Czyzby ostatnia szansa Maćka w UFC?

mat

UFC
Light Heavyweight
Maciej Jewtuszko : Prowadzone są rozmowy • Ale daty, gdzie i z kim nie mogę jeszcze zdradzić.



Czy odbędzie się ona w Polsce?



MJ : Nie :)



Ile walk chciałbyś stoczyć w tym roku?



MJ : Jeszcze dwie.



Nad czym najciężej pracujesz obecnie na treningach, który element chcesz swoich umiejętności chcesz poprawić?



MJ : Chyba takich nie ma :) A tak na prawdę to wszystkie. Zapasy • G&P • I tak mogę wymieniać bez końca.



Jak skomentujesz wysokość zarobków polskich zawodników MMA?



MJ : Hmm, ciężkie pytanie • Ale z MMA w Polsce się nie da żyć, to fakt • Są wyjątki, ale te wyjątki ciężko na to pracowały i wyrobiły sobie markę, ja niestety jeszcze nie jestem wyjątkiem :)
blank.gif
ale jak Bóg da, kto wie :)
blank.gif




Wymień najlepszych według Ciebie polskich zawodników wagi lekkiej.



MJ : Trudne pytania zadajesz. Wydaje mi się, że jest ich wielu i ciężko ich klasyfikować kto lepszy, kto gorszy, jak dla mnie mega kozakiem jest Borys Mańkowski • ale on zmienił wagę. Co do reszty to warci uwagi są Held, Sajewski, Kornik • Jest jeszcze Abramiuk.. Na prawdę ciężko odpowiedzieć na to pytanie.



Jak duża według Ciebie jest różnica między polskim a amerykańskim MMA?



MJ : Mają lepsze warunki do trenowania • I od dziecka trenują zapasy :)



A co powiesz o federacji KSW? Czy ma szansę stać się liczącą w światowym MMA organizacją?



MJ : Na pewno liczą się z nią w Europie • Co do świata? Hmm to wydaje mi się, że są na dobrej drodze. W Polsce to samodzielny lider.



Skupmy się może teraz na Stanach Zjednoczonych i UFC • Czy myślisz, że masz szansę stosunkowo szybko tam wrócić?




MJ : A czy mnie tam nie ma ? :) Nie zostałem zwolniony, chodź kto wie, może będę • Jednak nadal jestem zawodnikiem UFC.



Więc jeśli prowadzone są rozmowy co do Twojej kolejnej walki, to w ramach UFC?




MJ : Tego nie mogę Ci zdradzić. Na dniach wszystko się wyjaśni.



28 maja UFC 130 i walka o pas wagi lekkiej. Kto jest Twoim faworytem : Frankie Edgar czy Gray Maynard?




MJ : Wydaje mi się, że Gray ma dobre papiery by tę walkę wygrać, lecz Frankie już nie raz udowodnił, że liczby i papiery nie walczą • Wygra ten, który popełni mniej błędów i odrobił lekcje z ostatniej walki :)
blank.gif




A jak skomentujesz poziom sportowy UFC 129? Dla mnie była to jedna z najlepszych gal w historii, aczkolwiek boli mnie fakt, że walki pokazywane na FB były bardziej spektakularne od walki wieczoru. Jak to skomentujesz?




MJ : Nie będę komentował :) Podobała mi sie gala.
blank.gif
Ostatnia gala Strikeforce też bardzo mi sie podobała.



Może już ostatnie pytanie. Czy widziałbyś siebie w pojedynku o pas mistrzowski wagi lekkiej KSW z Niko Puhakką?




MJ : Na razie nie widzę się
blank.gif
dlatego, że widzę sie ciągle na liście zawodników UFC i mam nadzieję, że jeszcze będę miał szansę się pokazać z dobrej strony i nie prześpię kolejnej walki :)



Chodziło mi bardziej o wymiar sportowy, czy podjąłbyś się tej walki?




MJ : Na pewno bym nie uciekał :)
blank.gif




Dziękuję za wywiad i życzę samych wygranych walk w UFC :)
blank.gif




MJ : Nie zapeszam, nie dziękuję, ale pozdrawiam :)







rozmawiał : Jarek Świątek



http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=186723761375027&id=182322505126889







co o tym sadzicie? :) Gala w Liv'poolu czeka?
 
jaka gala w Liverpolu? zartujesz chyba,ta gala jest dopiero planowana na 15 pazdziernika.Na pewno wczesniej zawalczy w UFC i jak wygra to dopiero wtedy Liverpool ;) tutaj caly wywiad www.mymma.pl/wywiad-z-mackiem-jewtuszko/
 
To że Maciek dostanie przynajmniej jeszcze jedną walkę jest pewne w świetle tego wywiadu, ważne żeby wygrał!
 
Ja stawiam, że jednak wcześniej - UFC 132, 133 albo ta sierpniowa gala UFC na Versus gdzie Sadollah z Ludwigiem się zmierzy.
 
Liczę bardzo na maćka oby dali mu jakiegoś słabszego przeciwnika na otarci w UFC.Marzy mi się więcej polaków w UFC i ,żeby puszczali gale tej organizacji w TV publicznej ;)
 
Oby Maciek wykorzystał swoją szansę. Prawdopodobnie pomogło mu zwycięstwo z Noujkanim (przepraszam, jeśli się walnąłem w pisownii).
 
I słusznie, że pomogło, w końcu to był debiut, nie wiem czy nie zakładali teoreytcznie, że to Maciek zwolni ewentualnie Warburtona, a sam zacznie być postacią, jako, że walczy efektownie i mogą go chcieć oglądać. Jednak zapasy walcząc w Stanach trzeba mieć, więc kolejną szansę trzeba wykorzystać...i oby chociaż na FB było, tak jak ostatnio, najlepiej niech nie przestają całej gali różną drogą pokazywać.



Powodzenia Iro!
 
Czy jest taka możliwość, że Iro mając podpisany kontrakt z ZUFFĄ, wystąpi na gali Strikeforce?!



Do tego natkąłem się na taki komentarz na stronie bt.

Macieju życzę powodzenia w Strike Force
 
cwane - zawodników na których mają oko, a zawiedli w UFC,będą pakować do SF ;] całkiem dobre rozwiązanie by to było, biorąc pod uwagę tłok jaki jest w UFC
 
Czyżby ktoś się wygadał?
Jeśli miałby walczyć w SF, to jak przewidujecie, z kim? Na zwykłej gali, czy Challengers ?
 
Back
Top