Dana White zapowiedział współprace z EA Games

Ja mam od paru dni i musiałem zejść z World Class na Zawodowca bo byłem w drugiej połówce tabeli i lubię to bo trzeba się od nowa jakby uczyć grać.
 
Bardzo pozytywna informacja. Osobiście gra Elektroników bardzo przypadła mi do gustu - podrasować nieco parter i najnowsze UFC może rzeczywiście sporo namieszać.
 
EA to bardzo solidna firma ale mam nadzieje, że nie odejdą bardzo od tego co już jest.
 
już wiadomo, że THQ rozwiązało cały zespół z San Diego, odpowiedzialny za stworzenie serii Undisputed. Prawdopodobnie duża część tych ludzi zostanie zatrudniona przez EA do produkcji gry UFC, więc można mieć nadzieję, że nowa gra będzie zawierać najlepsze elementy z UFC U3, jak i EA MMA. Choć w tym przypadku - z EA MMA: stójka i płynność, z UFC U3: reszta
 
Małe info ;]







Podczas konferencji Electronic Arts na targrach E3 nie można było przegapić krótkiej wzmianki o UFC, marce, która w sferze gier należała do THQ. No właśnie, należała. Co się stało?



Wyjaśnienie jest oczywiście bardzo proste - chodzi o pieniądze. THQ założyło, że ich UFC Undisputed 3 sprzeda się w liczbie co najmniej 2 milionów egzemplarzy na świecie. Niestety, wynik ten nie został osiągnięty, a sama gra nie zarobiła wystarczająco, by kalkulowało się porywanie na kolejne wydania.


Z okazji skorzystało za to EA właśnie, które wykupiło prawa do UFC. Warto też wspomnieć, że skazane na zamknięcie studio THQ San Diego najprawdopodobniej już pracowało nad UFC 4, co potwierdzać mają profile pracowników na stronie LinkedIn.
 
Back
Top