Czy Conor McGregor jest dobry dla sportu (MMA)?

Czy Conor McGregor jest dobry dla sportu (MMA)?


  • Total voters
    51
Aaa o to chodzi, ze tak skupia uwage (=$$$), ze niektorzy beda mowic, ze nie trenuja MMA, tylko "to co Conor", i potem jak odejdzie, MMA przestanie istniec?
 
tzn, ze jest ktos za teza, ze Conor hamuje rozwoj mma?
gdzie wyczytałeś taką teze? chyba wyraźnie jest napisane że chodzi o dobro dla sportu. to że mma się rozwija jest bezsprzeczne, tylko czy to wszystko nie idzie w złą stronę jakiejś szopki i samych money fightów.
 
gdzie wyczytałeś taką teze? chyba wyraźnie jest napisane że chodzi o dobro dla sportu. to że mma się rozwija jest bezsprzeczne, tylko czy to wszystko nie idzie w złą stronę jakiejś szopki i samych money fightów.
Od czystego sportu to jest olimpiada... Eeee... Ups...
 
Dla mnie to ciężka sprawa, bo z jednej strony czysto sportowo (zestawienia itp.) idzie to w złą stronę, ale marketingowo jest żyłą złota i sprowadza sporo zainteresowania do sportu, a czy to przyniesie korzyści to zobaczymy. Ciekawe też jak będzię wyglądać świat MMA po tym jak Conor przestanie walczyć ale na to bedzie trzeba poczekać.

a jak to widzi szanowna redakcja?
@defthomas, @Dzihados, @Cloud, @Tidzej, @Wojsław Rysiewski, @baju, @Jakub Bijan,

Ja tam kiedyś już swoje myśli o Conorze napisałem tutaj: http://www.mmarocks.pl/artykuly/kilka-slow-o-porazce-conora-mcgregora-i-co-ona-oznacza-dla-ufc
 
Swoje zrobił, ale imo już jego gadanie się przejadło.Tera może promować już umiejętnościami, stylem walki, może Janusze to kupią trash talk, ale ja nie.
 
Jak już gdzieś na forum pisałam, moje poważniejsze zainteresowanie mma (czasów Strikeforce nie liczę, bo mimo, że ogarniałam, to bardzo sporadycznie i raczej jako dodatek do innych rzeczy wokół) rozpoczęło UFC196, ale nie z racji Conora, tylko Diaza. I mimo, że marketingowo zdolni i wartościowi zawodnicy wprowadzają czasem kiepską atmosferę w sportowym światku, to przez wzgląd na nierówność showbusiness+pieniądze > sport+pieniądze, mocno rozsławiają dyscyplinę. Nikt z nas nie wie, ilu młodych sportowców swoją osobą zainteresował właśnie McGregor i byćmoże któryś z nich będzie na tyle zdeterminowany i utalentowany, że w przyszłości zajmie jego miejsce (pracuję w przedszkolu, zawsze myślę o tych młodszych pokoleniach mimowolnie). Podsumowując, uważam, że McGregor robi robotę dla MMA, gratuluję mu sukcesów i kontrowersyjnej charyzmy, a równocześnie nie znoszę typa. Pozdrawiam :)
 
- Skarbie, czego nauczyliście się dziś w przedszkolu?
- Spagatów i okręznego kopnięcia w scękę :)

A jak jeszcze trenowałam trójbój, to kumple z kadry:

-Skarbie, czego nauczyliście się dziś w przedszkolu?
-Pani od angielskiego nauczyła nas co to buttwink przy przysiadzie i jak nie robić kociego grzbietu przy martwym ;)
 
Back
Top