Detektyw Kaczka na Tropie: Seksualne techniki bjj.

Anonymous

NoLife FC
2k0nyw.jpg


Zastanawialiście się co by było, gdyby techniki rodem z brazylijskiego jiu-jitsu przenieść do sypialni?? Poniższy materiał odpowie z pewnością na Wasze pytania. Do dzieła.


W bjj znaleźć można przeróżne techniki, służące do pokonania rywala. Obok dźwigni, duszenia są równie popularną metodą na rozwiązanie sporu.


Trójkąt.
stock-photo-mma-female-fighter-taking-an-opponent-by-surprise-with-a-triangle-choke-knockout-100402207.jpg

Kobieta leżąca na plecach oplata swe uda wokół szyi mężczyzny, będącego u góry. Dzięki tej technice , to kobieta decyduje, ile czasu jej partner spędzi dając jej przyjemność , a dla spotęgowania doznań, wzmacnia uchwyt, powodując podduszenie, co może stanowić dodatkową podnietę. Uwięziona razem z głową jedna z rąk mężczyzny pozwala mu pieścić piersi swej kobiety. Drugą może użyć także do pieszczot, rodem z dolnej półki.
Występuję też odwrotna wersja tej miłosnej techniki:
stock-photo-mma-female-fighter-executing-a-triangle-choke-from-the-mount-116726293.jpg

W obu w/w wersjach trójkątów, również kobieta może znaleźć się między nogami swego partnera, ale taka kombinacja , jest dużo rzadziej spotykana.


RNC • duszenie zza pleców.
100-cait-choke-robert-drysdale.jpg

Mężczyzna znajduje się za kobietą. W czasie akcji miłosnej, tudzież przed jej rozpoczęciem, więzi szyję partnerki pomiędzy przedramię ,a biceps swej ręki i w zależności od zastosowanej techniki łapie się za zwój drugi biceps lub obie dłonie splata razem. Ta technika pozwala mu na pełną dominację, gdzie to mężczyzna jest przysłowiowym panem i władcą. Dodatkowo, w łatwy sposób może uciszyć zbyt głośna partnerkę, jeśli sytuacja tego wymaga (np. dzieci śpią obok).


North south choke
drive-hips-down.jpg

To nic innego jak popularna pozycja 16:9 , wzbogacona lepszą kontrolą partnera/partnerki na ziemi (czyt.w łóżku) , przy dodatkowej możliwości dozowania tlenu. Możliwe są 2 wersje tej techniki:
[*]Partner u góryPartnerka u góry
Wersja druga dedykowana jest w sytuacji sporej różnicy wagi na korzyść mężczyzny.

Standing guillotine

https://www.youtube.com/watch?v=NTKSDmddyls

Technika stosowana w odgrywanych rolach między partnerami, na tzw. • brutala • , gdzie mężczyzna układa swoją partnerkę na wysokości zadania, a gdy ta stawia opory, ogranicza jej leciutko dopływ tlenu.

Również niektóre pozycje wykorzystywane w czasie walki, mogą mieć (mają) zastosowanie w łóżku.

Pełna garda • czyli • Po Bożemu •
The-Guard.jpg

Mężczyzna jest z góry. Partnerka rozchyla uda, którymi obejmuje ciało partnera. Mimo dominacji mężczyzny, także kobieta mając dobrą gardę, jest w stanie w pewnym stopniu kontrolować tempo akcji w parterze. Modyfikacją tej pozycji jest tzw. garda motyla wykorzystywana w walce ze zbyt dobrze obdarzonymi przez naturę osobnikami płci brzydkiej, dla zmniejszenia efektu dnia następnego.


Pełen dosiad • czyli • Na jeźdźca •
maxresdefault.jpg

To ona kontroluje całą akcję. To ona ma go w dosiadzie. Tzw full mount w wersji miłosnej ma tylko jedną opcję • kobieta jest na górze. W klatce, czy na macie, można rzec, że to mężczyzna znajduje się w niekorzystnej sytuacji, jednak w naszych rozważaniach, uznajemy tą technikę za jedną z bardziej pożądanych , zwłaszcza po ciężkim i męczącym dniu.

Reasumując,
bjj to sport z mocno erotyczną nutą , a sprowadzając niektóre techniki na grunt pościelowy, niekoniecznie ten zdominowany, jest w gorszej pozycji • ot co :-)
 
Przez chwilę bałem się żę będzie wideoporadnik z wykorzystaniem wróżki albo czegoś/kogoś innego... uf :-)
 
poprosze o wiecej technik no-gi.



EDIT: o fuck, Kaczka, przez ciebie wrzucilem w google "naked jiu jitsu". Chyba dzis juz nic nie jem.
 
Już dzwoniłem po internetową policję bo było pusto ale temat bardzo fajny, dzięki :-)
 
nie pytam co wypisales, pytam co 'wytropiles', co z tego wszystkiego wynika, wnioski, cos nowego?



wiecej wniosla rozkmina nt wady wzroku Bomby niz ten 'detektywistyczny' watek. #boring #whocares #zapomnialemohasztagach #brodawalusiaciekawszanizto
 
Wątek Bomby był mega, ciężko żeby każde śledztwo było tak wysokiego lotu :D
 
Natknąłem się dzisiaj w internetach na poradnik jak zrobić armatę na bąki.
I nie jest to najdziwniejsze, co zobaczyłem tego dnia. Dzięki Kaczka!
 
Kaczka, nie popisałeś się dzisiaj.

Nie rozumiem tylko czemu trójkąt jest "seksualną" techniką skoro ręka duszonego faceta oddziela go od zaworu duszącej kobiety :-)

ja pierdole co za temat potem głupki myślą że zapasy i bjj są dla homosi
Kolesiom, którzy chwytane SW nazywają "przytulankami" najlepiej szybko pokazać jak działa klincz.
Kiedyś moja kumpela zaczęła mówić, że chce się zapisać na jakieś sztuki walki, kumpel mówi, żeby chodziła razem z nim na sekcję judo (byli z jednej uczelni), ona że nie, bo by chciała taką prawdziwą walkę a nie jakieś przytulanki, że krav maga czy coś.
Ścisnąłem ją jedną ręką za nadgarstek i zniknął jej cały zapał do brutalnych sztuk walki ;)
 
Krav maga temat - rzeka, skoro nauczę się wkładać palce w oczy na magicznej izraelskiej sztuce walki to będę kładł jakichś śmiesznych kopaczo - chwytaczy jak chcę :-)
 
2 lub 3 dni temu czytałem o gościówie co lubi być podduszana w trakcie i se pomyślałem- Co by powiedziała na trójkąta (oczywiście bez przełożenia ręki)? :D
A dziś natknąłem się na ten temat i zrozumiałem, że nie jestem pierwszym, któremu nadchodzą takie kudłate myśli:rolleyes:

A tak poza tym, to minął prawie rok od założenia tegoż szacownego tematu a "naked jiu jitsu" nadal zbiera gorzkie żniwo :(
 
Temat założył Kaczka, Raptor myślał o tym samym więc nie powinno dziwić że zwierzęcy instynkt działa ;)
Jakby nie patrzeć Kaczka to taki mały Raptor :D Nic nie insynuuje ;)
 
A północ południe? Było, bo nie docztałem?
@Dzihados takich rzeczy się nie robi. Jak mi się to przypomni na treningu, to będziesz winny przerwania mojej kariery na macie.
 
Back
Top