Czy zawodnikowi biorącemu doping powinno grozić więzienie?

Czy zawodnikowi biorącemu doping powinno grozić więzienie

  • Tak

    Votes: 17 27.4%
  • Nie

    Votes: 45 72.6%

  • Total voters
    62
Dzisiejszy sport jest na takim poziomie, że musiałbyś być mega ewenementem, żeby konkurować z czołówką światową i być w 100% czystym.
Poza tym MMA jest bardzo wyniszczającym sportem również podczas przygotowań i są np zakazane środki, które pomagają podczas regeneracji i zmniejszają podatność na kontuzje.
niech się kłują
 
Dzisiejszy sport jest na takim poziomie, że musiałbyś być mega ewenementem, żeby konkurować z czołówką światową i być w 100% czystym.
Poza tym MMA jest bardzo wyniszczającym sportem również podczas przygotowań i są np zakazane środki, które pomagają podczas regeneracji i zmniejszają podatność na kontuzje.
niech się kłują
chyba nie powiesz mi, ze w UFC kazdy kuje dupe?
taki Conor jest testowany co tydzien zdobyl dwa pasy na czysto, wiec jak widac mozna
 
Kastet to tam chuj. Gorzej jak przemyci nóż i dźgnie przeciwnika.
myslisz, ze nasterydowany zawodnik lokciami nie moze wyrzadzic takiej krzywdy jak oszusci co w boksie beton wsypywali do rekawic?
ciezko to zmierzyc, ale jedno i drugi w przypadku walk UFC jest oszustwem
 
mordo to sa fakty, faktem jest tez, ze zawodnicy byli wsadzani do wiezienia np. za ciosy po gongu
ale UFC jak widac rzadzi sie swoim prawami i wspiera kryminalistow
Faktem jest, że nie został złapany.
Zdażyło mi się pokręcić trochę wśród zawodowców (głównie właśnie MMA i BJJ) i swoje zdanie buduję na rozmowach z nimi i trenerami. Naprawdę, dla mnie większym zaskoczeniem byłoby jakby się okazało że ktoś w UFC jest w 100% czysty (ale tego nie da się udowodnić na 100%), niż jak kogoś złapią. W sumie jak kogoś złapią, to jest wzruszenie ramionami i "szkoda, że dał się złapać".
Ja ogólnie sterydów nie uważam za coś złego, dopóki bierze się je z głową i już wiem, że jak będę koło czterdziestki, to będę się kłuć na tyle, na ile mi finanse pozwolą (no chyba, że się tak rozwinie zwykła suplementacja - jest na to jeszcze dużo czasu).
 
Faktem jest, że nie został złapany.
Zdażyło mi się pokręcić trochę wśród zawodowców (głównie właśnie MMA i BJJ) i swoje zdanie buduję na rozmowach z nimi i trenerami. Naprawdę, dla mnie większym zaskoczeniem byłoby jakby się okazało że ktoś w UFC jest w 100% czysty (ale tego nie da się udowodnić na 100%), niż jak kogoś złapią. W sumie jak kogoś złapią, to jest wzruszenie ramionami i "szkoda, że dał się złapać".
Ja ogólnie sterydów nie uważam za coś złego, dopóki bierze się je z głową i już wiem, że jak będę koło czterdziestki, to będę się kłuć na tyle, na ile mi finanse pozwolą (no chyba, że się tak rozwinie zwykła suplementacja - jest na to jeszcze dużo czasu).
dla mnie nie, USADA robi zajebiste testy i nawet zawodnicy majacy miliony na lekarzy sa lapani jak Jones czy Spider, wiec Conor jest po prostu czysty jak lza
 
dla mnie nie, USADA robi zajebiste testy i nawet zawodnicy majacy miliony na lekarzy sa lapani jak Jones czy Spider, wiec Conor jest po prostu czysty jak lza
Spider to brazol, który jak się nie mylę trenuje w Brazylii. Tam nie potrafią tak dobrze przypilnować kuracji, żeby na testach zawsze być "czystym".
A Jon mimo, że zajebisty sportowiec, to po prostu jest debilem.
Fakt, od czasów USADA większość przystopowała. Biorą mniej i inaczej, ale nigdy nie uwierzę, żeby w najlepszej lidze na świecie było więcej niż 10% czystych zawodników, a i w taki procent wątpię. Wystarczy spojrzeć na sylwetkę niejednego zawodnika. Oczywiście sterydy, to nie tylko sylwetka, siła i mięśnie. Oczywiście może się trafić jakiś mutant, albo dwa - ale nie tyle. Pamiętaj, że oni nie trenują kulturystyki.
Domyślam się, że trollujesz, ale chuj - może serio ktoś się tu znajdzie co wierzy w czystość sportowców, to może przejrzy na oczy.
 
Doping powinien byc legalny , w KSW kazdy napizgany az sie swieci i co ? nico . Minely czasy NRDowskich babochlopow, ze testowano doping na ludziach z oplakanymi skutkami . Tera wiadomo co i jak i pod okiem lekarza nic nikomu sie nie dzieje tym bardziej, ze ilosc uzywanych srodkow w sw jest sladowa w porownaniu np. do kulturystyki . Sami przedstawiciele USADY mowia, ze wszyscy bioro a oni lapio tylko nielicznych - po hooy utrzymywac tą hiper hipokryzje ?
 
wynik ankiety dosc wyrownany, jednak usada robi robote

no bardzo wyrownany 65% do 35%....

trzeba odliczyc osoby, ktore kuja dupe to wyjda odwrotne wyniki

podaj niki

nie mam do nich dostepu

to skad wiesz ze oni glosowali? jak nie wiesz kto oddal glos

takie mam przeczucie

:śmiech:
 
sport dzieci i młodzieży...ile dzieciaków chodziłoby napizganych dopingiem, dzięki swoim przeambitnym rodzicom itd. a tak przynajmniej są jakieś pozory, i nikt nie ma głupich pomysłów, a dopingowicze są piętnowani. jeżeli są federacje, gdzie nie ma testów to wszyscy mają równe szanse, natomiast branie dopingu, kiedy zasady federacji mówią inaczej jest oszustwem;
co do więzienia, to nie przesadzajmy...
 
Back
Top