwowanie Materli -udana
    • Próba pokazania, jak Materla jest spokojny - nieudanaPuszczenie nerwów u Materli (pozornie skontrolowane)Pokaz szybkości Silvy: zbicie rąk Michała i energiczne odepchnięcie oponenta

Werdykt sędziowski: Silva wygrał rundę nr 1 • ważenie. Pokazał przewagę szybkości, wyprowadził Materlę z równowagi, sam, gdy został przez Polaka trącony głową i odepchnięty, nie stracił głowy. Zademonstrował tzw. agresję kontrolowaną.
    Mając na uwadze stałe tłumienie emocji przez Michała, rysę w pamięci, jaką zrobił nokaut w ich drugim pojedynku, formę Silvy i jego szybkość, przewiduję, że Michał zbyt emocjonalnie podejdzie do walki (Silva potrafi bardziej się kontrolować) , co spowoduje, że Michał wda się w bójkę z Jay • em i ponownie spotka się z matą ringu.
    And New •

2. darosanok

darosanok BAMMA
    Flyweight

Komentarze:
    713
    Zdobyte Lajki:
    419
    Punkty:
    2,790
    Wyrazy wspolczucia, mam nadzieje ze dostajesz od panstwa jakis zasilek pielegnacyjny.

3. Anonymous

Anonymous NoLife FC

Komentarze:
    37,710
    Zdobyte Lajki:
    34,061
    Punkty:
    3,790
    @up: rozwiń chlopie, jak nie masz nic merytorycznego w zanadrzu, to proszę Cię - daruj sobie takie komentarze.

4. Bezio17

Bezio17 Maximum FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,438
    Zdobyte Lajki:
    333
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Głogów, Wrocław
    haha Kaczka co popłynął :D

5. Kukul24

Kukul24 Legacy FC
    Middleweight

Komentarze:
    2,064
    Zdobyte Lajki:
    66
    Punkty:
    1,790
    Tym razem słabo Kaczka ostatnio coś bez formy jesteś.

Jakieś problemy?

6. Mr.Hyde

Mr.Hyde Fight Travel

Komentarze:
    881
    Zdobyte Lajki:
    285
    Punkty:
    1,190
    Nie powiem Kaczka , że sam pomysł na prawdę ciekawy i ma swój potencjał . Oczywiście tylko wtedy , jeśli zaczniesz się zajmować " dlaczego gala odwołana " , " dlaczego organizacja upadła " , " dlaczego zawodnik X zrezygnował " i wszystko co chcieli byśmy wiedzieć , a nie zostaje podane do publicznych informacji ,a całe sytuacje mają miejsce pod stołem do wiadomości zainteresowanych . Czyli mówię o solidnej pracy dzienikarskiej i konkretnym śledztwie następnie ujawnieniem faktów danej sprawy .

Wybacz , ale skoro coś wymyśliłeś , to szanuj sobie to . A nie bierzesz pod lupę , sprzeczkę na ważeniu mało istotną ,wczoraj to interesowało , a dziś " kogo to obchodzi " dziś czekamy na wojnę .

pozdrawiam.

7. Anonymous

Anonymous NoLife FC

Komentarze:
    37,710
    Zdobyte Lajki:
    34,061
    Punkty:
    3,790
    Spoko Mr. Hyde.

Aczkolwiek popłynąłem z nurtem tego co interesuje ludzi tu zgromadzonych bardziej niż analizy ciosów 12:6, czy pozycji 6:9

Choć i czas tworzenia artykułów jest nie bez znaczenia. Na ten poświęciłem prawie 3 dni, gdzie bywało , że na dochodznie poświęcałem 30 minut.

Edit. A co do wojny - będzie z pewnoscią i oby moja analiza komuś w gardle nie stanęła po

War Cipek!

8. magik

magik ONE FC
    Middleweight

Komentarze:
    2,452
    Zdobyte Lajki:
    1,047
    Punkty:
    2,790
    Wazenie i sprzeczka w piątek a na jej analize potrzebowałeś 3 dni? Czyli analizowales sprzeczke zanim sie odbyla? :D Popraw mnie jesli sie myle

9. Anonymous

Anonymous NoLife FC

Komentarze:
    37,710
    Zdobyte Lajki:
    34,061
    Punkty:
    3,790
    Wszystko sie zgadza Medżik ;-)

10. Mr.Hyde

Mr.Hyde Fight Travel

Komentarze:
    881
    Zdobyte Lajki:
    285
    Punkty:
    1,190
    Nie mam/miałem zmiaru cię krytykować " pozytywny z ciebie świr " jednak analiza sprzeczki zawodników wydaje mi się mało interesująca . Za to praca solidna praca dzienikarska w twoim wykonaniu mogła by wzbudzić zainteresowanie , jak i sam z chęcią bym śledził taki cykl.

Powodzenia !

11. Heban

Heban BAMMA
    Flyweight

Komentarze:
    732
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Nie zgodzę się z detektywem Kaczką. Materiał wideo pokazuje, że Materla podejmował swoje działania z zachowaniem zimnej krwii. Wskazuje na to pełna kontrola tego co się działo, brak odowiedzi na zaczekę słowną i olanie całej sprawy zaraz o odepchnięciu.

Michal zareagował z wyrachowaną precyzją. Zaznaczył swoją pozycję i nie pozwolił przeciwnikowi wejść sobie na głowę. Natomiast Silva liczył mocno na prowokację i przepychankę słowną i fizyczną. Niestety dla niego, przeliczył się i wyszedł na błazna.

12. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Championship
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    25,659
    Zdobyte Lajki:
    35,926
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    Jestem za! :-)

13. ProPag

ProPag Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    465
    Zdobyte Lajki:
    7
    Punkty:
    1,190
    kaczka propsuję ten temat. :)

14. Tsubasa

Tsubasa WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,576
    Zdobyte Lajki:
    104
    Punkty:
    1,790
    Po przepychance na ważeniu oceniamy szybkość jaką będą dysponować zawodnicy w walce? :-) Nie wykluczam opcji, że Jay wszedł do głowy Michałowi na tyle, że zobaczymy bardzo taktyczną walkę bez większych emocji, czy zwrotów akcji, jednak mam nadzieję, że ten scenariusz się nie sprawdzi, a obaj dadzą dobrą walkę i wygra lepszy.

15. o%owany

o%owany Prezes ruchu "wkurwionych"

Komentarze:
    3,794
    Zdobyte Lajki:
    509
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Kraków
    Kaczka zmień dilera albo bierz połowe

16. bartoszbialystok

bartoszbialystok Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    365
    Zdobyte Lajki:
    9
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    東京都
    Moim zdaniem to nie ma co sie podniecac tym walka pokarze kto jest lepszy...

17. Pietagoras

Pietagoras UFC
    Strawweight

Komentarze:
    7,660
    Zdobyte Lajki:
    8,898
    Punkty:
    1,790
    W poscie widac faworyzowanie Silvy. Cala akcje na wazeniu moznaby zinterpretowac na kilka roznych sposobow i tyle. Ty wybrales ten najbardziej po mysli swojego faworyta . Moj stosunek do tych wnioskow jest taki sam, jak do tego, ze Materla ma 35 % szans na wygrana.;)

A cala sytuacje odbieram z grubsza tak jak @Heban.

18. Anonymous

Anonymous NoLife FC

Komentarze:
    37,710
    Zdobyte Lajki:
    34,061
    Punkty:
    3,790
    Toć ja jestem za Materlą, ale bądźmy poważni, Materla jeśli już, to tylko przez decyzję

19. TheChosen1

TheChosen1 KSW
    Lightweight

Komentarze:
    5,289
    Zdobyte Lajki:
    1,250
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Silesia
    Nie ma co, w MMA Beat już czekają na Twoje analizy z niecierpliwością...

20. maras

maras UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    14,677
    Zdobyte Lajki:
    56,394
    Punkty:
    3,790
    Miasto:
    Kraków
    Home Page: