Daria legendary mental kołcz

Gamer w podcascie Przemka Góralczyka (nie wiem kto to jest, wyskoczyło mi w YT, ale kojarzę, że @Siwy25_1 nazwał go kiedyś "chudym szczurem" czy coś w ten deseń) powiedział coś w stylu, że dzień zaczyna od jogi i mindfulness. Od razu z Darką mi się skojarzyło, choć nazwiska nie padły... I przeszły mi ciarki trochę.
Na pocieszenie, Mati to ułożony gość i chyba trudno mu w głowie namieszać.
 
Nie wiem co sie uczepiliscie tej Darii. Przeciez zawodnicy nie przegrywaja przez nia tylko przez to ze sa po prostu gorsi a czesto sa po prostu plackami :boystop:
 
Tak nie żeby coś, ale współpracujący z Darią Jonatan Kujawa wczoraj na CAVE MMA przejebał. To ten co do KSW wszedł jakiś czas temu i przegrał
 
Nie wiem co sie uczepiliscie tej Darii. Przeciez zawodnicy nie przegrywaja przez nia tylko przez to ze sa po prostu gorsi a czesto sa po prostu plackami :boystop:
Zobaczymy dziś z Gamerem, bo szamanka tam się podobno zaczęła kręcić obok niego...
 
Zobaczymy dziś z Gamerem, bo szamanka tam się podobno zaczęła kręcić obok niego...
I co? Jak Gamer dostanie na dziure to bedzie wina Darii nie samego Gamera? :mjsmile:

A jak z Dariuszem dostal to byla wina ulozenia gwiazd?

Jak blachowicz dostal najgorszego pretendenta w historii ufc i wygral to bylo spoko, jak zostal szybko zweryfikowany to wina 3 planowego mental kolcza? :mamedwhat:
 
  • Like
Reactions: J.K
I co? Jak Gamer dostanie na dziure to bedzie wina Darii nie samego Gamera? :mjsmile:

A jak z Dariuszem dostal to byla wina ulozenia gwiazd?

Jak blachowicz dostal najgorszego pretendenta w historii ufc i wygral to bylo spoko, jak zostal szybko zweryfikowany to wina 3 planowego mental kolcza? :mamedwhat:
To będzie oznaczało, że zadając się z Darią sam sobie robisz problem i zwiększasz możliwość przegranej.
 
I co? Jak Gamer dostanie na dziure to bedzie wina Darii nie samego Gamera?

A jak z Dariuszem dostal to byla wina ulozenia gwiazd?

Jak blachowicz dostal najgorszego pretendenta w historii ufc i wygral to bylo spoko, jak zostal szybko zweryfikowany to wina 3 planowego mental kolcza?


@Navio2.0 nie przelogowałeś się .

01AF4A7F-241E-4010-BCC6-EE5569339F4D.png
 
Back
Top