Członek “Ekipy” wystąpi w Krakowie. “Mini Majk” na HIGH League 2

Czekam na walki ludzi na wózkach
A na co tu czekać? Mają od dawna swoje kluby, gdzie trenują:
downów i innych abnominacji medycznych. Dno dna.
Też nie ma na co oczekiwać, Diego Sanchez walczył z Downem na gali zorganizowanej przez Jackson Wink, tutaj masz videło:
 
Sorry kochani ale to jest kurwa chore i chorzy są ci ludzie, którzy to oglądają. Walki karłów - brawo - cofnęliśmy się cywilizacyjnie do XIX wieku. Czekam na walki ludzi na wózkach, downów i innych abnominacji medycznych. Dno dna.
jeszcze bardziej chore jest takie zjebane pierdolenie dla pierdolenia, ot tak, by pokazać plebsowi swoją supremację i nadrzędność, taki kurwa dorosły jestem, nie oglądam takich rzeczy, łohoho patrzcie, włosy na klacie

masz milion tematów na forum, to nie tak, że trafiłeś na ten wątek przypadkiem, szanuj swój czas ziomuś, nic dla siebie w tym wątku nie znajdziesz
 
Sorry kochani ale to jest kurwa chore i chorzy są ci ludzie, którzy to oglądają. Walki karłów - brawo - cofnęliśmy się cywilizacyjnie do XIX wieku. Czekam na walki ludzi na wózkach, downów i innych abnominacji medycznych. Dno dna.
Ja nie rozumiem tego, chcą ze sobą walczyć, dostają za to normalne pieniądze. Jeżeli nikt z zainteresowanych nie ma z tym problemów to czemu ty masz?
Porównanie do osób z downem nie trafione.
 
Wielk atrakcja, bo karzeł.... W którą stronę ten świat kurwa zmierza.
Nigdy nie sądziłem że cyrk ewoluuje w takim kierunku.
 
Sorry kochani ale to jest kurwa chore i chorzy są ci ludzie, którzy to oglądają. Walki karłów - brawo - cofnęliśmy się cywilizacyjnie do XIX wieku. Czekam na walki ludzi na wózkach, downów i innych abnominacji medycznych. Dno dna.
Aż niesmaczne to było jak sobie wyobraziłem walkę downów, ale w tych pojebanych czasach, w czasach tego lewicowego pierdolenia to co, chcesz im tego zabronić? Poczekaj aż jakiś kretyn wpadnie na taki pomysł i zorganizuje te walkę niosoną hasłami " przecież oni nie są gorsi, mają prawo itp itd" a jak widzieliśmy na przykładzie niejednym, choćby bonus KGB że w naszym kraju nie trzeba być do końca zdrowym żeby brać udział w wydarzeniach sportowych.
 
<<<<< SPOJLER - MARCIN NAJMAN NIE CZYTAJ DALEJ >>>>>











Idąc pokrętną logiką... mimo, że jestem przeciwny takim walkom, to jest przecież paraolimpiada. MMA to też sport.

Zatem czemu by nie zrobić walk niepełnosprawnych?

Grać w piłkę mogą to i prać się mogą w klatce.

Teoretycznie.

Nie siedzę w głowie niepełnosprawnych, ale pewnie nie jeden chciałby się sprawdzić i coś sobie udowodnić, więc czemu nie?
 
<<<<< SPOJLER - MARCIN NAJMAN NIE CZYTAJ DALEJ >>>>>











Idąc pokrętną logiką... mimo, że jestem przeciwny takim walkom, to jest przecież paraolimpiada. MMA to też sport.

Zatem czemu by nie zrobić walk niepełnosprawnych?

Grać w piłkę mogą to i prać się mogą w klatce.

Teoretycznie.

Nie siedzę w głowie niepełnosprawnych, ale pewnie nie jeden chciałby się sprawdzić i coś sobie udowodnić, więc czemu nie?
Takie cus było zawsze w średniowieczu tez były obwoźne cyrki z karlem i babom co ma 3 cycki. Pokazywano totek samej publice która lubi fame mma
 
A na co tu czekać? Mają od dawna swoje kluby, gdzie trenują:

Też nie ma na co oczekiwać, Diego Sanchez walczył z Downem na gali zorganizowanej przez Jackson Wink, tutaj masz videło:


Z tego co pamiętam (mogę się mylić, ale coś mi gdzieś świta) to ten chłopak z downem przychodził na treningi do klubu gdzie trenuje Diego, czy tam do niego na treningi, i jakimś tam jego marzeniem było, żeby zawalczyć, więc zorganizowali galę i chłopak spełnił marzenia.
 
Takie cus było zawsze w średniowieczu tez były obwoźne cyrki z karlem i babom co ma 3 cycki. Pokazywano totek samej publice która lubi fame mma

Jak staram się też wejść trochę w buty takiego niepełnosprawnego, który chce sobie i światu udowodnić, że jest na tyle twardy, że niepełnosprawność w niczym m nie przeszkadza, to chyba bym się wkurwiał, że ktoś mi zakazuje się bić w mma.

Dawać mnie kurwa klatkę, dawać mnie przeciwnika, z którym mogę nawiązać walkę i się pierzemy. Patrzcie, jednak nie taki niepełnosprawny co?

Przecież twardy sukinkot bez nogi, to nadal taki sam twardy sukinkot jak miał nogę. Nie zamienia się nagle w mięczaka. A mam wrażenie, że niektórych to wręcz utwardza. Twardy sukinkot chce się napierdalać z innym twardym sukinkotem bez nogi. Co im powiesz? Nie, bo jesteście niepełnosprawni? On nie chce litości, on chce się napierdalać i udowodnić swoją męskość. Mimo, że nie ma nogi to potrafi zajebać drugiego typa na łeb.

Think about it.
 
Aż niesmaczne to było jak sobie wyobraziłem walkę downów, ale w tych pojebanych czasach, w czasach tego lewicowego pierdolenia to co, chcesz im tego zabronić? Poczekaj aż jakiś kretyn wpadnie na taki pomysł i zorganizuje te walkę niosoną hasłami " przecież oni nie są gorsi, mają prawo itp itd" a jak widzieliśmy na przykładzie niejednym, choćby bonus KGB że w naszym kraju nie trzeba być do końca zdrowym żeby brać udział w wydarzeniach sportowych.
Problem w tym, że... za sprawą programu "Down the road" i Maćka z "Klanu", a także tego, że "lud chce igrzysk" - kwestią czasu jest jak ktoś taki wyląduje na gali freaków. Zobaczyłem newsa na głównej rocksów i komentarze więc dopisze coś od siebie na ten temat. Freak fight uderza w nasze najbardziej prymitywne instynkty i w efekcie poszukujemy najbardziej prymitywnych zestawień. Stąd ludziom już nie wystarczy oglądanie meneli, kurw i pizd z YT. Szukają nowej rozrywki stąd dostaliśmy na galach freakowych upośledzonego Bonusa, karły, walki kobieta vs. produkt mężczyznopodobny, a z biegiem czasu dostaniemy walki: osób z Zespołem Downa, niewidomych, osób z chorobami kończyn, na wózkach, pod warunkiem, że są choć częściowo znani. Dodatkowo najgorsze, że coraz częściej tą patologią interesują się ludzie inteligentni, a nie tylko spierdoliny umysłowe i patusy. Na zdjęciu podsumowanie tego, chociaż z bodajże 1994 albo 1997.
1639736094730.png
 
Problem w tym, że... za sprawą programu "Down the road" i Maćka z "Klanu", a także tego, że "lud chce igrzysk" - kwestią czasu jest jak ktoś taki wyląduje na gali freaków. Zobaczyłem newsa na głównej rocksów i komentarze więc dopisze coś od siebie na ten temat. Freak fight uderza w nasze najbardziej prymitywne instynkty i w efekcie poszukujemy najbardziej prymitywnych zestawień. Stąd ludziom już nie wystarczy oglądanie meneli, kurw i pizd z YT. Szukają nowej rozrywki stąd dostaliśmy na galach freakowych upośledzonego Bonusa, karły, walki kobieta vs. produkt mężczyznopodobny, a z biegiem czasu dostaniemy walki: osób z Zespołem Downa, niewidomych, osób z chorobami kończyn, na wózkach, pod warunkiem, że są choć częściowo znani. Dodatkowo najgorsze, że coraz częściej tą patologią interesują się ludzie inteligentni, a nie tylko spierdoliny umysłowe i patusy. Na zdjęciu podsumowanie tego, chociaż z bodajże 1994 albo 1997.
View attachment 30237
A o tym zjebanym programie, a przede wszystkim o ludziach co to oglądają to ja nie mam nic dobrego do powiedzenia
 
Problem w tym, że... za sprawą programu "Down the road" i Maćka z "Klanu", a także tego, że "lud chce igrzysk" - kwestią czasu jest jak ktoś taki wyląduje na gali freaków. Zobaczyłem newsa na głównej rocksów i komentarze więc dopisze coś od siebie na ten temat. Freak fight uderza w nasze najbardziej prymitywne instynkty i w efekcie poszukujemy najbardziej prymitywnych zestawień. Stąd ludziom już nie wystarczy oglądanie meneli, kurw i pizd z YT. Szukają nowej rozrywki stąd dostaliśmy na galach freakowych upośledzonego Bonusa, karły, walki kobieta vs. produkt mężczyznopodobny, a z biegiem czasu dostaniemy walki: osób z Zespołem Downa, niewidomych, osób z chorobami kończyn, na wózkach, pod warunkiem, że są choć częściowo znani. Dodatkowo najgorsze, że coraz częściej tą patologią interesują się ludzie inteligentni, a nie tylko spierdoliny umysłowe i patusy. Na zdjęciu podsumowanie tego, chociaż z bodajże 1994 albo 1997.

Szacunek mordeczko za Dezertera - zdecydowanie zespół z tekstami, które są albo ponadczasowe albo przewidziały przyszłość.


************************************************

Żebym nie wyszedł na jakiegoś eutanazistę i mordercę niepełnosprawnych.

Fame czy inny HL to nie jest "organizacja sportowa dla inwalidów" - to paskudne miejsce gdzie niepełnosprawni są dodatkiem do walk jakiś glonojadów i poćpanych idiotów, którzy się na konferencjach obrzucają gównem. Popatrzcie na komenty pod walkami "niskorosłych" na YT - to jest upadek człowieczeństwa.
 
Back
Top