Czeczenia & Degestan urodzeni wojownicy

To fakt raczej cywilizcja niszczy wojowników @Trzyha
w USA trenowanie zapasow to normalka, w Brazylii tez panuje bieda i kto chce sie wybic trenuje sporty walki #Aldo, a w Czeczenii jest wojna i bieda, a dyktator kocha MMA i sypie pewnie na to hajs konkretny i to moze byc kluczowe
takie ACB na wolnym rynku zostaloby zniszczone po pierwszej gali, a jakos maja sie bardzo dobrze i sportowo juz sa najlepsi w Europie
gdyby u nas MMA bylo finansowane ze srodkow publicznych jak pilka nozna, to mielibysmy kilku mistrzow UFC
Anzor to taki dzik czeczenski, agresja niesamowita
12278788_1632469263682292_7348321961926628981_n.jpg
 
Zawsze można pokazać jakiś materiał pod z góry założoną tezę jak ten mój filmik albo kibicowski ale generalnie to mamy wybór z kogo zrobić największych zabijaków:
a. z dobrze odżywionych amerykańców z których część "studiowała" w tych zjebanych koledżach mając tam zapasy na przemian z footballem
b z czeczeńców którzy mają zryte berety odwiecznymi wojnami, powiązaniami klanowymi itp a w szkołach takie jazdy w stylu biegi z kałaszami sambo i musztrę
c. z Polaków którzy w szkole mają zwolnienie z WF a jak już to na WF pingla i piłkę, no a wojen u nas nikt nie pamięta tylko się wszyscy jarają jacy to z nich gangsterzy i powstańcy.
d, z Brazoli z większych miast , którzy mają wybór - piłka, bjj, capoeira albo życie w slamsach gdzie maja większą szanse na kulke niż my na liscia
A wszystkie te moje teorie obalaja Japońce bo niby mają w szkołach judo i kendo, niby sa cierpliwi posłuszni i wytrenowani a są tak chujowi, że aż żal patrzeć.
Genetyka? Ja stawiam na wychowanie i otoczenie kulturowe. I tysiące godzin na macie haha
Tak tworzy się genetyka dobór osobniczy i wpływ warunków zewnętrznych.
Jeżeli Twoi dziadowie i rodzice będą np. dzwigać regularnie ciężary ty dostaniesz w spadku geny predysponujące cię do bycia siłaczem.
Jeżeli Twoi dziadkowie i rodzice przez całe życie będą jeśc chipsy pączki i hot dogi siedząc przed TV odziedziczysz w genach cukrzyce i ociężałość fizyczną TO w dużym uproszczeniu i skrócie
 
Robisz z Polakow, jednego z najwaleczniejszych narodow w Europie....rolnikow, a za wojownikow uwazasz gosci, ktorzy zaslyneli z hodowli koz?
Myśle że przeceniamy naszą waleczność ( jako ogół narodu). Patrzymy daleko wstecz na naszych bohterskich przodków. Teraz chyba to się zmieniło, duży % to pomieszanie drobnego pijaczka z cwaniaczkiem-złodziejaszkiem-cebulaczkiem. Takie szczurki wlczące tylko o swoją dupę i zadowolone z życia gdy mają 3 piwka w puszce i 2 parówki.
Czejeny to ludzie dumni bardzo bardzo pewni siebie , nie dający sobie narzucić niczego.
Popatrz realnie Polacy na zachodzie robią najgorsze prace, które bierzemy tylko my Rumuni i Bułgarzy. Czejen nie skala się ciężką uczciwą pracą ,twierdzi że go to poniża. Będzie mordował rabował brał okupy i haracze ale na pole do Bauera nie pójdzie....
Cenie ich tylko jako wojowników jako ludzi już nie i to bardzo NIE
 
ostatnio czytalem, ze w wojsku rosyjskim jest bardzo duzo muzulmanom i niedlugo moga oni stanowic wiekszosc
religia tez moze miec na to wplyw, kobiety tam siedza w domach, a w grupie facetow panuja inne zasady niz w takich gdzie sa kobiety
a jeszcze chcialem zapytac czy w Czeczenii sa przeprowadzane jakies testy antydopingowe? bo przeciez tam strach wjechac, a komisje lokalne to bylaby niesamowita korpucja
 
Popatrz realnie Polacy na zachodzie robią najgorsze prace, które bierzemy tylko my Rumuni i Bułgarzy.

Mamy roznych bohaterow. Mnie bardziej imponuja ludzie ciezko i uczciwie pracujacy, niz pajace machajace kalasznikowem przed kamerka z telefonu.
 
Oni raczej nikomu nie imponują poprostu sieją
Jeżeli czytałeś to piszę od paru lat to mógłbyś zauważyć że są moimi wrogami #1
 
ja sie tylko zastanawiam, ze skoro oni sa tacy mega zajebisci i ogolnie przeciez GENY maja wojownicze (zawsze mam z tego beke), to dlaczego mistrzami w ufc sa sami amerykanie i brazylijczycy?
Bo łapią kontuzje kurcze.
 
To że jakiś szrot od nas dostaje co galę u nich lanie nie oznacza że wszyscy co by tam do nich nie jechali lanie by dostali ;). W Polsce czy na emigracji znajdziemy cały przekrój Polaków od walczaków po zwykłe cipki , w każdej dziedzinie życia .
 
To że jakiś szrot od nas dostaje co galę u nich lanie nie oznacza że wszyscy co by tam do nich nie jechali lanie by dostali ;). W Polsce czy na emigracji znajdziemy cały przekrój Polaków od walczaków po zwykłe cipki , w każdej dziedzinie życia .
szrot? Andryszak, Zielinski, Materla, Chmielewski jeszcze kilku innych to dobrzy zawodnicy
 
Materla.... Chodziło mi u nich :) , ok może nie szrot ale wyjątkowo dobrze dobrani do rywali , dlatego wygląda tak jak wygląda. Jak dla mnie przeciętni ,moje zdanie i tyle:)
 
i co to ma byc? taki Czeczen od razu moze isc po obalenie, trenowanie samej stojki do niczego sie wtedy nie przyda
tutaj kolejna porcja zajebistyczh rzutow, jak Czeczen poczuje krew to jest koniec, oni nie zachowuja zimnej glowy, tylko od razu po skoczenie ida
tam nawet 3 latki trojkat nogami zakladaja w walce


Skoro Czeczeni to takie dzikusy to jestem ciekawy czy dobrze by grali w piłkę.:lol:

Każdego roku we Włoszech spotykają się drużyny by rozegrać brutalny mecz w Calcio Storico, finał wypada 24 czerwca w dzień św.Jana na głównym rynku Florencji. Zadaniem zawodników jest strzelenie jak największej liczby bramek. :smile:
Na pierwszym nagraniu w 01:03min nieźle go zgasił :lol:

Fajnie zrobiony trailer.




 
Czy są jacyś dobrzy lub bardzo dobrzy zawodnicy wagi ciężkiej z Czeczeni? I jestem ciekawy czy są jakieś dobre zawodniczki MMA z Czeczeni?
Bo nikt z wagi ciężkiej ani żadna zawodniczka nie przychodzi mi na myśl. Jak co to niech ktoś wrzuci nazwiska zawodników.
 
Bilyal Makhov ale on pochodzi z Kabardo-Bałkarii ale mieszka w Dagestanie

Dzięki za podrzucenie tego nazwiska, widzę że to zapaśnik narodowości kabardyjskiej ale on jeszcze chyba nie miał debiutu w MMA.
Ale chyba podpisał kontrakt z UFC i tam ma mieć swój debiut?


Ciekawi mnie czy są jacyś zawodnicy z Czeczeni w wadze ciężkiej, skoro Czeczeni to tacy urodzeni wojownicy.
Czy w tej kategorii wagowej ich po prostu nie ma.:wink:
 
kolejna wygrana, teraz kolej na zawodnikow z TOP10
za dwa tygodnie Taisumov i kuzyn Kadyrowa
10381995_524901287679156_3562561010198855014_n.jpg
 
Ciekawi mnie czy są jacyś zawodnicy z Czeczeni w wadze ciężkiej, skoro Czeczeni to tacy urodzeni wojownicy.
Czy w tej kategorii wagowej ich po prostu nie ma.:wink:
Rodza sie w piorkowej ale z powodu wojen i kontuzji nie dozywaja wagi ciezkiej. Zobacz na Khabiba, juz koncowka jego zywota, sypie sie.
 
Czy są jacyś dobrzy lub bardzo dobrzy zawodnicy wagi ciężkiej z Czeczeni? I jestem ciekawy czy są jakieś dobre zawodniczki MMA z Czeczeni?
Bo nikt z wagi ciężkiej ani żadna zawodniczka nie przychodzi mi na myśl. Jak co to niech ktoś wrzuci nazwiska zawodników.
Ruslan Magomedov
 
Ruslan Magomedov

Widziałem jego walki w UFC ale serio za nic nie mogłem sobie skojarzyć że on z Dagestanu :facepalm:
Jeszcze w UFC jest Shamil Abdurahimov i Bilyal Makhov ale jeszcze nie miał walki.

Rodza sie w piorkowej ale z powodu wojen i kontuzji nie dozywaja wagi ciezkiej.

Tak chyba myślałem i dla tego żadnego zawodnika z wagi ciężkiej nie mogłem sobie przypomnieć. :confused:
:lol:
 
Back
Top