Czy to forum jeszcze żyje ?

Teraz właśnie ciekawi me kiedy zmieni się wygląd bo ten mi wyjątkowo nie pasuje. A co do tematów, lajków itp to założy i zdobędzie się nowe, nie wiem jak inni ale ja nie wracałem jakoś specjalnie do starych wątków. Najważniejsze ze społeczność jest znowu tutaj i można komentować wspólnie gale, pogadać na kazdy temat oraz hejtowac i wyśmiewać się wzajemnie! :bleed:
 
Dobrze że wszystko jako tako wróciło do normy - choć jak przedmówcy wspominali - ranga spadła

Pamiętajcie koledzy że esencja cohones to nie jakiś portal, którego serwery poszły z dymem tylko my użytkownicy - wspólnymi siłami odbudujemy dawną chwałę
:goldi:
 
Witam ponownie panowie. Dobrze tu wrócić no i cóż, trzeba znowu być oplotem. Życie nie rozpieszcza...
 

Attachments

  • 7EC8C699-9C3F-4012-87AD-624AFCEB4DD3.gif
    7EC8C699-9C3F-4012-87AD-624AFCEB4DD3.gif
    710.8 KB · Views: 15
Ludzie umierają, a tu się typy prują że cohones chujowo wygląda :facepalm: Gdzie ja kurwa żyje
 
Kurwa, body-factory jebło kilka tygodni temu przez zmianę wyglądu forum i ludzie przestali się udzielać i na cohones to samo. Masakra. Pewnie to spisek Kawula i Lewego, że nieprzychylność użytkowników wobec nich.
Ta ich spisek. Wynajęli sabotażystę Luka Siuraczenko vel Grubas i ten podpalił serwery na ich zlecenie.
 
Lubię MMARocks, ale naprawdę cisnę ostrą bekę, że największy polski portal o MMA, szczycący się rozdawaniem najbardziej prestiżowych nagród w polskim MMA odpierdoliło tak totalna amatorkę jak brak backupów. To się po prostu wierzyć nie chce. Dziwiłbym się nawet gdyby to się przydarzyło małej stronie, a co dopiero takiemu portalowi. Powiedzieć o tym, że to amatorka, to takie niedopowiedzenie, jak powiedzieć, że holokaust był niebyt miły.

No chyba, że mają backupy. Ale jakoś na razie nie widać.
Był back up, zgadnij gdzie
 
No jak dla mnie to wszystko wygląda mega slabo, az sie udzielac nie chce.
Jest szansa powrotu do starego forum, czy jak wyglada sytuacja?
@Cloud @defthomas

Tak. To tylko forum przejściowe. Nic na nim nie ustawialiśmy - to taka wersja startowa. Będziemy się bawić jeszcze w layouty i dopasowanie Cohones by jak najbardziej przypominało stare Cohones.
 
Panowie i Panie .
Wielu z Nas zapewne pamięta, że wielkie COHONES miało już za sobą takie perypetie, wiele lat temu, gdy jeden z adminów, po pijaku, bawił się kodem forum i usunął wszystkie posty. Był płacz i lament, obelgi i wrzaski, smutek i niedowierzanie. Jednak jesteśmy i trwamy.
Dziś stoimy ponownie w obliczu tragedii. Wielu z nas zwątpi, opuści szeregi armii COHONES. Nie miejmy im tego za złe.
Jednak to przed nami stoi teraz obowiązek odbudowy wielkiej sławy i potęgi, tego forum, na arenie polskiego MMA. Musimy wierzyć, wyszukiwać nowe śmieszne filmiki, zdjęcia gołych bab, rozkręcać imby i wyszukiwać newsów z naszego świata, czyli ze świata MMA.
Na koniec do tych którzy odejdą.
Macie wolność wyboru, możecie zwątpić i odejść. Jednak my, społeczność COHONES, zawsze przyjmiemy was z powrotem, jak matka swego syna.

tenor.gif
 
Back
Top