Czego oczekujemy od KSW?

Chael: o ile się orientuję, konkurencja to działanie dwóch przedsiębiorców na tym samym rynku :P
 
Oczywiscie działaja na tym samym rynku tylko, ze oddalonym o tysiące kilometrów i opartym na inncy priorytetach. Z reszta chyba wyłapałeś o ci mi chodzi.
 
Hm, moim zdaniem działają w jednej branży, ale na innych rynkach. Jeszcze zależy jak pojmować rynek, ale generalnie w moim rozumieniu pojęcia mogą być konkurentami tylko na rynku pracy. Nie walczą między sobą o kibiców, oglądalność, sponsorów i transmisje w dużych telewizjach, co z resztą również napisałeś. Dlatego moim zdaniem co do zasady nie powinno się pojmować UFC i KSW jako konkurencji.



Oczywiście pojąłem, o co Ci chodziło, tylko skorygowałem językowo.
 
"zatem po co tu wchodzisz? Tak najnormalniej w świecie pytam, bo nie bardzo rozumiem. Jeśli mnie coś nie intersuje to nie odwiedzam, nie czytam, tym bardziej nie piszę komentarzy. Z łaski swojej wytłumacz mi to"



Aaa odpowiedź jest bardzo prosta, bo jest też część użytkowników których posty z przyjemnością mi się czyta i mogę dzięki nim dowiedzieć ciekawych rzeczy o których wcześniej nie słyszałem.



Nie wchodze tu na pewno dla kaczki, nie interesuje mnie jego nabijanie postów. Napisałem swoje zdanie, mam do niego prawo. Spójrzcie prawdzie w oczy, bo duża część z tego co napisałem wcześniej to prawda.
 
No ok tylko po co o tym wspominasz za każdym razem ? Umówmy się może że zrzuciłeś tym razem wszystko co leżało ci na sercu i będzie teraz korzystał z tego forum w celach jakiś opisałeś przed chwilą czym serdecznie nas ucieszysz a jak nie to niestety udowodnię ci że przynajmniej dwa razy się pomyliłeś w swoim 3 poście w tym temacie



Pzdr mimo wszystko serdecznie :)
 
Nikogo tu nie banują... hehehe.



A tak poważnie, bulletskater wytłumacz mi jak to sobie wyliczyłeś, że dzięki kaczce zarabiamy grubą kasę. Ja zawsze myślałem, że utrzymujemy stronę przede wszystkimi fachowymi i unikalnymi materiałami, ale może rzeczywiście ci wszyscy sponsorzy to dzięki niemu.



Swoją drogą jak zabawnie brzmią zarzuty o leceniu na kasę, kiedy są w Polsce portale, który zwiedziły od tyłu już całe wnętrzności pewnego "boksera" o nazwisku na N.
 
Tylko bez cudzysłowu proszę! Marcin przecież obijał tych samych czechów i węgrów co Diablo i Cygan, należy Mu się szac...no dobra, niech będzie "bokser".
 
Swoją drogą jak zabawnie brzmią zarzuty o leceniu na kasę, kiedy są w Polsce portale, który zwiedziły od tyłu już całe wnętrzności pewnego "boksera" o nazwisku na N.

ostro :-)







A tak poważnie, bulletskater wytłumacz mi jak to sobie wyliczyłeś, że dzięki kaczce zarabiamy grubą kasę. Ja zawsze myślałem, że utrzymujemy stronę przede wszystkimi fachowymi i unikalnymi materiałami, ale może rzeczywiście ci wszyscy sponsorzy to dzięki niemu.
wiadomo :-)



Napisze raz jeszcze - rpomagałem robić zestawienie portali mma i forów mma w Polsce - wiadomo na jakiej stronce ;-)

MMA Rocks/Cohones - wygrywało w tych 2 zestawieniach. Oczywiście minusy też były (są). Na różnych forach bywałem, różne posty widziałem. eSeFDe znam dosc dobrze zwłaszcza dział mma. Tam przewaga to podczepienie działu pod największe forum sportowe w Polsce, tak więc sporo userów wpada czasem od tak , będąc już zalogowanych w dziale siłownia , czy koks ;-) Na każdym forum są i rozgarnięci użytkownicy z wiedzą tak praktyczną jak i teoretyczną oraz Ci mniej rozgarnięci - dobrze jeśli z upływam czasu edukacja na forum zmieni tych drugich w dobrą stronę ;-)

Jesli chodzi o sam portal , ilość wejść, ilość userów/komentarzy - to po MMAROCKS jest przepaść.

Z samym forum porównując z innymi największymi w Polsce, także Cohones ma przewagę, już może nie tak ogromną (nad eSeFDe np. ) , ale nadal ma.

Ps. Co do zagranicznych , to na forum Sherdoga lub Underground - tam to spamerzy mogliby rozwinąć skrzydła dopiero! Tam posty powstają non stop w wielu powstających co chwilę tematach.

Ale, że jestem patriotą - wspieram głównie rodzimą produkcję ! :-) ........Choć i tam czasem wpadam :-)
 
Oczekuję:



- więcej walk



- więcej gal



- odejścia od PPV



- unterkarty



- Drwala, Sobotty, Strusa, Grabowskiego, Helda



- uporządkowania sytuacji z pasami, chaosu w dywizjach, czyli to o czym pisał Def



- OGóLNIE ROZWOJU SPORTOWEGO, a nie otoczki i symfonii muzycznych
 
Moim zdaniem wszelka krytyka nie pada bezpośrednio na KSW jako organizację, ponieważ zarówno samo widowisko jak i walki są wyśmienite. Wydaje mi się że chodzi tutaj w znacznej mierze o krytykowanie samych działań włodarzy tej organizacji, którzy swoimi wypowiedziami często dają odczuć ludziom swoją arogancję i swoiste samouwielbienie co wiele osób denerwuje. Oczywiście są to tylko i wyłacznie moje odczucia i bazuję je głównie na swoim podejściu do samej organizacji i duetu K&L którzy gdy tylko zabiorą głos w jakiejś sprawie najzwyczajniej w świecie doprowadzają mnie do szewskiej pasji... :)







Jeśli oceniać samą organizację i jej profesjonalizm, to ja osobiście ani nie mógłbym sobie wyobrazić nic lepszego na Europejski rynek, ani też nie chciałbym zbyt wielu zmian (oczywiście nie licząc takich jak już istniejąca zasada trzech rund po pięć minut, czy wprowadzenie klatki lub soccer kicków i stompów, gdzie te ostatnie to raczej mało realne życzenie). Uważam że reprezentują oni poziom tak wysoki że w europie raczej nikt nie jest w stanie im zagrozić, co poniekąd ma swoje odzwierciedlenie we wcześniej wspomnianej arogancji i zarozumiałości obu właścicieli.
 
Oczekuję :



- sześciu większych gal KSW w roku



- minimum ośmiu walk podczas każdej gali KSW



- sześciu mniejszych gal regionalnych KSW gdzie na spokojnie można budować drabinki i promować nowych zawodników



- stawianie na młodych zawodników



- organizacji polskiego TUF-a z polskimi zawodnikami



-PPV dopiero za jakiś czas



i dużo dużo więcej :-)
 
@kaczka

Napisze raz jeszcze - rpomagałem robić zestawienie portali mma


To "r" jest, bo chciałeś napisać "robiłem", czy specjalnie tak zrobiłeś żeby domorosli detektywi na forum mieli co robić?



Wiem doskonale, że jesteś egzekutorem.:-)
 
Ja bym chciał:



- więcej gal w roku



- więcej walk w gali



- kontraktowanie nowych zawodników



- bez ppv :p



- oktagon



- undercard



- nie przeinaczanie faktów przez K&L
 
Offtopic mode on: Dlaczego na tym forum nie ma opcji raportowania postów??? Temat jest o oczekiwaniach w stosunku do KSW, a nie o tym, jakim Kaczka jest nerdem, czy jest egzekutorem, świętym Mikołajem czy może alternatywnym kontem Escobara ani o tym, które forum o mma jest najlepsze. Interesuje mnie to tyle samo, co zeszłoroczny śnieg. Niech ktoś wreszczie zbanuje tego obywatela Kaczogrodu, bo mam dosyć zaśmiecania tematów gównem niezwiązanym z ich treścią. Offtop mode off.



------------------



Hulk: może tak być, ale mnie osobiście włodarze KSW...nawet nie tyle nie przeszkadzają, co są mi obojętni. Ok, opowiadają niestworzone bajki, gardzą innymi itd., ale powiedzmy sobie szczerze, dla nas fanów sportu powinno mieć znaczenie widowisko. Jak się dostosują do moich uwag, to mogą nawet opowiadać, że są lepsi od UFC i PRIDE razem wziętych, a Różal by pokonał Dos Santosa ;)
 
@bax: masz trochę racji, ale skoro jesteś przywołany do tablicy, a i temat rochę zszedł w taką stronę, to przecieżnie będę siedział cicho jak ta przysłowiowa pi...a, nie? EOT
 
Kaczka nie daj sie :P







bax - Mówiłem to bardziej w kontekście takiego tworzenia w okół siebie otoczki wszystko wiedzących zarozumiałych dupków po prostu. Zobacz ile czasu trzeba było suszyć im głowę o 3 rundy po 5 minut, jednocześnie słuchając tych przemądrzałych gadek, żeby koniec końców uzyskać od nich decyzję podciągającą poziom sportowy wiodącej organizacji w Polsce do światowego poziomu. Choć sam własnie nie lubię hejtowania KSW jako spójnego widowiska, bo uważam że jest świetne, słuchając obu panów nie jestem w stanie przejść obojętnie nie czepiając się ich decyzji czy choćby samego zachowania. Owszem doceniam to że zrobili dużo dla tego sportu w Polsce, ale dopadła ich przy tym niesamowita zarozumiałość, a wystarczy spojrzeć na White'a który mimo tak olbrzymiego sukcesu potrafi zachować choć odrobinę pokory wobec fanów, i zaznaczam że nie mówię tutaj o jego bataliach z hejterami UFC :P







Dla mnie duet K&L to takie napompowane i napuszone gołębie, zamknięte szczelnie w swojej małej puszce o którą wszystko odbija się albo bez odzewu albo z aroganckimi komentarzami ze strony obu panów. Według moich odczuć właśnie taki styl bycia z ich strony odbija się negatywnie na samym wizerunku KSW.
 
@UP



Z ostatnim akapitem nie do końca się zgodzę. Było dużo gadania o 3x5, w końcu się to stało. Walki zagraniczny vs zagraniczny mają się pojawić, to samo z zakontraktowaniem nowych zawodników. Więc w jakiś sposób ten odzew jest, aroganckie komentarze się zdarzają, jednak nie są na tle dziennym (przynajmniej nie od strony Martina).



@topic



Ogólnie, skoro są/chcą być 'największą organizacją w Europie', powinni stopniowo zwiększać oglądalność, nie tylko na terenie kraju. IMO dobrą opcją - skoro mają być walki zagraniczny vs zagraniczny - byłoby sprowadzenie większej ilości zawodników z danego kraju (myślę, że Anglia byłaby dobrym wyborem - bo chyba Martin na konferencji coś wspominał o wysokiej oglądalności KSW tam) i spróbować podpisać kontrakt z jakąś tamtejszą telewizją. Chociaż może trochę fantazjuję, bądź są to odległe plany, uważam, że byłby to poważny krok w przód. :-)
 
- przede wszystkim klatki, nie moge patrzec jak zawodnicy wypadaja, chowaja sie przez/pod tymi linami. Sedzia co chwile musi przenosic walke na srodek ringu, narozniki przeszkadzaja w zapieciu klamr itd. Ring nadaje sie do boksu, k1 itp ale nie do mma !



- łokcie, łokcie, łokcie ! Walki sa duzo efektowniejsze, szczegolnie w parterze, gdzie czasem pewnie zbiera zwyklego Kowalskiego na drzemke, ogladajac ksw.



- [strike]rundy 3x5 [/strike]



- za czesto interweniuje cutman. Rozumiem, ze w Polsce nie ma zadnych ograniczen wiekowych odnosnie ogladania mma? (bo jesli, to jest 15+ to chyba krwi nie powinni sie tak wystrzegac).



- Jesli gale sa w ppv, powinni dodawac undercard w otwartym Polsacie lub Polsacie Sport, 4 walki minimum.
 
Back
Top