Czy to forum jeszcze żyje ?

Król wrócił

@Cloud @baju @Cactus łącze się z wami w bólu, szacunek że po takiej akcji wróciliście nawet w takiej formie!
Wierze ze cohones wróci, prawdziwi fani zostali!

Jebac chorągiewki które odeszły, sam straciłem ponad 5 tys postów z profilu ale mówi się trudno.
 
O rety dopiero teraz udało mi się zalogować. Tak że i ja się witam znów. No cóż jest chujowo ale nikt nie obiecywał niczego lepszego. Trzeba walczyć o lepsze, jak w życiu.
Ps w dzwoneczku mam czarny pas a na stopce oplot :(
 
Last edited:
0C09EB48-52AF-4963-BA83-FF69EBB23CBA.jpeg
 
Dramat co tu się wydarzyło, taki serwis składa się jak domek z kart. Takie forum nie dla mnie, dzięki za wspólne kilkanaście lat. Pwodzenia.
No bez jaj. Trochę czasu i będzie jak dawniej. Żeby tylko ekipa była dobra, bo jak to się straci, to wtedy forum przestanie istnieć.
To było inaczej. Jakiś user go o coś poprosił, jakąś zmianę ksywki czy coś, a on mu skasował konto :D
Pewnie dwa razy :mamed:
 
Co tutaj się wydarzyło?

Edit: Skoro jest nowa szata graficzna to mogliście też pomyśleć urządzeniach przenośnych. Kilka lat czekałem żeby forum było przynajmniej działało na Tapatalk...
 
Oczy nieprzyzwyczajone do nowego wyglądu forum, ciężko się czyta. Zniknęło wiele ciekawych tematów ale jestem tu od czasu, gdy forum jeszcze nie istniało i komentarze pisało się na głównej.

Zapewne pozostanę i dalej będę nic nie robił, aby wygląd się zmienił na lepsze i powrócił dawny blask.

Marudy proszę o zaprzestanie płaczu o utracone komentarze i rangi, napierdalanie kolejnych nic nie znaczących wpisów, a z czasem wszystko wróci do normy. Albo przyzwyczaimy się do nowych norm.
 
Back
Top