1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Dana o Overeemie, który pojawia się w rankingach wagi ciężkiej

Discussion in 'Forum MMA' started by Domator89, Nov 16, 2010.

1. Domator89

Domator89 Maximum FC
    Heavyweight

Komentarze:
    1,709
    Zdobyte Lajki:
    4
    Punkty:
    1,790
    Kuba Walkowiak, The MMA News, sporty-walki.org

2. slowik_1991

slowik_1991 ONE FC
    Middleweight

Komentarze:
    2,487
    Zdobyte Lajki:
    12
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Im Auwelt
    Szczerze to nie widziałbym Lesnara w starciu z Ubereemem. Danka trochę przesadza ponieważ w moich oczach Alistair pozamiatałby połowę top 10 bez większego problemu.

3. Thai

Thai Maximum FC
    Featherweight

Komentarze:
    1,481
    Zdobyte Lajki:
    342
    Punkty:
    2,790
    Zgadzam się z przedmówcą :)

4. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    2,790
    Danie trzeba wybaczyć fascynację Lesnarem, sądzę że mimo iż ma Caina to wciąż widzi Lesnara przez pryzmat tego co zrobił z Mirem. To tak jak z naszym Pudziankiem :P Wciąż wielu uważa że jest nie do zajebania i że jest nr. 1 :P

Ja osobiście nie sądzę żeby Brock dał radę z Ubereemem, wręcz jest to dla mnie wyjątkowo mało prawdopodobne po tym jak Cain ostudził we mnie tą nutę niepewności co do Lesnara :P

5. Mort

Mort Żołnierz Chrystusa

Komentarze:
    8,912
    Zdobyte Lajki:
    2,024
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Warszawa
    No jakby Overeem zaczął go uderzać to Lesnar pewnie by się odwrócił, tak jak było to z Carwinem lub Cainem...

6. Jakub Bijan

Jakub Bijan UFC
    Middleweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    11,471
    Zdobyte Lajki:
    23,010
    Punkty:
    4,790
    A dla mnie jest to wysoce prawdopodobne.
    Obalenie, gnp, gnp, gnp i szklana szczęka Aliego rozsypuje się jak cegła po uderzeniu młotkiem.

Oczywiście widzę również drugi scenariusz.
    Lewy sierp, prawy sierp, lewy sierp i Lesnar rozsypuje się jak cegła po uderzeniu młotkiem. ;)

Sam nie wiem, która wersja jest bardziej realna.

7. Tens

Tens WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,527
    Zdobyte Lajki:
    32
    Punkty:
    2,790
    Pierwsza, a od drugiej opcji bardziej prawdopodobne wydaje mi się kolano lub gilotyna.

8. seban28

seban28 BAMMA
    Featherweight

Komentarze:
    821
    Zdobyte Lajki:
    11
    Punkty:
    1,790
    Z ciekawości sprawdziłem u źródła (sportywlakli.org -> mma news -> mmajunkie)i wyszło że wypowiedź jest lekko zmanipulowana. Dana nic nie mówi o tym że Alistair jest słaby w zapasach. Mówi za to, ze wysokie miejsce w rankingach Aliego są wynikiem jego sukcesów w K1 , a to inny sport bo tam się tylko uderza i kopie a nie ma zapasów i innych rzeczy.

9. fusel

fusel EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,012
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    2,790
    Gilotyny by raczej nie zapial, bo Lesnar by go zdazyl obalic. Nie widze, zeby Ubereem bronil w taki sposob obalen jak Carwin, czy Cain, on jednak nie ma szans na wybronienie obalen Brocka. Brock tez po pierwszym strzale sie nie rozsypie, wiec zdazyl by do tego czasu polozyc Aliego na plecach i tam ubic.

10. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    747
    Punkty:
    2,790
    Abstrahując od tego czy Dana ma rację czy nie ma (moim zdaniem nie ma) większość osób w tym temacie nadal nie rozumie na jakiej zasadzie tworzy się rankingi.

Do tego fani MMA mają też bardzo wybiórczą pamięć a propos uciekania po ringu:

Tak wiem, wiem to była dawno, a Alistair ma teraz bardziej umięśnioną szczękę.

11. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    2,790
    Przyznaję że mocno zlekceważyłem zapasy Lesnara, wobec którego Ubereem nie ma zapasów praktycznie wcale i chcąc nie chcąc muszę uznać jako jedną z ewentualności wygraną Brocka tak jak to opisał Yoshi, ale przed oczami wciąż mam widok zagubionego Brocka którego Holender okłada z każdej strony do momentu w którym jednym strzałem kończy walkę. A sądzę (I mogę się w tym mylić bo to tylko moje odczucia) że Ali ma zdecydowanie mocniejszy cios od Caina. (Carwina nie biorę pod uwagę w tych rozważaniach bo wciąż uważam że nie trafił On Brocka ani jednym ciosem na tyle mocnym i precyzyjnym jednocześnie by mógł on okazać się nokautującym.)

12. fusel

fusel EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,012
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    2,790
    No tak, jesli by doszlo do sytuacji kiedy Alistair oklada Brocka to jestem w stanie przyznac tobie racje. Niestety obawiam sie, ze do takiej sytuacji moze nie dojsc. A to dlatego, ze Lesnar na samym poczatku pojdzie po obalenie i zapewne juz pierwsza proba bedzie udana. No a potem to juz raczej scenariusz jak w drugiej walce z Mirem.

13. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    2,790
    No nie wiem nie wiem. Nie będę wyrokował bo to zwyczajnie nie ma sensu :) Wciąż widzę Aliego jako zwycięzcę w tym starciu, ale jak już mówiłem nie powinienem okazywać ignorancji wobec zapasów Brocka, tak jak to zrobiłem w pierwszym poście, przez walki z Cainem i Carwinem zapomniałem o jego prawdziwym atucie :P

14. as i lay dying

as i lay dying Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    674
    Zdobyte Lajki:
    7
    Punkty:
    2,790
    Patrząc na ranking UFC by mmarocks, to Overeem nie miałby wiekszych problemów z pokonaniem TOP 5-10 w UFC, wiec Dana White z deczka przesadził..
    a że nie ma zapasów? a Demian Maia nie ma stójki, a do tej pory pozamiatał pół dywizji w wadze sredniej..

15. dvd_

dvd_ Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    360
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    1,790
    Domator89 nieżle okroiłeś ten wywiad i wypikałeś przy okazji)
    "Jeśli w Twoim rankingu on jest w czołówce, to powinieneś się tego wstydzić"
    ciekawe co na słowa Dany mmarocks)))

16. Bodzio44

Bodzio44 Jungle Fight
    Welterweight

Komentarze:
    330
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Brock schodząc w nogi dostaje kolano i spanko :D
    Ali vs Cain to jest to :P

17. Bubi

Bubi ONE FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    2,511
    Zdobyte Lajki:
    349
    Punkty:
    1,790
    Też tak myślę, że Al walnąłby kolanem brocka jakby mu chciał wjechać w nogi jak kombajn.Ale gdyby przycisnął Ala do siatki i tam obalił mogłoby być nie ciekawie.

18. Robert Górski

Robert Górski BikeOrDie.pl

Komentarze:
    1,011
    Zdobyte Lajki:
    164
    Punkty:
    2,790
    Home Page:
    A moim zdaniem ma rację. Kogo pokonał Alistair ? Ostatnio chyba Belforta w 2006 roku. No i od biedy Buentello. Między tymi walkami zaliczył też cztery porażki. Moim zdaniem nie ma podstaw żeby go umieszczać w rankingach, których kryterium są osiągnięcia, a nie dobre wrażenie, jakie Alistair robi nową sylwetką i sukcesami w K1.
    Jedyne co usprawiedliwia jego obecność w top 10 to tytuł mistrzowski w Strikeforce, ale najwyższa pora żeby ktoś go w końcu zweryfikował, ktoś poważniejszy niż Brett Rogers. Cała ta sytuacja zakrawa na kpinę.

19. ironical man

ironical man ONE FC
    Bantamweight

Komentarze:
    2,250
    Zdobyte Lajki:
    1,392
    Punkty:
    2,790
    Dana ma 100% racji, bo obecne umiejscowienie bohatera tego tematu jest w zasadzie wynikiem jednej wygranej z trochę nadmuchaną byłą gwiazdą SF... Poza tym nic, ale to nic w ostatnich latach nie pokazał w MMA żeby wejść do top 10. To już nawet Fedor często przy nim walczy hehe... Druga sprawa to jakaś taka specyficzna aura, która go otacza i z miejsca wszyscy sa zaczarowani jaki to świetny uderzacz i kim by to nie pozamiatał klatki/ringu, a kogo skończył w sekundę no max w 5 sekund. Jak wygra następną walkę z kimś kto jest w top 10 to wtedy zalegalizuje swój pobyt w tym towarzystwie.

20. fusel

fusel EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,012
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    2,790
    R.O.B.:
    Alistair znalazl sie w Top "10" po wygranej nad zawodnikiem, ktory w tamtym czasie byl pod koniec "10", czyli Rogersem. No i wisi tak w tej "10" tylko dzieki tej wygranej, tak jak wczesniej byl Rogers, tylko dzieki wygranej z Arlovskim. A czy jest to zawodnik Top "10" to juz inna bajka. No ale w jakis sposob ta wygrana go broni. Moim zdaniem na obecna chwile zawodnik ten nie jest kims na miare Top "10", ale moglbym podac wiecej przykladow, ze ktos jest w czolowce, a jednak nie ma na to umiejetnosci, np. Santiago w MW.

Share This Page