Czy jesteście za wprowadzeniem kontroli antydopingowych w KSW?

Tony Maniana

EFC Africa
Bantamweight
Ostatnio włodarze federacji wspominali o takowych. Stąd moje pytanie, wolicie oglądać czystych ( niezłapanych ? ) zawodników czy potencjalnie lepiej przygotowanych być może dających lepsze walki? Pytanie wzięło sie trochę z tego iż co rusz widzi sie opinie, że w stanach USADA "zabiła" niejednego zajebistego fajtera.
Jeśli temat zostaje, to proszę moda o dodanie ankiety.
 
Jebać tam testy u nich, niech najpierw więcej gal robią- więcej gal - więcej zlotów- więcej najlepszych inb- lepsze cohones- lepsze życie
 
Po co komu testy w 3/4 lidze ?
Skoro KSW stawia tak mocno na show,to testy nie są potrzebne, a wręcz mogą zaszkodzić jakości pojedynków.
Moja odpowiedz : Nie.Nie teraz.Może za kilka lat,przy korzystnych zmianach.
 
Tak.
791.jpg
 
Jeszcze nie. Dla ksw jest za wcześnie na testy. Przy tak małej liczbie gal, które organizują, ew. wpadki poszczególnych fighterów totalnie rozbijałyby im rozpiski. Inna sprawa, czy oni kiedykolwiek dojdą do tego pkt? Sporo lat minęło, a wzrostu liczby gal ani widu, ani słychu. Smutne to trochę, ale jak widać właściciele zamiast zaryzykować, wolą trzepać pewniejszy hajs utrzymując status rzekomej "luksusowości" swojego towaru, na który nie przeczę sam się nabieram wykupując regularnie ichnie ppv :p
 
Wydaje mi się, ze nie wprowadza kontroli antydopingowych. KSW przypomina mi stylem obwoźny cyrk, który raz na jakiś czas z tymi samymi numerami lub podobnymi wpada na w okolice polskich metropolii sciagajac stada januszy.
Szczerze mowiac jakby ksw wprowadzilo testy to by stracili swoje główne atrakcje jak wielki napakowany olbrzym czy inni (boje sie wpierdolu).
W taim wypadku ksw musialoby isc droga bardziej sportowa, a to poki co kłóci się z ich ideologia.
 
KSW ma problem z zakontraktowaniem godnych rywali dla polskich mistrzów. Co lepszych i bardziej rozpoznawalnych zgarnia ACB i inne pomniejsze organizacje. Gdy KSW wprowadzi testy antydopingowe chętnych do walk w KSW będzie jeszcze mniej. Poza tym, żeby to miało sens KSW musiałoby wprowadzić kontrakty na wyłączność, żeby nie było tak, że zagraniczny zawodnik zostaje złapany na dopingu i zostaje zawieszenie na pół roku tydzień później walczy sobie na gali w Rosji.
Poza tym spójrzmy na to kto walczy w KSW. Pudzian który ma zapis w kontrakcie o tym że nie będzie badany na obecność dopingu, Różal który otwarcie przyznaje że jest za dopingiem i go stosuje, no i całe HW w KSW, oczywiście nikogo nie oskarżając, ale patrząc na to jak wyglądają zawodnicy w HW UFC, a jak w KSW to można sobie wyciągnąć odpowiednie wnioski.
Jak najbardziej jestem za koksami, kto chce niech bierze, kto nie chce niech nie bierze. Jego życie, jego wybór. Jestem bardzo ciekaw jak to będzie działać w ACB, bo moim zdaniem to tylko zabieg promocyjny. Ciekawy jestem jak będą wyciągać konsekwencje wobec zawodników. Moim zdaniem co najwyżej wystawią jakiegoś młodego, przetestują go i napiszą że brał to i to, a następnie zawieszą go na jakieś pół roku. Nie wierzę, żeby któryś z czołowych zawodników został złapany na dopingu. Będą tuszować wyniki tych badań, no chyba że są samobójcami.
Tak jak napisali koledzy wyżej. KSW ma ważniejsze problemy na głowie. Niech lepiej skupią się nad poziomem sportowym, promocją gal. Usprawnieniem KSW.tv. Organizacją coraz to większej ilości walk, zarówno w Polsce jak i za granicą.
 
KSW ma problem z zakontraktowaniem godnych rywali dla polskich mistrzów. Co lepszych i bardziej rozpoznawalnych zgarnia ACB i inne pomniejsze organizacje. Gdy KSW wprowadzi testy antydopingowe chętnych do walk w KSW będzie jeszcze mniej. Poza tym, żeby to miało sens KSW musiałoby wprowadzić kontrakty na wyłączność, żeby nie było tak, że zagraniczny zawodnik zostaje złapany na dopingu i zostaje zawieszenie na pół roku tydzień później walczy sobie na gali w Rosji.
Poza tym spójrzmy na to kto walczy w KSW. Pudzian który ma zapis w kontrakcie o tym że nie będzie badany na obecność dopingu, Różal który otwarcie przyznaje że jest za dopingiem i go stosuje, no i całe HW w KSW, oczywiście nikogo nie oskarżając, ale patrząc na to jak wyglądają zawodnicy w HW UFC, a jak w KSW to można sobie wyciągnąć odpowiednie wnioski.
Jak najbardziej jestem za koksami, kto chce niech bierze, kto nie chce niech nie bierze. Jego życie, jego wybór. Jestem bardzo ciekaw jak to będzie działać w ACB, bo moim zdaniem to tylko zabieg promocyjny. Ciekawy jestem jak będą wyciągać konsekwencje wobec zawodników. Moim zdaniem co najwyżej wystawią jakiegoś młodego, przetestują go i napiszą że brał to i to, a następnie zawieszą go na jakieś pół roku. Nie wierzę, żeby któryś z czołowych zawodników został złapany na dopingu. Będą tuszować wyniki tych badań, no chyba że są samobójcami.
Tak jak napisali koledzy wyżej. KSW ma ważniejsze problemy na głowie. Niech lepiej skupią się nad poziomem sportowym, promocją gal. Usprawnieniem KSW.tv. Organizacją coraz to większej ilości walk, zarówno w Polsce jak i za granicą.
 
KSW ma czasami problem by łożyć 8 walk na karcie. Co to będzie jak jeszcze do tego wprowadzą kontrole antydopingowe :mamed:
 
Szczerze ? To myślę że każdego fana mma to powinno po prostu jebać. 4 gale w roku, i oglądanie jako przerwa pomiędzy np. Ufc . Mogą nawet reklamy koksu na Ppv puszczać

#nikogo
 
Głęboko w to wierzę, wprowadzenie tych testów nastąpi na gali KSW organizowanej w USA, w 2 walkach wieczoru wystąpią wówczas Fedor i Conor.
 
Back
Top