Czy to forum jeszcze żyje ?

Panowie i Panie .
Wielu z Nas zapewne pamięta, że wielkie COHONES miało już za sobą takie perypetie, wiele lat temu, gdy jeden z adminów, po pijaku, bawił się kodem forum i usunął wszystkie posty. Był płacz i lament, obelgi i wrzaski, smutek i niedowierzanie. Jednak jesteśmy i trwamy.
Dziś stoimy ponownie w obliczu tragedii. Wielu z nas zwątpi, opuści szeregi armii COHONES. Nie miejmy im tego za złe.
Jednak to przed nami stoi teraz obowiązek odbudowy wielkiej sławy i potęgi, tego forum, na arenie polskiego MMA. Musimy wierzyć, wyszukiwać nowe śmieszne filmiki, zdjęcia gołych bab, rozkręcać imby i wyszukiwać newsów z naszego świata, czyli ze świata MMA.
Na koniec do tych którzy odejdą.
Macie wolność wyboru, możecie zwątpić i odejść. Jednak my, społeczność COHONES, zawsze przyjmiemy was z powrotem, jak matka swego syna.

tenor.gif
Piękne słowa
:arielcry:
 
Tak. To tylko forum przejściowe. Nic na nim nie ustawialiśmy - to taka wersja startowa. Będziemy się bawić jeszcze w layouty i dopasowanie Cohones by jak najbardziej przypominało stare Cohones.
Możliwość komentowania newsów najważniejsza pamiętajcie i czarny motyw byłby fajnym rozwiązaniem
 
Dramat co tu się wydarzyło, taki serwis składa się jak domek z kart. Takie forum nie dla mnie, dzięki za wspólne kilkanaście lat. Pwodzenia.
 
Dramat co tu się wydarzyło, taki serwis składa się jak domek z kart. Takie forum nie dla mnie, dzięki za wspólne kilkanaście lat. Pwodzenia.
Przecież to wersja robocza i będzie za chwilę dużo lepiej. W czym problem ?
 
Panowie i Panie .
Wielu z Nas zapewne pamięta, że wielkie COHONES miało już za sobą takie perypetie, wiele lat temu, gdy jeden z adminów, po pijaku, bawił się kodem forum i usunął wszystkie posty. Był płacz i lament, obelgi i wrzaski, smutek i niedowierzanie. Jednak jesteśmy i trwamy.
Dziś stoimy ponownie w obliczu tragedii. Wielu z nas zwątpi, opuści szeregi armii COHONES. Nie miejmy im tego za złe.
Jednak to przed nami stoi teraz obowiązek odbudowy wielkiej sławy i potęgi, tego forum, na arenie polskiego MMA. Musimy wierzyć, wyszukiwać nowe śmieszne filmiki, zdjęcia gołych bab, rozkręcać imby i wyszukiwać newsów z naszego świata, czyli ze świata MMA.
Na koniec do tych którzy odejdą.
Macie wolność wyboru, możecie zwątpić i odejść. Jednak my, społeczność COHONES, zawsze przyjmiemy was z powrotem, jak matka swego syna.

tenor.gif
Ziomuś, manetkę w 5 minut wymieniłem. Jeszcze tylko nie sprawdzałem czy działa
 
Cohones to ostatnie forum tematyczne, na jakie zaglądam (99% z nich umarło na rzecz fejsa), więc dobrze, że udało się cokolwiek uratować.

Z takim czy innym layoutem - czekam na wskrzeszenie działu „Newsy Mmarocks” i bekę z Różala, Akopa czy bitnych bijoków z Gromdy na toruńskiej przedtreningówce. :rutekajak:

I pamiętajcie - czasy się zmieniają, zmienia się też Cohones, ale jedna rzecz pozostaje niezmienna:

PAROBIEC GOAT!!!:bleed:
 
Ja już drugi raz, lata temu stare forum zginęło wraz z tysiącami postów.
Przypomnisz mi kolego który to admin się najebał i usunął forum, bo chciał coś tam zrobić. @Dzihados, żmija czy mój główny podejrzany Wojsław?
Nowa sytuacja przypomniała mi starą traumę i wzbudziła nienawiść ponownie.
Pytam bo sam to żaden się nie przyzna
 
Przypomnisz mi kolego który to admin się najebał i usunął forum, bo chciał coś tam zrobić. @Dzihados, żmija czy mój główny podejrzany Wojsław?
Nowa sytuacja przypomniała mi starą traumę i wzbudziła nienawiść ponownie.
Pytam bo sam to żaden się nie przyzna
Pamiętam że raz @defthomas coś kombinowal, chciał chyba usunąć komentarz ai przypadkiem skasował wątek cały :)
 
A ja z kolei rzadko się udzielałem choc na forum od 2015 roku jestem.. to może czas się więcej udzielać skoro nastąpiło wyrównywanie szans? :zakręcony:
 
Back
Top