Czy Popek Rak się zmienił?

gronostaj

Brutaal
Featherweight
praw.jpg


Ale morda! o.O Ale nikt go nie zmuszał. Ale nie o tym ...

Rak zaczął z Firmą , później już sam w Anglii. Lewe interesy, nagrywał nowe numery, odpierdalało mu mocno i wrzucał do sieci filmy z głupotą swoją. To przed KSW.

Zatrudnili go w KSW i co? INNY RAK! Nie gada głupot, pam pa ram pam też mało robi.
1)To Rak się zmienił?
2)Czy Rak taki był i grał na filmach w Anglii?
3)Czy to Kawulski usuwa raka z Raka?
 
Dobrze wiesz Kaczka, że Popek odstawiał różne numery na potrzeby fejmu. Zamykam temat.
 
A ja to myślę, że RAK dostał prikazik, że ma być poważny, gdyż teraz jest w poważnej federacji... XDDDD
 
Dobrze wiesz Kaczka, że Popek odstawiał różne numery na potrzeby fejmu. Zamykam temat.

N|ie widzę nigdzie jego posta o.O To na głównej napisał,że cytat dajesz , Rumcajs? o.O I nie mam w ignorach też
 
Idzie rak - nieborak
I rozmyśla sobie tak:
"Gdzie rak-tata bawić raczy?
Czy na szczypcach sobie gra, czy
Może z ostrożności raczej
W jakiejś tkwi kryjówce raczej?"

Idzie rak - nieborak,
a o tacie wieści brak.
Wyszedł biedny aż pod Raków
I tak pyta braci - raków,
A ci na to, że jest aku-
rat rak-tata w tataraku.

/
Lewis Carroll "Tis the Voice of the Lobster" (tłumaczenie/parafraza Antoni Marianowicz)
 
Tematy gronostaja:
1. "Czy Popek Rak się zmienił?"
2. "Od tyłu"
3. "Najnowszy trening Pudziana"
4. "Atak Kawulskiego na Doozego i Groobego"
5. "Czy Borys Mańkowski szykuje się na Eurowizję?"
6. "Czy Gang Albanii groził Pudzianowi?"

:joe::joe::joe::joe::joe::joe::joe:
7. Czy przez takie tematy forum staje się portalem plotkarskim ?
 
Lajki rozdałem. Szkoda ,tylko ,że nigdy nie będę wiedział, czy temat jest głupi czy mądry :///
Jeśli chodzi o posty i że są głupie ,ale w jakiejś sytuacji,jak mnie C3PO od pedałów wyzywa, to wtedy. A tak to nie.
 
Zazdraszczam niektórym ludziom, że mają czas na takie głupoty... serio.

A Tobie to napisze, że jakbyś iedział w hotelu u szwaba z połamanym kulasem (nie ma pomyłki C3PO!)i z kulami źle się chodziło,bo łokieć nakurwia,to byś może co, do opery poszedł?? !!! :////

Przepraszam że sie uniosłem, ale raka mam gdy tak mi cisną
 
Pomijając, że jest to głupi temat... Sam zwróciłem na to uwagę, nigdy się nim nie interesowałem, jego muzykę omijałem szerokim łukiem, ale jak patrzę na jego zachowanie na konferencji czy pierwszych staredownach to zachowuję się dosyć normalnie... Nie pajacuje, nie robi z siebie chuj wie kogo. Może to kwestia odstawienia narkotyków ? Jeśli chodzi o jego osobę przed zatrudnieniem w organizacji to jest dla mnie zwykłym śmieciem, natomiast obecnie patrząc przez pryzmat nadchodzącej gali zbytnio nic do niego nie mam. Jednakże nadal podtrzymuję swoją decyzję o nieoglądaniu walki, ale ( ! ) tak jak po ogłoszeniu byłem w 100% przekonany, że tego nie obejrzę tak teraz jestem może w 80%. Jeśli tak dalej pójdzie i nie będzie odstawiania jakiś idiotycznych rzeczy to kto wie, może to nawet obejrzę :o o: , ale to dlatego, że troszeczkę zaczęło mnie intrygować jak on wypadnie w walce bo jeśli odstawił to pierdolone pajacowanie i dobrze wypadnie z klatce... No może być ciekawie.
 
Back
Top