Detektyw Kaczka na Tropie: Bombowy zawodnik

Kaczka zrobiłbyś coś pożytecznego, skoro masz tye wolnego czasu, nie wiem pouzupełniaj hasła na wikipedii czy coś......
 
Fajnie, ze raczej sie podobało, a to jak wiemy motywuje do dalszych działań. Juz mam kilka pomysłów, np. zrobic jakies dochodzenie wsrod mieszkancow mej wioski odnosnie mma, ksw i ogolnie cos w ten desen. Kiedys Newsi przed ktoras gala( chyba w Sopocie) tak pytali ludzi.
Pozyjemy- zobaczymy
 
2itnf2x.jpg
 
ciekawe, bo na stronie Marcina post magicznie zniknal, a widnieje jedynie spam z tego Twojego kaczkowego konta na temat fanpejdza Mameda do UFC (lold). taka grafike to ladnie bys mogl zrobic przez te 2 tygodnie, i tak wiemy, ze to Ciebie Bomba sciga!
 
Tu patrzyłeś (30 maja)?



https://www.facebook.com/marcin.bandel



E. Ale jak go nie masz w znajomych :-) - chuja zobaczysz :-)
 
Kaczka, mam dla Ciebie temat kolejnego detektywa: Jak nie usnąć przez całą noc oglądając UFC. Myślę że taki poradnik przydałby się na forum.
 
http://en.wikipedia.org/wiki/Bandel







bandel.jpg




Oki. Daj znać co to za miasto ;-)



Pozdro Marcin!



10155610_661993233837925_3096976819950728632_n.jpg




Ps. Na 103 piętrze stoi! :-)
 
Zastanawiam się czy w takiej sytuacji ktoś kto się nie boi wysokości to po prostu nie wariat :D Czy np. stojąc na krawędzi, gdzie jednak przechylić się można i będzie po Tobie to jest lęk wysokości czy pewna rozwaga, że dzieli nas faktycznie krok od śmierci. Zwłaszcza, gdy w tym miejscu wieje z racji wysokości. No, chyba, że osoby z faktycznym lękiem po prostu mdleją już jak widzą widok z 10 piętra lub do samolotu/helikopetera nie wsiądą ;-) Swoją drogą kiedyś Helikopterem latałem nad Świnoujściem z wujkiem pilotem, faza była i polecam każdemu. Samolotem nie miałem przyjemności lecieć, ale czuję, że to jednak zupełnie inna bajka.



No, a miasto to chyba Bandel właśnie. Chyba, że pytałeś Kaczka o to ze zdjęcie w windzie :D
 
@Up



Ale widać, że za nim przecież są też szklane ściany, więc nic nie ryzkuje. Swoją drogą ponoć takie podłogi są robione z dwóch warstw szkła - jedna jest nośna/konstrukcyjna a druga taka wykończeniowa, którą można wymienić w razie czego. I ponoć zdarza się, że jak ktoś po tym skacze to wierzchnia warstwa pęka, można wtedy niezły stan przedzawałowy zaliczyć, gdy się widzi pod sobą siatkę pęknięć ;)
 
Nie no ja nie o tym przypadku mówiłem :D Fakt, że widać i fakt, że na pewno jest bezpiecznie zbudowana, choć jakby się coś zerwało...;-) No, ale pewnie osoby ze stwierdzonym lękiem nie dałyby rady i w ołowie drogi już by spały albo padaczki dostały :P



Pamiętam, że Szpila przed walką w Stanach z kumplami był w podobnej windzie i skakali śpiewając "Kto nie skacze ten z policji" ;-)



Tak czy inaczej Bomba nie wygląda na stojącego zbyt pewnie hehe :-)



 
Back
Top