Daria legendary mental kołcz

Za kogo ty mnie masz?
Mymma, intheass i wegej, nikt tak w dowodzie nie ma, więc nikogo nie sprzedałem :beczka:
Resztą pewnie też na jakichś twitterkach czy gdzieś, ale ich zasięgi już do mojego królestwa nie sięgają.
Ogólnie wyśmiewają nas za te mongolskie teorie zielonego i Kamila kolkoskoego, mówiłem o tym kilka miesięcy temu, kto ma wiedzieć ten wie.
Łapy precz od Cohones!
 
Niestety, ale mam jedną z jego książek i dupy nie urywa, chyba czas to gówno sprzedać.
mi wystarczyło jego konto na tik toku: cudowne rady. Zadatkuj kilkanaście mieszkań na pierwotnym, jak wybudują za parę lat zaczniesz handel cesjami z mega zyskiem, albo rzuć wszystko wybuduj bliźniaka i sprzedaj.
Cyk podniesione stopy i dupa:juanlaugh:
 
Dawid Piątkowski, gwiazda tik toka "ja nie czytam ksiażek, ja je piszę" :korwinlaugh:
Ja żałuję, że w Polsce nie ma ustaw to regulujących... oj jakbym ja był politykiem to tacy lajfkołcze nie tylko nie mieli by już kont na socialach, ale i kasy na kontach w banku bo po prostu całe ich "majątki" zwróciłbym każdemu kto im wpłacił choć złotówkę, a tą zjebaną babę od rytuału płacenia zamknąć bym kazał w Choroszczy i uprzednio wyciąć jej cokolwiek co pozwala się rozmnażać. Mam trochę pojęcia o coachingu i psychologii i dlatego uznaje, że powinny to być zawody sankcjonowane które można wykonywać jedynie po studiach specjalistycznych.
 
mi wystarczyło jego konto na tik toku: cudowne rady. Zadatkuj kilkanaście mieszkań na pierwotnym, jak wybudują za parę lat zaczniesz handel cesjami z mega zyskiem, albo rzuć wszystko wybuduj bliźniaka i sprzedaj.
Cyk podniesione stopy i dupa:juanlaugh:
Deeb.. w chu.. ale tą książkę kupiłem zanim zaczął być takim "eurydytą" ;)

Chcesz kupić? :mamed:
 
Ja żałuję, że w Polsce nie ma ustaw to regulujących... oj jakbym ja był politykiem to tacy lajfkołcze nie tylko nie mieli by już kont na socialach, ale i kasy na kontach w banku bo po prostu całe ich "majątki" zwróciłbym każdemu kto im wpłacił choć złotówkę, a tą zjebaną babę od rytuału płacenia zamknąć bym kazał w Choroszczy i uprzednio wyciąć jej cokolwiek co pozwala się rozmnażać. Mam trochę pojęcia o coachingu i psychologii i dlatego uznaje, że powinny to być zawody sankcjonowane które można wykonywać jedynie po studiach specjalistycznych.
powiedz coś po kołczowemu: nigdy nie tracisz, nic nie mówie o ryzyku :juanlaugh:
Taki teścik na te gwiazdy z filmikami typu wstaw ,,bieda, kryzys, głód do tytułu i masz milion wyświetleń": zadać pytanie ile procent ich dochodów jest kołczingu a ile innych źródeł -ale blokują na twitterze, zdobyłem bana od trader21 :korwinlaugh:

Z zagranicznych to Kiyosaki też to niezły ananas, ile on zarobił na rynku, a ile ze szkoleń i ksiażek to ciekawe. Debt, debt, no paying taxes, debt, debt. Wszystko fajnie, ale co jeśli jakieś miasto wyludni się o ponad 50% co w USA nie jest rzadkością, nawet Detroit kiedyś było potężne, a teraz to nie dość, że wpierdol można dostać to jeszcze kulkę :iamdone:
Ale nawet regulacje dużo nie pomogą. Tak samo jak z piramidami finansowymi i innymi przekrętami. Nawet gdyby w UOKiK i KNF pracowały największe asy z całego świata to jeśli nadal będą ludzie wierzący w 40% w skali roku, przecież żyjemy w kraju gdzie jest ponad milion Frankowiczów, którzy podpisali straszne umowy pseudofrankowe...
Chociaż dają na początku informacje "to nie jest porada inwestycyjna" -zawsze coś...

Z ciekawszych kołczy to Dave Ramsey jest kozakiem: w USA mówić aby nie szaleć z długami i kredyty są dla bogatych ludzi -tam trzeba być kozakiem aby tak mówić:antonio:
Deeb.. w chu.. ale tą książkę kupiłem zanim zaczął być takim "eurydytą" ;)

Chcesz kupić? :mamed:
CHłop jest chyba na chomikuj więc nie :roberteyeblinking: Chociaż z kołczingowych dzieł to wolę słuchać audiobooki, ewentualnie jak na olx znajdę coś za 3 zł.
Teraz poluje na ksiażkę wielkiego włodarza Martina LEwandowskiego, ale chciałbym kiedyś wygrać w Lotto aby audiobooki czytał mi Pudzianowski :waldeklaugh:
 
w kraju gdzie jest ponad milion Frankowiczów, którzy podpisali straszne umowy pseudofrankowe...
Chociaż dają na początku informacje "to nie jest porada inwestycyjna" -zawsze coś...
A już pominę zjebanie polskiego państwa... ludzie jak debile brali kredyt w obcej walucie mimo iż każdy ogarnięty człowiek powyżej 50 IQ wie, że to debilizm, a potem z płaczem do rządu, że ma im płacić teraz bo chuje Szwajcarzy i Frank zdrożał. Jakbym był u władzy to reakcja prosta - WYPIERDALAĆ DO ROBOTY, a PiS im zaczął to spłacać... a ludzie zaciskają pasa by spłacić kredyty w złotówkach, a tu pomocy zero tylko glapa wyjdzie i powie kurwa jaki chleb je i że jest dobrze, dobrze robią... jeszcze kurwa Morawiecki straszy, że przed wyborami kolejny polski ład wprowadzi.
 
Do ankalajewa mówiła że przygotowywała Janka i było zajebiście, w którymś z wywiadów tak gadała. Że było dużo work i miało czasu bo miała chyba trzy dni, tuesday a walczył w sunday i wicie rozumicie energia medytacja feeling
 
Nie szło w boksie, nie szło nigdzie, nie udała się reanimacja "sportowej" przygody w 2015:
1681238574986.png

... to wymyśliła coś z niczego i "kołczowanie". Ja tu widzę jakiś sens jej działania, po prostu szukała miejsca w ktorym będzie zarabiała nie będą w tym dobra :) Efektów jej kołczingu na razie nie widzimy, widzimy tylko zjazd formy zawodników którzy z nią współpracują. Ciekawe czy za 2-3 lata nasi weseli prawilniacy będą na nią psioczyć, że przyszła i oszukała.
 
Mamy kwiecień, a tu już temat roku.

A co do szamanki to przydałby się tu taki Mrozu - był jaki był, ale potrafił zadać trudne pytanie.

Na Jara bym nie liczył, bo raz że sam ją podpromował tym godzinnym wywiadem, a dwa ostatnio też jechał po Cohones podczas „Piwnicy” i to chyba właśnie po pytaniu o Darię xD.
dasz linka do tej audycji?
 
Tak w ogóle jak jej native language to Angielski a sama reprezentowała Niemcy podczas swojej wielkiej mentalnie przygody sportowej to ciekawe czy ona próbowała swoich "coachingowych" sił w Niemczech albo USA? Może uznała że takie gówno sprzeda jednak tylko w naszym kurwidołku bo jest zdominowany przez kretynów i półmózgów.
 
Tak w ogóle jak jej native language to Angielski a sama reprezentowała Niemcy podczas swojej wielkiej mentalnie przygody sportowej to ciekawe czy ona próbowała swoich "coachingowych" sił w Niemczech albo USA? Może uznała że takie gówno sprzeda jednak tylko w naszym kurwidołku bo jest zdominowany przez kretynów i półmózgów.
Pamiętam, że po którejś walce Jana Rashad Evans mówił w studio, że z nią współpracował i jest dobra.
 
nie wiem czy to było, ale jeśli chodzi o skills to była jadna z najlepszych na świecie:


i przegrywała tylko z TOP LEVEL

Przewaliła wszystko, ale nie przez brak umiejętności, bo skilsy miała na top level. Ona jest trochę crazy. Wyparcie na najwyższym poziomie.

I na dodatek dużo ludzi dotyka, uśmiecha się do przypadkowych osób na ulicy i czyta ciągle własne książki:lesnarhappy:
 
Back
Top