Czy Irena Preiss będzie walczyła w mma ?

kula@@

Oplot Challenge
Lightweight
Cześć. Nie wiecie może, czy Irenka planuje debiut w mma albo sportach stójkowych. Mimo tego,że widziałam ją na wielu zawodach, sparingach i w ogóle, to zazwyczaj było to jiu -jitsu. Dziękuję za odpowiedź. A pytam , bo przypadkowo zobaczyłam tę o to fotografię.


10650018_748550361857291_5208347052493826574_n.jpg



Pozdrawiam.Ania
 
Zawalczy w MMA, aby skopać tyłki wszystkim hejterom, którzy ją wyzywali na FB za 30-28 dla Azaitara ;)
 
Ona, bedzie tylko sędziowała walki Piotrka Strusa na KSW :-). a







a tak powaznie to z chęcią bym zobaczył jak mieli zawodniczki MMA swoim mistrzowskim bjj.







Nic nie wiadomo i nie ma co siać plotek. Najlepiej zapytać samej zainteresowanej.
 
Nie wiem chłopaki , co ma Azaitar do tego, bo aż tak mocno naszej scenie sportów walki się nie przyglądam :-P
Widze, że sobie żartujecie troszkę. Ale jeśli ktoś ma jakieś informację w tej sprawie, to proszę, napiszcie.
 
Nie wiem chłopaki , co ma Azaitar do tego, bo aż tak mocno naszej scenie sportów walki się nie przyglądam :-P


Jak mnie pamięć nie myli, to Irena punktowała walkę Strus-Azaitar na korzyść Niemca. :-)
 
W jednym z wywiadów powiedziała, że nie wykluczu w przyszłości startować w mma.
 
@ulik
:DDDDD

@kula
Irena Preise to najbardziej nielubiana sędzina federacji KSW, która najbardziej podpadła podczas gdy dała werdykt 30-28 dla Azaitara (podczas ost. gali KSW 27 Piotr Strus vs Abu Azaitar) i tym sposobem między tymi zawodnikami był remis punktowy.
 
Nie wiem chłopaki , co ma Azaitar do tego, bo aż tak mocno naszej scenie sportów walki się nie przyglądam :-P


Walkę, którą większość obserwatorów punktowała 29-28 na korzyść Strusa, ona ocenila na 30-28 dla Azaitara, co lekko mówiąc było bardzo mało logicznym werdyktem.
 
Paweł Kowalik coś wspominał w wywiadzie w trakcie seminarium dla kobiet, że Irena w mma zaczyna/zacznie/ Tak tylko coś było zarzucone.







@Minionek:



10177517_809739352387497_1527070976882770254_n.jpg








Madeleine Vall
 
Nie wiem chłopaki , co ma Azaitar do tego, bo aż tak mocno naszej scenie sportów walki się nie przyglądam :-P


Jak mnie pamięć nie myli, to Irena punktowała walkę Strus-Azaitar na korzyść Niemca.
lol.gif


to tam walczył jakiś Niemiec? ;]
 
Podpytałem troche Irenkę n Fejsie i napisała, że w przysżlości zamierza walczyć w mma. Ale z tego co mówiła, ten obóz u Żmiji to był jej debiut w tej płaszczyźnie, więc jeszcze duuuużo przed nią. Aczkolwiek, bazę solidną ma, a i warunki naprawdę ciekawe.
 
Kaczka/kula - a ile waży Irena ? wydaje się mieć bardzo dobre warunki fizyczne
 
Punktowala chujowo, to fakt, ale to dzieki tej punktacji orzeczono sprawiedliwy remis, wiec jej wybaczam. Poza tym jest urocza, wiec ja rozgrzeszam :p
 
Back
Top