Denis Załęcki „Nie dostałem nawet pół ciosu” – Artur Szpilka odpowiada

Kurwa ten Denis to farmazon jakich mało. Rzucił wszystko co miał i nawet nie naruszył Szpilki i jak zdał sobie sprawę z tego, że nie wygra przez nokaut to perfidnie odjebał jakiegoś koślawego backfista, żeby mieć alibi i się poddać. Pokazywał jakiś dowód tej kontuzji?
Z tego co widzę to gościu jest mięczakiem i przy kłopotach od razu się poddaje, żeby ktoś mu buźki nie uszkodził i żeby dzieciaki nadal myślały, że jest mega kotem. Tak samo poddał się z Samociukiem, Vasylem i teraz ze Szpilką.
 
Kurwa ten Denis to farmazon jakich mało. Rzucił wszystko co miał i nawet nie naruszył Szpilki i jak zdał sobie sprawę z tego, że nie wygra przez nokaut to perfidnie odjebał jakiegoś koślawego backfista, żeby mieć alibi i się poddać. Pokazywał jakiś dowód tej kontuzji?
Z tego co widzę to gościu jest mięczakiem i przy kłopotach od razu się poddaje, żeby ktoś mu buźki nie uszkodził i żeby dzieciaki nadal myślały, że jest mega kotem. Tak samo poddał się z Samociukiem, Vasylem i teraz ze Szpilką.
Analogiczna sytuacja jak Najman- Kasjusz. Zamiast ciężkiego nokautu, dyskwalifikacja i dalej lecimy na farmazonie heeeej
 
A mógł milczeć, a tak to nawet Szpilke wkurwił. W walce sie mało celnie wystrzelał i juz sapał ze zmeczenia, Szpilka by go ubił w stójce. Poczuł to i odwalil taniec z nogą. I te gadki, jak aktywnie bronil sie w parterze przed uderzeniami Szpilki:)
 
Dzień meczu.
-Jechać z frajerami, wchodzimy w nich u nie ma litości
Kilka dni wcześniej w areszcie
-Panie prokuraturze, jest tu bardzo xle, nie spodziewałem się że wiezięnie jest takie straszne, codziennie płaczę i chcę do domu. Obiecuję że już nigdy, nigdy nie zrobię nic złego.
:kis:
 
Fajnie by było móc dodawać niektóre tematy do ignorowanych, jak userów :suchykarol:

Ciekawe kto to napisał, bo tyle literówek się jeszcze chyba nikomu nie przytrafiło. :zarobiony::mjsmile:

Czyżby nowy rekord? :kawulpokapoka:

Ps. Najbardziej podobały mi się "każdy cios zatrzymał na gadzie." i "noga powinna się" :tysonhappy:

Ps2. Szpilka by to przegrał, szkoda że ten Denis jest dzbanem, bo jakby grzecznie dowiózł zdrowie do walki to cała Polska by miała ostry ubaw, szczególnie że szpilka ma teraz wąsa hydraulika z pewnej gry :suchykarol:
 
co tam u naszego ulubieńca? podobno nawet Jan Błachowicz nie może się czuć bezpiecznie, jak walka w stójce :lol:


oj, Lexy dała kosza naszej gwieździe, w dodatku na żywo?
 
Back
Top