Czy to forum jeszcze żyje ?

Teraz na cohones nie da się czytać newsów i trzeba wchodzić na główną rocksów, czy ja nie umiem?
Chyba się nie da. Wczoraj jeszcze była możliwość wejścia w newsa z poziomu forum, a później dostałem info, że dostęp został zablokowany.
 
Jak na razie nie wygląda to dobrze, nie umiem odnaleźć świeżych postów tylko jakieś z 2019.
 
Chyba się nie da. Wczoraj jeszcze była możliwość wejścia w newsa z poziomu forum, a później dostałem info, że dostęp został zablokowany.
A jak to wszystko specjalnie? :jimcarrey:
Chcą usmiercić cohones...
 
musialem zmienic haslo do glownego na mmarocks, a tu stare wola, ale spoko, forum odzyje przed nastepnymi duzymi wydazeniami
 
Lubię MMARocks, ale naprawdę cisnę ostrą bekę, że największy polski portal o MMA, szczycący się rozdawaniem najbardziej prestiżowych nagród w polskim MMA odpierdoliło tak totalna amatorkę jak brak backupów. To się po prostu wierzyć nie chce. Dziwiłbym się nawet gdyby to się przydarzyło małej stronie, a co dopiero takiemu portalowi. Powiedzieć o tym, że to amatorka, to takie niedopowiedzenie, jak powiedzieć, że holokaust był niebyt miły.

No chyba, że mają backupy. Ale jakoś na razie nie widać.
 
Kurwa, body-factory jebło kilka tygodni temu przez zmianę wyglądu forum i ludzie przestali się udzielać i na cohones to samo. Masakra. Pewnie to spisek Kawula i Lewego, że nieprzychylność użytkowników wobec nich.
 
aba.gif
 
uuu, zmierzch cohones raczej ostateczny,
moze wyłoni się nowa jakość aczkolwiek be ze mnie.
+1. Jakoś mi się odechciało, tyle komentarzy, tematów i historii w pizdu. Dziwny wygląd nowego forum, nie mogę się odnaleźć. To jak powrót do byłej z sentymentu. Niby spoko, ale to już nie to samo. Może lepiej odpocząć od cohones, jedno uzależnienie mniej...
 
Lubię MMARocks, ale naprawdę cisnę ostrą bekę, że największy polski portal o MMA, szczycący się rozdawaniem najbardziej prestiżowych nagród w polskim MMA odpierdoliło tak totalna amatorkę jak brak backupów.
Może mieli backupy....
ale na tym samym serwerze co strona :mamed:
 
+1. Jakoś mi się odechciało, tyle komentarzy, tematów i historii w pizdu. Dziwny wygląd nowego forum, nie mogę się odnaleźć. To jak powrót do byłej z sentymentu. Niby spoko, ale to już nie to samo. Może lepiej odpocząć od cohones, jedno uzależnienie mniej...
Wygląd to raczej kwestia tymczasowa, dajcie chwilę na ogarnięcie tego wszystkiego. Udało się uratować naprawdę sporo, biorąc pod uwagę jakie były straty...
 
Back
Top