Czy Jędrzejczyk tylko mnie [email protected] ?

Wczoraj z odtworzenia obejrzałem kartę główną tej gali UFC co w sobotę leciała. Jak mnie ta Jędrzejczyk wkurwia. Kiedyś jej kibicowałem i to bardzo, a teraz ten jej uśmiech na twarzy jak tą mniejszą rywalkę trzymała w klinczu, powodował, że krzyknąłem przed TV: Jebnij jej, mała! I to jej gadanie zjebane, że jest boogie woman i jeszcze coś po walce teraz pierdoliła, tylko nie pamiętam co dokładnie. Może to przez to USA tak się jej zjebało podejście . Sam nie wiem. I aż mi jest głupio, że to pisze, choć i tak nie należę do tych co muszą kibicować swoim.
Jak odchodziła z Olsztyna to kwas też był, bo nawet nie wiedzieliśmy ,że tak spierdoli z Polski, bez do widzenia. Może jej było głupio, że Derlacz ją by wtedy zjebał? A potrafi i to mocno :))
NO to się wygadałem, ale ciążyło mi to na sercu.
Nie czytałem ale odpowiem: tak tylko ciebie :śmiech:
 
Albo jak po przylocie z ostatniej walki się ziomeczki z innych portali pytali jej to kurwa normalnie nie wiadomo o co ją pytać, żeby nie wkurwić.
Już nawet nie może odpowiedzieć jak człowiek jak typuje walkę Karoliny z z Brazylijką , bo nie i chuj. Nie cierpię jej
 
Albo jak po przylocie z ostatniej walki się ziomeczki z innych portali pytali jej to kurwa normalnie nie wiadomo o co ją pytać, żeby nie wkurwić.
Już nawet nie może odpowiedzieć jak człowiek jak typuje walkę Karoliny z z Brazylijką , bo nie i chuj. Nie cierpię jej
Ty chyba nie rozumiesz o co chodzi w tym biznesie, za każdym razem jak wypowiada imię innej zawodniczki to ją promuje. Zestawiają jej nazwisko z innym zawodniczkami itd. darmowa reklama, większość zawodników to głąby i nie zwraca na to uwagi, daje się łatwo podejść. Każdy zawodnik ma ograniczony czas na media, robienie wywiadów i startą czasu jest gadanie o innych zawodniczkach/zawodnikach i typowanie jakichś walk. Powinni gadać o sobie, o ostatniej walce i o tym co zrobiła ich matka na obiad, a nie tracić "czas antenowy" na dyskusje o innych zawodnikach. Co ma zająć się promocją pojedynku Andrade/Kowalkiewicz?
Rozumiem nienawistne uczucia, ale trochę logiki.
 
Back
Top