Dave Meltzer o KSW

Chętnie zamieniliby posadkę Wojtka dla takiego obieżyświata, byleby tylko pochlebnie się wypowiadał na temat organizacji i nie odkurzał ścieżek Don Kawula na bekstejdżu.
 
Jak sie dobrze wsluchac w te wypowiedz, to mozna miec watpliwosci czy to faktycznie sa takie superlatywy,
 
Jak sie dobrze wsluchac w te wypowiedz, to mozna miec watpliwosci czy to faktycznie sa takie superlatywy,

Porównanie do k-1 i stwierdzenie, że pod względem produkcji/promocji od KSW mogą uczyć się potęgi pokroju WWE i NJPW (czyli dwaj główni gracze w pro wrestlingu) to jak najbardziej superlatywy.
 
Ale kogo (normalnego) obchodzi jakaś tam zjebana produkcja. Jedyne co maja lepsze od gal lokalnych to więcej światełków i brak występów gimnazjalnych szkółek tanecznych w przerwach. Karły za to majo
 
Ale kogo (normalnego) obchodzi jakaś tam zjebana produkcja. Jedyne co maja lepsze od gal lokalnych to więcej światełków i brak występów gimnazjalnych szkółek tanecznych w przerwach. Karły za to majo

No jednak lepiej gdy produkt jest w miarę możliwości "fan friendly". Osobiście lubię intra do walk (szczególnie te japońskie) i jakieś ciekawe otwarcie, bo widać iż organizator stara się nadać gali jakiegoś charakteru, a nie tak jak w wielu fedkach jest taśmówka - wchodzą, walczą, wychodzą i tyle ich widzieli.

To juz oczywiscie zalezy od punktu widzenia. Dla mnie pro wrestling to kompletnie niezrozumiale zjawisko, graniczace z absurdem.

To inaczej - chyba dobrze, że promotor potrafi zajarać fanów walką i podać ją w ciekawej oprawie?
 
To inaczej - chyba dobrze, że promotor potrafi zajarać fanów walką i podać ją w ciekawej oprawie?
To czym jaraja najwieksze rzesze widzow nie ma z walka zbyt wiele wspolnego, podobnie jak WWE, ale to sa truizmy. Reasumujac Meltzer wskazuje w tej wypowiedzi atuty KSW, a one nie do konca pokrywaja sie z tym co mowia o swojej organizacji jej wlasciciele.
 
Ja wychowałem się na JMMA więc dla mnie jeśli oglądam w TV to co robi KSW z oprawą jest zajebiste. Na żywo jako widz na arenie dużo bardziej jednak wolę tempo ACB gdzie jeden zawodnik wchodzi do klatki jak drugiego jeszcze wyciągają po nokaucie :)
 
Back
Top