Cycki - rozebrane, ubrane, jakiekolwiek. Temat dla miłośników

Status
Not open for further replies.

Baton17

PRIDE FC
Lightweight
Patrząc na forum i różne rozmowy myślę, że taki temat jest potrzebny. Jako zwolennik cycków wszem i wobec ogłaszam, że ten temat jest otwarty na damskie cycki!!! Załączam hymn tego zacnego tematu o cyckach. Tym samym zapraszam do dyskusji, wymiany doświadczeń, opisów, wizualizacji itp itd. Moje pierwsze pytanie to jakie wolicie DUŻE czy małe?;)
 
Last edited:
Masz nadzieję, że ktoś będzie obmacywał cycki Twojej (przyszłej) żony? :)

Może lubi takie rzeczy:arch:

Obmacałem kiedyś z kolegą(żarty takie) cycki jakiejś laski, która przyszła do knajpy, bardzo ją to radowało. Godzinę później okazało się ze przyszła na pierwszą randkę z naszym kolegą, który się spóźnił (nic nie mówiła) Kolega został poinformowany ale zignorował. Raz dwa ślub, szybko dziecko, rozwód po półtora roku. Ludzie nie myślą...
 
Może lubi takie rzeczy:arch:

Obmacałem kiedyś z kolegą(żarty takie) cycki jakiejś laski, która przyszła do knajpy, bardzo ją to radowało. Godzinę później okazało się ze przyszła na pierwszą randkę z naszym kolegą, który się spóźnił (nic nie mówiła) Kolega został poinformowany ale zignorował. Raz dwa ślub, szybko dziecko, rozwód po półtora roku. Ludzie nie myślą...

Sam się na to pisał. :) Patrząc na różne filmiki gdzie kolesie podbijają do lasek na ulicach i macają je po cyckach, to chyba one to lubią, bez względu na status i macanta. :c
 
Sam się na to pisał. :) Patrząc na różne filmiki gdzie kolesie podbijają do lasek na ulicach i macają je po cyckach, to chyba one to lubią, bez względu na status i macanta. :c


A dzisiaj taki oglądałem bo jakiś brudny pakistańczyk filmy z Krakowa wrzuca. I tak sobie myślę ze niektóre to mogą być dziwki-chłop inwestuje 100 zł a potem robi szkolenia za kasę w Londynie.
 
xx_cel_lorna_morgan_16.jpg
 
myślałem, że to temat ze zdjęciami. xxx facetów pierdolących o piersiach, hmmm...

8400d1352527684-how-about-no-bear.jpg

@baju dlatego tu jestem :D pilnuję, co by zgorszenia nie było :D tamte placki się nie liczą, bo to bardziej placki z salami :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top