Dana White zapowiedział współprace z EA Games

jak zrobią kolejne UFC na wzór MMA z EA to wg mnie niestety będzie porażka serii. nie chce krakac i marudzić od rana ale zmiany z dobrego na lepsze na ogoł się nie udają
 
Podpisuję się pod tym co napisał Painkiller. Czy przypadkiem Dana nie mówił kiedyś, że pierdoli EA Sports i nigdy nie wejdzie z nimi w układ?



Ps. od kilku dni jestem szczęsliwym posiadaczem Xboxa i UFC 3 - córka dostała na komunię. :-)
 
jedyną fajną rzeczą przy wspołpracy z EA byłoby dodanie Fedora do rosteru i mase fantasy matchów wchodzi w gre oraz klasyków z Pride.Ale cała zabawa prysnie, jak animacja będzie jak w MMA EA a nie jak w UFC 3. Nie wiem jako konsolowiec jestem cholernie sceptyczny odnośnie tego pomysłu.



Be eS - to córka prezent choćby dotknęła ? :-)
 
Dotknęła, dotknęła. Gram jedynie wtedy, gdy dzieciaki już śpią. Taki jestem wspaniałomyślny! :-)
 
w takich sytuacjach sie ciesze, ze nie mam dzieciaków by jeszcze wojna o konsole by byla :-) jak masz UFC to tanio możesz kupic to MMA z EA i porównać, o ile nie grałeś jeszcze. EA wg mnie powinno dalej robic fife, nba, nhl, nfl i tak dalej a temat MMA bym zostawił THQ, no chyba, ze EA ma jakiegoś asa w rękawie
 
To tak dla nakreślenia sytuacji z 2009 roku :-)







• It • s easy to sit on the other side of the table and judge me on how I react to stuff like this, • White said. • But let me tell you what • I • ve been in the trenches for almost 10 years, and I • ve been dealing with all these businesses, and EA was one of them. EA Sports told us, • You • re not a real sport, • • White said. • • We wouldn • t touch this thing. We want nothing to do with this. • •



• We put our asses on the line, THQ and the UFC, to make a video-game deal in the worst economy in the world, • White said. • We go out there and do this thing, and it • s successful, and now [expletive] EA Sports wants to do a video game. Really? That • s not what you told us a year-and-a-half ago. You told us you • d never be in business with us. They wouldn • t even take a meeting because mixed martial arts disgusted them. This wasn • t a real sport. Boy, that got over that real quick, didn • t they? •



źródło MMAWeekly.com
 
Ktos pisał, że to EA Games ma lepsza grafę i płynnośc ruchów jest lepsza niż na UFCU obecnie. Mam UFC U 2010 i płynność ruchów i grafa pozostawia jeszcze sporo do życzenie. Także spokojnie - może powstanie coś mega za rok!
 
Też boje się tej decyzji. UFC 3 jest zajebiste prawie pod każdym względem.



Ale jak mówi stare, chińskie, ludowe przysłowie kto nie ryzykuje ten nie ma :)
 
@LUK



Nie wiem czy grałeś w EA MMA, bo ja grałem we wszystkie części UFC no i oczywiście w EA MMA i to ona była wg mnie najlepsza. Wspólpraca UFC i EA Games może wyjść tylko na dobre.
 
dla mnie atutami EA MMA jest Fedor, Barnett, Rutten i walka na zasadach Vale Tudo. Poruszanie się postaci, kazde sterowanie, parter i w sumie nawet sama walka w stójce zasysa. w UFC 3 nie ma za to rzeczy, która by mnie jakoś specjalnie raziła, no może po za pewnym motywem w tittle mode, kiedy przeciwnik ma jakiś mega przeskok mocy. Znając EA zrobi nam arcadeówkę, coś jak Fifa i ci co teraz twierdzą, że dobry ruch będa kurwować na ten pomysł, tak jak zwolennicy Undisputed
 
fafarafa - grałem, grałem. Jednak bardziej podobały mi sie UFC od thq. Dla każdego co innego. na razie nie ma co się podniecać, wieszać psów. Trzeba czekać na jakieś pierwsze dane, filmiki.
 
Znając EA zrobi nam arcadeówkę, coś jak Fifa i ci co teraz twierdzą, że dobry ruch będa kurwować na ten pomysł, tak jak zwolennicy Undisputed


Jak najbardziej podzielam uwage kolegi.



EA rowniez wpompuje duzo wiecej kasy w marketing i gra sie lepiej sprzeda.
 
marketingowo to z pewnoscią EA ma większy potencjał niż THQ choć w sumie THQ od lat wciska ludziom WWE ze znikomymi modyfikacjami od 2008 do 2011 roku więc nie wiem czy to dociera do stalego grona odbiorców czy ta firma jednak jest niedocieniana przez nas. Ja mimo wszystko nie jestem entuzjasta tego projektu ale cóż, nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekać na efekt tej współpracy
 
Jak dla Mnie świetne info, EA nie robi bubli czego przykładem jest detronizacja PES od paru lat i jeśli FIFA 12 jest symulacją, a nie arkadówką(?) to liczę, że z UFC 4/2013 też tak będzie. EA MMA miało świetną grafikę, w/g Mnie dopiero UFC 3 może w tej kwestii konkurować, płynność ruchów czyli tzw. fizyka też była/jest dużym atutem EA MMA, jedyna i najwieksza wada poza brakiem licencji to PARTER...okropność, jednym przyciskiem przechodzisz po kolei do dosiadu i jednym starasza się z niego uciec...katastrofa ale stójka świetna bo taka jak w FN4.



Wszystko zależy od tego czy ulepszą tylko EA MMA czy stworzą zupełnie nowy produkt od zera. Liczę na to 2 rozwiązanie z przeszczepieniem paru elementów.
 
Ponoc do Ea przyłacza się ekipa od UFC undisputed ( jak wiemy THQ jest na skraju bankructwa).Chciałbym zeby była to prawda wtedy mielibysmy grafike engine ,stojke i płynność z FNC ,parter i sterowanie z UFC.Dodajmy do tego świetny tryb kariery,fabuły,TUF. Dostajemy świetną grę.
 
Panowie z EA Sport doskonale wiedzą czego oczekują gracze zagrywający się w UFC Undisputed. Nie wydaje mi się, żeby znów wydali arcadowke z jednoprzyciskowym parterem. Jako wieczny optymista wierze, że stworzą grę czerpiącą garściami z najlepszych cech obu tytułów. Czyli świetna stójka, grafika i ogólny hype (porządny soundtrack!) połączone z rozbudowanym systemem walki w którego wgłębiać się będziemy miesiącami. I obowiązkowo w nowej części odpowiednikiem WFA z UFC 3 ma być Strikeforce! : )







EDIT: Pan z góry wyprzedził mnie o minutę i idealnie przekazał to co chciałem napisać : D A jeżeli połączenie ekipy z EA i panów od Undisputed to prawda, to jestem spokojny i bardzo szczęśliwy.
 
Jak dla Mnie świetne info, EA nie robi bubli czego przykładem jest detronizacja PES od paru lat i jeśli FIFA 12 jest symulacją, a nie arkadówką(?) to liczę, że z UFC 4/2013 też tak będzie


Detronizacja ? W sprzedazy na pewno- w jakosci produktu kwestia dyskusyjna - mowie z doswiadczenia-po ostatniej odslonie FIFY wielu ludzi przesiadlo sie na PESa.



NBA od EA a 2KSPORTS -opinie rowniez zroznicowane wiec hura optymizm troche na wyrost.
 
up



dla mnie fifa 12 porazkowa w porównaniu z fifa 11 więc tłukę w pesa, bo co by nie mówić jest mniej szablonowy niż fifa.
 
Fifa 12 arkadow ? No bez jaj. Fifa zjadła w tym roku PESa na śniadanie. W mojej opinii jest to najlepsza odsłona fify od 2000, a gram w gry piłkarskie od 96.
 
Chodziło Mi bardziej o to, że FIFA 12 to nie futbolowy Tekken, liczba fanów obu produkcji jest podobna, Ja zagrałem w PES 6 i się przeraziłem, potem liznąłem jeszcze PES 2011 i dalej Mnie nie wciągnęło natomiast są elementy fajne np. licencja na LM i LE(?).



Co do UFC to jeśli połączą siły to w efekcie dostaniemy grę kompletną z bajeczną grafiką, płynną i dynamiczną stójką, wieloskładnikowym parterem, perfekcyjnym trybem kariery(liczę na powrót boot campów z UFC 09), masą licencji i trybów, mocną ścieżką dżwiękową a to wszystko okraszone tłoostym marketingiem i pełną paletą dodatków. Nic tylko czekać...
 
Back
Top