Daria legendary mental kołcz

Te kocie ruchy...

Screenshot_20230724-133502_Instagram.jpg




Screenshot_20230724-133555_Chrome.jpg




Co za typ, zabujał się
 
Jedyne co tłumaczyłoby te zbiorowe halucynacje to gdyby Albers trzepała mega kasę na tych farmazonach i dlatego wciąż sprzedawała ten kit. Ale ile można zarobić na zawodnikach mma trzeciego sortu? Dalej nie wiem gdzie jest haczyk i kto steruje tym projektem z tylnego siedzenia?
 
"Lessons from UFC with coach Daria Albers". Ja pierdole ona bez kitu w to wierzy. To jest poziom odklejenia tej Januszek gwiazdy Bollywood. Chociaż z drugiej strony te wszystkie mindsety, breath kontrolingi i inne farmazony brzmią sekciarsko w stylu Joshuy Fabii i jego school of self awareness. Zresztą wpiszcie sobie w google self awareness i zobaczcie ile tych robaków się wylęga:o o:
Czyli UFC też jest w d... 20-30 lat temu w UFC i PRIDE nawalali się ostro z soccer kickami itp. i nie potrzebowali żadnych mental couchów tylko trenera... :boss:
 
"Lessons from UFC with coach Daria Albers". Ja pierdole ona bez kitu w to wierzy. To jest poziom odklejenia tej Januszek gwiazdy Bollywood. Chociaż z drugiej strony te wszystkie mindsety, breath kontrolingi i inne farmazony brzmią sekciarsko w stylu Joshuy Fabii i jego school of self awareness. Zresztą wpiszcie sobie w google self awareness i zobaczcie ile tych robaków się wylęga:o o:

Ciekawe o kim Doda mówiła, że takich Janoszek jest więcej

A jak Edward Miszczak się zesrał mówiąc, że to tak nie ładnie tyle o tym mówić i "gwiazdą trzeba wybaczać".
Były boss w TVNie a teraz w Polsat. Jedna z tych osób odpowiedzialna za patologie w TV, a kiedyś miał nawet fajne programy dokumentalne...
1691396373873.png
 
Odkryłem ten zajebisty temat, tyle juz o niej napisane, będę mial dobra lekturę. I pamietajcie nie patrzcie sie jej w oczy, nawet na zdjeciach
 
Back
Top