Dawid Ozdoba: "Popek! Pomścij mnie i dopierdol Burneikę!"

Te tematy to są prowokacje, żeby wpierdolic jak najwięcej banów. Pamiętajcie!

ifzxgp6o.png
 
blagam...
widac pod wplywem za duzej dawki, cokolwiek on tam zajebal, nagral sobie filmik - tego co nawija, szkoda komentowac
i robic z tego newsa...

co jest? znow ominalem jakies spotkanie?

:siara:
 
:joe: Dawid opowiedz o Egipcie, kto ci groził że zrezygnowałeś z wywiadów w TVP po aferze Magdy Żuk. Elo #tower7 #chemtrails
 
Pamietam jak 20 lat temu z Ozdobą na jednej siłce w Szczecinie trenowałem. Pozdro Dawid. Wiem że tego nie czytasz...
 
On tam jeszcze pisze w komentarzach, ze zawalczy tylko za duze pieniadze. Ja pierdole co za placek :lol: U mnie pod sklepem by mu wjebali i to goscie co wspolnie i w porozumieniu we trzech maja moze ze 6 zebow. Jest doskonalym przykladem czlowieka, ktory buja wysoko w oblokach majac sie za nie wiadomo kogo. Nie trawie tego typu osobnikow, chyba najbardziej ze wszystkich rodzajow czlowiekow. Cos jak niejaki Szostak, ktoremu tez w bance rowno sie pierdoli. Nie kazdy o tym wie, pewnie. #hejtstopkurwa
 
Najpierw mi Duubertową podrywasz, a teraz takie coś! W poniedziałek za szkołą. Masz przekichane.
Hahaha nie podrywam tylko jestem miły po prostu :dance: @duubertowa ratuj!:robbie::facepalm: i najlepiej potwierdź moją teze bo Tomek to solidny luj i nie dałbym rady mu wpierdolić. Nawet bym nie chciał się z nim bić bo to mecz do jednej bramki :lol:
Za szkołą? po przyrce? tylko nie w szczepionke :confused:
 
Back
Top