Dawid Ozdoba: "Popek! Pomścij mnie i dopierdol Burneikę!"

Cloud

UFC
Heavyweight
Cohones
MMARocks
Te tematy to są prowokacje, żeby wpierdolic jak najwięcej banów. Pamiętajcie!

ifzxgp6o.png

tinc

UFC
Lightweight
blagam...
widac pod wplywem za duzej dawki, cokolwiek on tam zajebal, nagral sobie filmik - tego co nawija, szkoda komentowac
i robic z tego newsa...

co jest? znow ominalem jakies spotkanie?

:siara:

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
:joe: Dawid opowiedz o Egipcie, kto ci groził że zrezygnowałeś z wywiadów w TVP po aferze Magdy Żuk. Elo #tower7 #chemtrails

Anonymous

NoLife FC
Pamietam jak 20 lat temu z Ozdobą na jednej siłce w Szczecinie trenowałem. Pozdro Dawid. Wiem że tego nie czytasz...

Scurvol

KSW
Heavyweight
On tam jeszcze pisze w komentarzach, ze zawalczy tylko za duze pieniadze. Ja pierdole co za placek :lol: U mnie pod sklepem by mu wjebali i to goscie co wspolnie i w porozumieniu we trzech maja moze ze 6 zebow. Jest doskonalym przykladem czlowieka, ktory buja wysoko w oblokach majac sie za nie wiadomo kogo. Nie trawie tego typu osobnikow, chyba najbardziej ze wszystkich rodzajow czlowiekow. Cos jak niejaki Szostak, ktoremu tez w bance rowno sie pierdoli. Nie kazdy o tym wie, pewnie. #hejtstopkurwa

K

kiras

Guest
Najpierw mi Duubertową podrywasz, a teraz takie coś! W poniedziałek za szkołą. Masz przekichane.
Hahaha nie podrywam tylko jestem miły po prostu :dance: @duubertowa ratuj!:robbie::facepalm: i najlepiej potwierdź moją teze bo Tomek to solidny luj i nie dałbym rady mu wpierdolić. Nawet bym nie chciał się z nim bić bo to mecz do jednej bramki :lol:
Za szkołą? po przyrce? tylko nie w szczepionke :confused: