Detektyw Kaczka na Tropie: Silva czy Weidman? O to jest pytanie…

Anonymous

NoLife FC
di-T05MVLBD.jpg

Gala UFC 168 tuz tuż. Na arenę zmagań zwaną klatką, tudzież oktagonem, wbiegną, wejdą, a nawet spuszczą się • na nici pajęczej oczywiście, dwaj wybitni zawodnicy. W jednym narożniku mistrz federacji UFC • Chris Weidman. W drugim były mistrz Anderson Silva. Na miejscu Buffera miałbym dylemat w jakiej kolejności zapowiedzieć zawodników w klatce • Tradycja nakazuje, by mistrza zapowiadano w 2 kolejności. Ale coś mi tu nie pasuje do końca. Pająk, długo panujący władca kategorii średniej, nie będzie zapowiadany na końcu?! Why?? A no dlatego, że dał dupy! Nie bójmy się użyć tego słowa: dał dupy! Podczas pierwszej swojej walki z Weidmanem ówcześnie panujący dominator wagi średniej wchodząc do klatki, był już wypalony. I nie trzeba tu rozkładać na czynniki pierwsze psychiki tego Burger Kinga przez panią Anię z Lowkinga by zorientować się, że lata spędzone na tronie, kasa, lejąca się potokami z różnych źródeł, brak motywacji, by piąć się wyżej, spowodowało, że w walce z Weidmanem, Spider miał gdzieś , czy wygra! Tak właśnie było. Można by nawet pokusić się o teorię spiskową, odnośnie postawienia sporej ilości gotówki na swoją porażkę, ale tak • grubego • dochodzenia przeprowadzać nie zamierzam • jeszcze ;-)
No to mamy:
Z jednej strony ojca pięciorga dzieci, 38 letniego Andersona Silvę, który wygrał 16 walk z rzędu ( do momentu porażki z Chrisem), broniąc 10 razy pas mistrzowski.
Spiders-Family-500x375.jpg

Z drugiej strony posiadacza 2 dzieci, 29 latka Chrisa Weidmana, który już 10 razy schodził z areny z tarczą, w tym 6 razy w UFC.
MariviWeidmanphotos_thumb.jpg

Chris to solidny zapaśnik i świetny grappler. Wciąż doskonali swą stójkę, przynajmniej jeśli chodzi o elementy bokserskie i • .to wszystko. Jest w swoim prime • to fakt! Brakuje mi u tego zawodnika tej magicznej cząstki, swoistego czynnika X, robiącego z niego zawodnika doskonałego, którego będą wielbić miliony i na kolejne jego walki czekać się będzie z utęsknieniem.
Braku czynnika X nie można z kolei odmówić Andersonowi. Już samo przezwisko • Pająk • wskazuje na specyficzny styl walki. Gibkość, motoryka, warunki fizyczne, zabawa w klatce • to jest właśnie coś, co pozwala sprzedać te słynne ppv.
Jak będzie wyglądać walka wieczoru na UFC 168?
Najpierw do klatki wejdzie Spider. Nieprzyzwyczajony do tej kolejności, będzie obserwował wejście Weidmana, patrzył jak tłum oklaskuje swojego rodaka, a w jego głowie przewijać się będzie jedna myśl: • Ja Wam wszystkim pokażę, gdzie raki zimują! • . Nastąpi symboliczne przybicie piąskówek, krótka regułka od Herba, po czym pojedynek się zacznie. By nie spolerować pierwszych 2 rund, powiem tylko, że w 3 rundzie Chris będzie już tak poobijany, że albo walka skończy się w 3 rundzie, maksymalnie w czwartej. Nowy • stary mistrz wejdzie ponownie na tron. Swój tron, który poprzednio głupio stracił.
Na koniec poprosze o zdanie wróżkę Fifi. Krótka instrukcja: Czerwony narożnik i niebieski. Są 2 patyczki w kolorach narożników (przynajmniej zbliżonych). Fifi zadecyduje. Który kolor zostanie pożarty pierwszy • wówczas zawodnik stojący w narożniku tego koloru • przegra.


Walka będzie zacięta i wyrównana
 
Reaktywuj mmanasto3 razem z Egzekutorem. Kto wie, może i redaktor kokos zawita. Połowa cohones by pewnie przerzuciła się na Twoją stronę. make it happen
 
Jak na cohones widzę temat zaczynający się od "Detyktyw Kaczka (..)" to banan gości na mojej twarzy :-)



Dla mnie spoko tekst, zresztą jak poprzednie. Detyktyw K. na propsie!
 
pieniadze postawie na Chrisa ale w głebi serca liczę na Pajaka....no i w sumie ciekawie by wygladał rewanż z Belfortem ;)
 
Gdyby Silva bawił się tak z Vitorem w stójce to ta walka mogła by trwać tyle samo co poprzednia z tą różnicą, że to Pająk będzie na ziemi.
 
Jeśli detektyw Kaczka będzie miał swoj fan page na FB to z pewnoscia go zalajkuje :P
 
Już widze ten wywiad Ariela z Silvą po walce.



A: Anderson co myślałeś przed walką ?



Silva: • Ja Wam wszystkim pokażę, gdzie raki zimują! •



Chyba ,że będzie tak pobudzony po walce i będą mega emocje to mogą jeszcze paść takie stwierdzenia jak:



- Do diaska



- Kurde blaszka



- Krzycz Thrybson



Detektyw Kaczka zawsze spoko, na propsie
 
Na Euro była jakaś ośmiornica wybierająca słoiki, a my w MMA mamy... chomika... Kaczki. (de faq?) :D.
 
Osmiornica Paul byla w 2008 i 2010 na euro i mundialu i od tego wszystko sei zaczelo pozniej szczegolnie w 2012 na euro to juz kazdy zwierz byl uzywany do "typowania". Nie chce mi sie ogladac filmu ale kogo wskazal chomik kaczki ?
 
Detektyw się myli, Weidman to wygra.
P.S. właśnie sobie przypomniałem mój sen. Przeprowadziłem się do bloku i okazało się, że mieszka tam też kaczka.
 
Po konferencji jestem coraz bardziej pewien Chrisa,pewna era się już kończy i Anderson nie jest w stanie sie odmłodzić.W pierwszej walce Weidman walczył po roku przerwy spowodowanej kontuzją a teraz jest w większym sztosie.Silve lubie to wielki mistrz ale wywiad po walce widze tak,że będzie miał łzy w oczach i powie ,że Chris był świetny i nie dał rady mu nic zrobić.Zapasy panowie i chłodna głowa to jest recepta na zatrzymanie tego pasa.Dużo bardziej zobaczyłbym właśnie potyczke Weidman vs Belfort niż Silva Belfort 2.Walka mega przeciekawa i oczywiście może sie zdarzyć tak ,że Silva zdominuje i rozpierdoli w drobny mak Weidmana ale nie liczyłbym na to,mamy nowego mistrza na kilka ładnych lat.
 
tu nie trzeba detektywa zeby wiedziec, ze Chris rozjedzie Andersona drugi raz, juz sie chowajcie pod stoly fanboje, bo skonczy sie pierdolenie, wszedzie pelno spamu od 'fanow' Andersona, az szkoda na to patrzec.



#TEAMWEIDMAN!!!
 
tu nie trzeba detektywa zeby wiedziec, ze Chris rozjedzie Andersona drugi raz, juz sie chowajcie pod stoly fanboje, bo skonczy sie pierdolenie, wszedzie pelno spamu od 'fanow' Andersona, az szkoda na to patrzec.
Napisał największy fanboj Chrisa na forum :)
 
baju
No bez kitu. Nie wiem czy piszesz to na serio czy nie, ale wychodzisz na hipokrytę zią ;) to napadanie na każdego kto kibicuje Silvie, wyzywanie od psychofanów jest nie halo.

Co do tekstu to jak na wieś to bedzie. Taki styl pisania do cohones pasuje ;) od czasu będzie fajnie coś takiego przeczytać ;)
 
:DDDDDDDD



pol zartem, pol... zartem. na fejsbuku tyle komentarzy za klaunem aka Anderson, ze zaczynam podejrzewac, ze to kaczucha wszystkie konta stworzyl.



Bolcie januszu silvowski, spider upadnie drugi raz! :-)
 
Bolcie januszu silvowski, spider upadnie drugi raz!


Kiedyś w końcu przebiję granicę 75 kilo, jeszcze przymasuję i go pomszczę, a potem idę po Bąsa!
 
Jesteśmy po wadze... Jeden i drugi spoko. Fizycznie Spider mo sporą przewagę. Do klatki wniesie pewnie 2-3 kg więcej niż Chris. Psychicznie wyglądał spoko (Pająk). Chyba ta przegrana była mu potrzebna. Ciśnienie trochę z niego spadło. Oj Weidman sie zdziwi :-)



Ps. Lepiej żebyś Chris w niebieskim nie stał:-)
 
Back
Top